×

Defterler

2Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Boyanabilir Kanvas Defter Malzemeleri 

İşteçanta’da satılan tüm kanvas defterler %100 pamuktan üretilmektedir. Ürünler 14x21 cm. ebatlarında ve 100 sayfadan oluşmaktadır. Yapraklarında çizgisiz 90 gr. Shamuo Sarı Kâğıt kullanılmaktadır.

Boyanabilir Kanvas Defterlerin Avantajları

Boyanabilir kanvas defterler size özelleştirme, eğlenceli vakit geçirme ve çocuklar için de motor becerilerini geliştirme konusunda birçok fayda sağlar. Kanvas defterlerimiz ile çocuklarınızla beraber kaliteli zaman geçirebilir, renklerle oynayarak yaratıcılığınızı konuşturabilir ve tamamen size özel ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özelleştirilebilir

Kanvas defterler üzerinde boyama yaparken dilediğiniz rengi kullanmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak sizin elinizde. İster renklerin ahengini kullanın ister tek renk ile sadeliği yakalayın. Tüm defterlerimizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve yalnızca size özel bir ürünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğlenceli Zaman Geçirmenizi Sağlar

Boş zamanınız var ve değerlendirmek mi istiyorsunuz? Ya da çocuğunuz ile vakit geçirmek için bir aktiviteye mi ihtiyacınız var? O zaman İşteÇanta Kanvas defterleri tam size göre! Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ve yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz kanvas defterlerden hemen sipariş verebilir hızlı kargo ve uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Çocuğunuzun Motor Becerilerini Geliştirir

Çocuklarınız için en iyi aktivitelerden biri şüphesiz yaratıcılığını ortaya çıkaracak aktivitelerdir. Boyanabilir kanvas defterler ile çocuğunuzun renklerin dünyasını keşfetmesini ve motor becerilerini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Boyanabilir desenler üzerinde çocuğunuz el göz koordinasyonunu geliştirebilir ve rengarenk boyalar ile yaratıcılığının sınırlarını zorlayabilir.

Siz de hemen bir boyanabilir kanvas defter sipariş ederek güvenli alışverişin ve en uygun fiyat avantajının tadını çıkarabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Ayrıca canlı müşteri destek hattımızdan da destek alabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.