×

Kanvas Postacı / Heybe / Fermuarlı Heybe


10Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Postacı Çantası
  Kanvas Postacı Çantası
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Postacı Çantası
  Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Siyah Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Siyah Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Heybe 35x30 cm
  Kanvas Heybe 35x30 cm - Çıt Çıtlı
  Değerlendirme:
  100%
 5. Kanvas Heybe ( Özelleştirilebilir )
  Kanvas Heybe 35x30 cm (Özelleştirilebilir) - Çıt Çıtlı
  Değerlendirme:
  100%
 6. İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 7. Kanvas Fermuarlı Heybe Çanta (Özelleştirilebilir)
  Kanvas Fermuarlı Heybe Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
per page

Postacı Çantası

Spor tarzın vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan postacı çantası şık duruşuyla ve kullanım kolaylığıyla insanların tercihleri arasında yer almaktadır. Ürünler tamamen pamuklu kumaşlardan üretildiği için hem sağlıklıdır hem de yıkanarak kolayca tekrar kullanım sağlamaktadır. Baskıya elverişli yapıları, yükü vücuda dengeli dağıtmaları sayesinde insanlar tarafından da sıkça tercih edilen modeller arasında bulunurlar.

Postacı Çantası Modelleri

Kanvas postacı çantası içerisinde pek çok ürünün taşınması sağlanabilmektedir. Yeterli büyüklüğe sahip olan postacı çantaları, insanların günlük ihtiyaç duyacakları eşyaları beraberinde götürmeye yardımcı olmaktadır.

Modeller arasında bulunan çantalar:

 • Kanvas bez çanta
 • Baskılı kanvas çanta
 • Siyah ve beyaz kanvas çanta
 • Rips postacı çantası

Çantaların üretiminde iki farklı materyal kullanılıyor. Birincisi rips adı verilen ikincisi kanvas adı verilen kumaşlar. Bu kumaşlar, yüzde yüz pamuklu olarak tercih edilerek, müşterilere hem kaliteli malzeme hem de organik ürün satışı sağlanıyor.

Heybe Çanta Modeli

Heybe çanta modeli, kanvas kumaş kullanılarak üretiliyor. Sade ve şık tasarımı, fermuar yerine tek bir çıtçıt düğme ile sağlanıyor. Böylece şık ve minimalist duruşu bozulmadan müşteriyle buluşabiliyor. 35 santimetreye 30 santimetre olarak üretilen heybe kanvas çanta, ayrıca ayarlanabilir omuz askısına da sahip. Dilerseniz tek kolunuzda taşımak için kısaltabilir ya da çapraz takmak için uzatabilirsiniz. Günlük kullanımda, okul eşyalarını taşımada da oldukça başarılıdır.

Postacı Çantaları

Üzerine baskı yapılabilen özellikte kumaştan üretilmiş postacı çantaları da bulunmaktadır. Bu kumaşlar, dilediğiniz baskıyı yaparak, en kaliteli sonucu elde etmeniz için özenle temin edilmektedir. Dilerseniz işletmenizde satış yapmak için satın alabilir ve farklı baskıları yapabilirsiniz. Postacı baskı yapılabilen çantaların bir diğer özelliğiyse, reklam amacıyla da sıkça tercih edilir olmasıdır. Üzerine işletmenizin amblemini, logosunu ya da sloganını baskı alarak iş ortaklarınıza ulaştırabilir, bunun yanında fuar alanlarında eşantiyon olarak da dağıtabilirsiniz.

Kanvas Kumaş Farkı

Kanvas kumaştan üretilmiş olan beyaz ve siyah postacı çantaları, ayarlanabilir askı bölümlerine sahiptir. Dilenen boya kolayca getirilebilen askılar, farklı vücut tipleri ve kullanımlar için oldukça uygundur. Çantanın yapısı itibariyle üzerine kapanan bir kapak kısmı da bulunmaktadır. Şık ve sade görüntüyü sevenlerin tercihi olan kanvas çantalar pek çok alanda en verimli hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca boyama işlemleri için de uygundur. Böylece dilenen renklerde süslenerek satışı ya da kullanımı yapılabilir.

Rips Kumaştan Çantalar

Bez postacı çantası olan rips kumaşından üretilmiş beyaz çanta, cırt cırt yardımıyla kapağı tutturularak kullanılmaktadır. Çantanın kapak kısmı, baskı yapmaya elverişli ve transfer baskılara, boyamalar da olumlu sonuç vermektedir. Ayarlanabilir omuz askısının yanı sıra, tamamen pamuklu kumaşlardan üretilmesi de dikkat çekmektedir. 34 santimetreye 27 santimetre boyutları olan rips bez çantanın, genişliği 8 santimetredir. Günlük eşyaları, kitapları ve defterleri kolayca taşımanıza izin vermektedir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.