×

Bez Çanta Üretimi Ve Çeşitleri Blog

 1. Daha fazla »
 2. Promosyon Ürünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  Promosyon Ürünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  Neden Şirketiniz Promosyon Baskılı Ürün Kullanmalı

  Geçmişten günümüze kadar, ister büyük olsun ister küçük bir işletme için reklam ve ürün tanıtımı ayrı bir öneme sahip. Etkili yöntemlerle marka bilinirliğini artırmak ve daha geniş alanlara açılmak isteyen her şirket için promosyon ürünler son derece önemli bir konumdadır. Öncelikle promosyon nedir ve şirketler için önemi nedir konusuna değinmek gerekirse promosyon; firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak, ürünlerinden ve etkinliklerinden haberdar etmek için kullandıkları etkili bir ta

  Daha fazla »
 3. Bez Kese Nerede Kullanılır? Bez Kese Kullanmak İçin 3 Harika Neden

  Bez Kese Nerede Kullanılır? Bez Kese Kullanmak İçin 3 Harika Neden

  Yaz günlerinin gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte organizasyonların sayıları gittikçe artıyor. Sevdiklerini özel günlerinde misafir edenler için hediyelik bulma konusu bazen organizasyon sahiplerini tatlı bir telaş içine sokabiliyor. Şık, kullanışlı ve kaliteli hediyelikler bulmak zaman ve enerji gerektiren bir konudur. Öyle büyük uğraşlara girmeden misafirlerinize verebileceğiniz muhteşem bir ürün ile sizlerleyiz. Bez keseler birçok özel gün için kullanıma uygundur. Dilediğiniz ortamda, dilediğiniz tasarımı yaparak misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Yalnızca özel günlerde misafirleriniz ve sevdikleriniz için kullanmak dışında çocuklarınızın doğum günlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bez keseleri kullanmak için 3 harika nedeni sizlerle paylaşacağız.

  1. Bez keseler %100 pamuktan üretilmekte olup doğaya zarar vermezler. Geri dönüştürebilir kumaşlar s
  Daha fazla »
 4. Bez Çanta Tasarımı İçin 5 Yöntem - Kendi Çantanı Tasarla

  Bez Çanta Tasarımı İçin 5 Yöntem - Kendi Çantanı Tasarla

  Bez çantalar çok kullanışlı ve pratik olmaları sayesinde günümüzde sık sık tercih edilen çanta modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bez çantaları kullanışlı ve pratik yapan her kombine rahatlıkla uyum sağlayabilme özellikleridir. Bez çantaların birçok modeli bulunmaktadır. Her tarza her kombine hitap edebilecek çantalar dışında İşte Çanta sizlere bez çanta tasarımı yapma imkânı sunmaktadır. İşte Çanta’nın bu özelliği sayesinde kendi çantanı tasarla ve bez çanta baskılarını yarat! İşte bez çanta tasarımı için 5 yöntem…

  1)Dijital Baskı –

  Daha fazla »
 5. Kanvas Bez Çanta Neden En Çok Tercih Edilir?

  Kanvas Bez Çanta Neden En Çok Tercih Edilir?

  Kanvas Bez Çanta Neden En Çok Tercih Edilir?


  Gerek pratik gerekse her kıyafetle uyumlu kullanabileceğiniz bez çantalar son dönemin en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yerini almaktadır. Keten kumaş olarak da bilinen kanvas kumaştan yapılan bez çantalar kanvas bez çanta olarak adlandırılmaktadır. Bu yazımızda, her yaş grubunun tercih ettiği kanvas bez çanta modeli hakkında merak ettiklerinizi ela alacağız.


  Kanvas Tipi Bez Çanta Nedir?

  Kanvas çanta, keten kumaş olarak da bilinen kanvas kumaştan yapılmaktadır. Özellikle son dönemlerde alışverişe giderken, seyahate çıkarken hatta sevdikleriniz ile zaman geçirmek için dışarıya çıkarken yanınıza alacağınız eşyaları taşıyabileceğiniz, kullanımı kolay bu çantalar oldukça popülerdir. El çantası, makyaj çantası, plaj çantası gibi birçok kullanım alanına sahip kanvas bez çantalar ile siz de bütün eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca üzerine çeşitli tarzda desenler uygulayarak dekoratif tasarımlar oluşturabilirsiniz. Çeşitli renk ve modelleri ile birçok seçenek sunan İş Çanta ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

  Daha fazla »
 6. Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt kese istecanta.com da, kaliteli jüt kumaştan üretilmiş ürünlerimiz 5 farklı ebatta stoklarımızda bulunmaktadır. İster 10 adet ister 10 bin adet sipariş verebileceğiniz bu ürünlere transfer baskı ve serigrafi baskı yapılmaktadır. Bir çok alanda kullanılan jüt kese modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

   

  Daha fazla »
 7. Bez Çanta Baskı Yöntemleri

  Bez Çanta Baskı Yöntemleri

  Bez Çanta Baskı

  Günlük hayatınızın her aşamasında, çeşitli çanta modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bez çanta modellerimiz ile her türlü çanta ihtiyacınızı karşılamaya çalışıyoruz. Bez çantalar, çeşitli kumaş türlerinden yapılmış, düz renk ya da çeşitli desen baskılı çantalardır.

