×

Atatürk Baskılı Ürünler

4Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Ay yıldız Desenli Kalemlik
    Kırmızı Bez Kalemlik - Ayyıldız Desenli
per page

ATATÜRK BASKILI ÜRÜNLER

Dünya devletleri arasında en özel lider olarak bilinen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevginizi ve saygınızı, ona olan aşkınızı göstermek isterseniz onun imzasını, portresini giyeceğiniz tişörtlerde, çantalarda taşımanız mümkündür. Atatürk baskılı ürünler İşte Çanta sitesinde çeşit çeşit modellerde üretilmekte olup hem yetişkinlere hem de küçük çocuklara hitap etmektedir. Özellikle çocuklara, Mustafa Kemal Atatürk’ün sevgisini küçük yaşta aşılamak, onun ilkelerini benimsemesini sağlamak için Atatürk baskılı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tişörtler, çocukların ilgisini çekmeyi başaran ve de severek kullanacağı kıyafetleri olacaktır. Şimdi sizlerle İşte Çanta sitesinde bulunan Atatürk baskılı ürünleri teker teker inceleyeceğiz.

Atatürk Baskılı Bez Çantalar

Bez çantalar oldukça kullanışlı olup her yerde pratik olarak kullanabileceğiniz çanta modelleridir. Bez çantaların ılık suda yıkabilme özelliği ve de ütülenebilme özelliği bulunur. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllarca kullanılabilecek olan çantalar elinizden düşmeyecek. Bez çantalar üzerine çeşitli baskılar uygulanabilmekte ve de farklı tarzlar yansıtılabilmektedir. Bu bez çantaların üzerine Atatürk baskısı uygulanmıştır böylece her tarza uyacak ve herksin severek kullanacağı bir model oluşturulmuştur. Atatürk baskılı bez çantalar, %100 pamuktan üretilmiş 35x40 cm boyutlarında olarak tasarlanmıştır. Bu çantaya, kendi kumaşından standart boyutlarda kulp dikilmiştir.

Atatürk Baskılı Kalemlikler

Atatürk baskılı ürünler içerisinde yer alan küçük boyutları ile her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz Atatürk baskılı kalemlikler dikkat çekici özelliktedir. %100 pamuk olan clutch astarsız bez çanta kalemliklerin boyutları 21x10 cm’dir. İçerisine kalemler, makyaj malzemeleri, makyaj fırçaları sığdırabileceğiniz kalemlikleri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz ve her yere taşıyabileceğiniz kalemlikler çeşitli modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller; kırmızı renk üzerine Mustafa Kemal’in imzasının yer aldığı ve de yine kırmızı renk üzerinde ay yıldızın yer aldığı modellerdir.

Atatürk Resmi Baskılı Tişörtler

Farklı yaş ve beden gruplarına uygun olarak üretilmiş, Atatürk resmi baskılı tişörtler 2 renk seçeneği ile İşte Çanta’da sizlere sunulmaktadır. Tüm uluslar bayramlarda herkesin üzerinde gördüğümüz bu tişörtler bayramların vazgeçilmezidir. Özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bayram törenlerinde neredeyse tüm çocukların üzerinde Atatürk baskılı tişörtleri görmek mümkündür. Tabi ki bu tişörtleri sadece bayramlar ile sınırlandırmak doğru değildir. Çocuklarınızın hem yaz hem de kış aylarında en sevdiği tişörtü olacak ve giymeye doyamayacaklardır. Bu tişörtler, siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renkte ve birinci kalite penye kumaştan üretilmektedir. 

Atatürk Resmi Baskılı Siyah ve Beyaz Tişört

Atatürk baskılı ürünler içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer alan siyah ve beyaz tişörtler yer almaktadır. Siyah ve beyaz rengi asil iki renktir, bu renkler üzerine Atatürk silüeti de yer alınca tişörtlerin asilliğine asillik katılmaktadır. Beyaz tişört üzerine, siyah renkler ile baskı yapılır. Siyah tişörtte de tam tersi yani siyah kumaş üzerine beyaz baskı uygulanır. A kalitede üretilen ve yuvarlak yaka olarak tasarlanmış bu tişörte bayılacaksınız.

Atatürk Baskılı Postacı Çantası

Atatürk baskılı ürünler içerisinde genellikle tişörtler, bandanalar yer alırken özel olarak tasarlanmış postacı çantaları dikkat çekmektedir. Atatürk baskılı postacı çantaları %100 pamuktan üretilmiştir. Ayarlanabilir askı boyu ile kişiye özel ayarlanabilmektedir. Okulda, stajda ve günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu çantalara kullanmaya başlayınca vazgeçilmeziniz olacaktır.

Bu yazımızda sizler için İşte Çanta sitesinde yer alan Atatürk baskılı ürünlerden ve çeşitlerinden bahsettik. Bu ürünleri teker teker inceleyerek sizlere bu konuda bilgiler vermeyi hedefledik. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.