×

El Çantası 25x18cm


Ürünler 28'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Clutch Renkli Set
  Clutch Renkli SET - Her Üründen 5 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺1.299,50
Sayfa
per page

Kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan çantalar farklı özellik ve detaylara sahiptir. Her kadın zevkine özgü çanta seçimi yapsa da kadınların bir çantada aradığı en büyük özellik kalitedir. Kaliteli bir çanta yıllarca kullanım sağladığı gibi, görsel detaylarından da kaliteli olduğu anlaşılacaktır.Kategorimizde en özel ve kaliteli kanvas el ve makyaj çantası modellerini sunmaktayız. Çanta modellerimizin her birinde ayrı bir görsel kalite ve estetik görünüm hakimdir. Kadın görselliğine naifliğiyle tarz katan modellerimizin diğer bir özelliği de kullanışlı oluşudur. 25 × 18 cm ölçülerine sahip olan çanta modellerimizi dilediğiniz şekilde ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El Çantası

Şık bir kadının mutlaka el çantası olacaktır. Ancak gerçek anlamda şık olabilmek için doğru çantayı seçmek gerekir.

Portfolyomuz üzerinde bulunan kanvas çantaları;

 • El çantası,
 • Makyaj çantası,

Kullanımınıza detay ve farklılık ekleyecek olan kanvas çantaları sitemizden seçerek en uygun fiyat skalasıyla satın alabilirsiniz. Küçük ve fazla yer kaplamayan tok ve şık bir görünüme sahip olan çanta arayışlarınız için kanvas el çantalarını tercih edebilirsiniz.

Makyaj Çantası

Kadınların ihtiyaç duyduğu çanta çeşitlerinden biri de makyaj çantası olarak karşımıza çıkar. Bu çantalarda kalitenin hakim olması ve itinalı bir şekilde hazırlanmış olması, çantayı özel bir kullanım ürünü haline getirecektir. Platformumuzda sunmuş olduğumuz makyaj çantalarında kanvas kumaş kullanılmış olup iç kısmı üç katlı astara sahiptir.

Zarif ve ince bir fermuara sahip olan makyaj çantasında küçük bir de kulp bulunmaktadır. Kanvas çantaların tamamı ılık suyla yıkamak için uygun olan çantalardır. Kanvas makyaj çantaları modelleri boyamak için de uygun olan çantalardır. Dilerseniz çantalarınıza zevk ve tercihlerinize özel boyama yapabilir ve size özel hale getirebilirsiniz.

Astarlı El Çantası

El çantalarında görsel şıklık ve zarafetin yanı sıra kullanım rahatlığı da önem taşır. Astar kalitesi bu bakımdan çok önemlidir. Yeni alınan bir çantada astarın sökülmesi kadınların sinirlerini bozan bir oluşumdur. Platformumuzda astarlı el çantası modellerimizde kaliteye büyük önem verilmiştir. Dış kısmı kanvas kumaş dokusuna sahip olan el çantalarında astar kısmı üç katlı olarak tasarlanmıştır. Kullanımda rahatlık sağlayan el çantaları modellerimizde astar kalitesini de son trend olarak sunmaktayız.

Rengarenk Kanvas Çanta Modelleri

Çantalarınızın size özel olmasını istiyorsanız kategorimizdeki çanta modellerini inceleyebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, turuncu, siyah, mavi, antrasit renklerinde kanvas çanta seçimi yapabileceğiniz platformumuzdan kanvas çanta seti seçimi de yapabilirsiniz. Her biri birbirinden gösterişli olan postacı çantalarını da günlük kullanım için seçebilirsiniz.

Yıkanabilir olması itibariyle açık renk çantalar seçebilir, kirlendiğini düşündüğünüzde kolaylıkla yıkayarak temizleyebilirsiniz. Makyaj çantası ve el çantası olarak kullanabileceğiniz kanvas çantalarınızın üzerine dilerseniz boyama yaparak farklı bir tasarım sağlayabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli ve farklı renklere sahip olan kanvas çantalardan renk renk satın alarak giyim kombinlerinizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Postacı çantanızın kulpunu dilediğiniz uzunlukta ayarlayarak ister çapraz isterseniz omuzdan atmak şeklinde kullanabilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneğiyle kullanışlı, kaliteli ve size özel kanvas çantalara sahip olmak için platformumuzda sunduğumuz modellerimize göz atabilirsiniz. El, makyaj ve kol çantası ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlı ve şık çantalarla karşılayabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.