  Müşterilerimizin siparişlerine göre hazırladığımız baskılı bez çantalarımızı, alışveriş çantası, plaj çantası, sırt çantası, el çantası gibi farklı modellerde hazırlıyor ve teslim ediyoruz. Bez çanta üzerine baskı işlemlerini, farklı baskı tekniklerini kullanarak yapıyoruz. Bez çanta modellerimizin sayısı çok fazladır ve sitemizde göstermiş olduğumuz örneklerimizden seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel baskı yaparak hazırladığımız bez çantaları, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize kargo ile teslim ediyoruz.

  Çanta ölçülerini, rengini ve üzerine yapılmasını istediğiniz baskı türünü kendiniz belirleyebiliyor

  Daha fazla »
 8. Çevre Kirliliği

  Çevre Kirliliği

  Bez Çantanın Çevre Kirliliğinde Önemi ve Katkısı

   

  Bu kadar büyük tüketime sahip bir dünyada, çevrenin birçok olumsuz etkiye sahip olması şaşırtıcı değildir. Artan nüfus ve artan talep nedeniyle, enerji tüketimi ve doğal kaynakların kullanımı gibi koşullar da artmaktadır. Bu nedenle, insanoğlu son yıllarda küresel ısınma ve dünya suyunda azalma gibi durumlarla karşılaştı.

  Tüm bunların ana nedenlerinden biri, çok ciddi kimyasallar içeren petrol türevi plastik torbaların yanlış imhası ve bunların toplumda geleneksel kullanımı ile yakından ilgilidir. Bunu önlemek için, son yıllarda, tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış sağlıklı malzemelerden yapılmış çevre dostu bez torbalara odaklanıldı.

  Basit bir alışveriş kültürüne sahip bireyler, çoğu insan ve çevreye zararlı olduğu bilinen plastik torbalar olan 500 ila 1,000 torba kullanır. Bu naylon poşetler uzun yıllar boyunca doğada yok ola

  Daha fazla »
 9. Tela Çanta Nedir?

  Tela Çanta Nedir?

  Tela nedir? Tela çanta nedir? Tela çanta özellikleri nelerdir? Tela çanta kullanım alanları nerelerdir? Tela çanta çeşitleri nelerdir? Tela çanta fiyatları nedir? Tela çantayı diğer çantalardan ayıran özellikler nelerdir?

  Tela, kıyafetlere ve çantalara istenilen sertliği kazandırmak amacı ile yapılan iki katmanlı bir kumaş yapıdır. Özellikle sertliğinden dolayı çantaların ve giysilerin düzgün görünmesini sağlar. Tela ürünü genel olarak pantolonların paça kısmında ve gömleklerinde yakasında yer alır. Tela ile işlem yapılan çanta ve diğer ürünler belirli oranda sertlik kazanır. Bu şekilde istenilen biçime getirilir. Tela kumaşlar oldukça fazla renklere sahiptir.

  Bu yüzden de rengarenk çantalar üretilmesine olanak sunmaktadır. Piyasada görebileceğiniz birçok tela çanta modeli birbirinden farklı renklere sahiptir. Tela kumaşların bir diğer özelliği ise ütüleme için oldukça uygun olmalarıdır. Hatta ütülenmesi kolay olsun diye gömlek yakaları, çoğu pantolon ve elbiseler tela

  Daha fazla »
 10. Bez Çanta Nereden Alınır?

  Bez Çanta Nereden Alınır?

  Birbirinden Farklı Bez Çantalar Nereden Alınır?

  Çantalar, hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. İçerisine farklı eşyalarımızı koyarak tek bir seferde taşıma imkanı buluruz. Çok farklı alanlarda kullanımı olan çantaların günümüzde en çok tercih edilenleri bez çantalardır. Bez çantalar kolayca yıkanarak tekrar kullanılabilir durumdadır. Böylece hijyeni sağlarken bizler de tekrar tekrar kullanım fırsatı sağlar.

  Bez çantalar renksiz ve düz olarak üretilmesinin yanında, üzerinde renkli ya da siyah beyaz baskıları da barındırabilir. Bunun nedeni baskıların özel ve güzel olarak işlenmesidir. Kumaş çantalar, dilenirse boyanabilir formda sipariş verilerek, sevilen renklere bezenebilir. Tanıtım amaçlı ve işletmede satış amaçlı olarak da ürün siparişi verilebilir. Böylece dilenen baskıların hızla gerçekleştirilmesi ve teslim alınması sağlanır.

  Bez Çanta Ürünlerinde Kumaş Çeşitliliği

  Bez çan

  Daha fazla »
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