×

Boyanabilir Bez Kalemlik

Boyanabilir Bez Kalemlik

Ürünler 74'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

Çocuk Boyama Aktivitesi

Boyama aktivileri çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Boyanabilir bez kalemliklerin onlarda modeli ile bu aktiviteleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bez çanta boyamaaktivitesinin yanında boyanabilir bez kalemlikleri de çocuklarınıza ya da öğrencilerineze sunabilirsiniz.Anaokulları ve kreşlerdeki boyama aktivitelerinde güvenle bu kalemlikleri kullanabilirsiniz. 

Boyanabilir Bez Kalemlik

Kalemlikler, öğrencilerin okul hayatları boyunca ihtiyaç duydukları küçük bir çanta modelidir. Yıllarca öğrenciler çeşit çeşit kalemlikler kullanmaktadır. İçerisine kalemlerini, silgilerini, boya kalemlerini vb. pek çok küçük eşyalarını sığdırmaktadırlar. İşte Çanta, farkını ortaya koyarak kalemliklere yeni bir tarz getirmiştir. Boyanabilir kalemlikler üretmiş ve bu kalemlikleri çocukların kendi boyamalarını böylece çocukların el becerilerini geliştirmeyi hedeflemiştir. Şimdi sizlerle birlikte İşte Çanta’da yer alan çeşitli boyanabilir bez kalemliklerin modelleri ve detaylarını inceleyelim.

Fermuarlı Boyanabilir Bez Kalemlik Modelleri

İşte Çanta’da boyanabilir kalemliklerin pek çok modeli bulunmaktadır. Fermuarlı boyanabilir kalemliklerin üzerine çeşitli baskı modeli uygulanmıştır. Bu modeller; anneler günü desenli, alfabe desenli, mevsimler desenli, müzik aletleri desenli, uçan kalem desenli, uğur böceği desenli, yetenekli palyaço desenli, renkli sebzeler desenli, akıllı papağan desenli, yaramaz kurbağa desenli, tren desenli, minik peri desenli, hayvanlar alemi desenli ve daha sayamadığımız pek çok model… Bu modellerin hepsi birbirinden güzel, canlı, eğlenceli desenlerdir. Her çocuğun ilgisini çekmeyi başaracak bu desenlere herkes bayılacak.

Toptan Boyanabilir Bez Kalemlik Fiyatları

Boyanabilir kalemlikler en az 10 adet olmak üzere satışa sunulmaktadır. Özellikle sınıf içi etkinlikler için harika bir seçenek olan boyanabilir kalemlikler oldukça ilgi çekicidir. Boyanabilir kalemlikler %100 pamuktan üretilen ve astarsız olan boyamaya uygun ürünlerdir. İşte Çanta toptan satın alımlarda ekstra indirim uygulayarak alıcıya destek olmaktadır. Uygulanan indirimi şu şekilde detaylı görebilirsiniz:

Okul Öncesi Etkinlikleri Boyanabilir Bez Kalemlik

Özellikle okul öncesi yaş grubu için çokça tercih edilen boyanabilir kalemlikler çocuklar için üretilmiştir. Boyanabilir kalemlikler, hem el becerileri geliştirecek hem de çocuklara eğlenceli vakit geçirme imkânı sunacaktır. Sınıflarda yapılan bu boyamalar arkadaşları ile arasındaki yardımlaşmayı artıracak ve onların el becerisinin yanında iletişim kurma kabiliyetlerini de destekleyecektir. Hem eğlenceli hem de gelişimi destekleyici olan boyanabilir kalemlikleri veliler de çok sevecekler.

Boyanabilir Bez Kalemlik Seti

Boyanabilir kumaştan üretilen bez kalemlikler üzerine boyama yapıldığında rengârenk görünüme kavuşacak ve çocukların severek kullanacağı eşyaları haline gelecektir. Boyanabilir bez kalemlik seti birbirinden güzel kalemliği içerisinde bulundurur ve sizlerin isteğine göre baskı, model değişikliği yapılabilmektedir. 

Boyanabilir ürünler içerisinden bu yazımızda sizlerle boyanabilir kalemlikleri inceledik. Birbirinden güzel tasarımlara sahip kalemleri daha detaylı incelemek isterseniz İşte Çanta sitesine göz atabilir ve en beğendiğiniz boyanabilir bez kalemlikleri seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.