×

Nişan Keseleri

3Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

NİŞAN KESELERİ

Nişan merasimleri düğün hazırlıklarının ilk aşamasıdır. Bu gün için birçok hazırlık yapılır ve en önemlilerinden bir tanesi de gelen konuklara verilecek olan hediyelik seçimleridir. En özel günlerinizden biri olan nişan merasimlerinizde misafirlerinize bu günden küçük bir hatıra bırakmanız herkesi çok mutlu edecektir. Geriye dönüp baktığınızda size o günü hatırlatacak hediyeler yıllar geçse de unutulmayacaktır. İşte nişan keseleri de kalıcı ve anlamlı hediyeler olarak yıllar geçse de eskimeyecek hediyeliklerdendir. Çeşitli hediyelikler içinde nişan keseleri, en çok tercih edilen nişan hediyeleri arasında yer alıyor. İşte Çanta ailesi olarak organik kumaşlardan doğal olarak ürettiğimiz nişan keseleri ile misafirlerinize doğa dostu keseler hediye edebilirsiniz. Dilediğiniz boyuttaki keseler üzerine istediğiniz tasarımı seçebilir, farklı renk ve tasarımları da kullanabilirsiniz. Size özel tasarlanacak nişan keseleriniz ile sevdiklerinize unutulmaz bir hediye bırakacak ve üzerindeki motif ve desenler ile çokça beğeni toplayacaksınız. 

Nişan Kese Modelleri

Her zevke hitap edecek, farklı boyut ve birbirinden güzel renk seçeneklerine sahip olan nişan keselerine istecanta.com adresinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz boyuttaki keseler üzerine dilediğiniz baskıları uyguluyoruz. İsterseniz sitemizdeki hazır baskılardan yararlanabilir, isterseniz de kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. %100 pamuklu ve doğal kumaşlar kullanarak ürettiğimiz keseler ile sevdiklerinize uzun yıllar kalıcı ve anlamlı bir nişan hediyesi vermek istiyorsanız en doğru seçenek nişan keseleri olacaktır. 

Nişan Kese Fiyatları

En özel günlerden biri olan nişan merasimlerinde sevdiklerine bugünden bir hatıra bırakmak isteyenlerin tercih edebileceği en harika hediyeliklerden biri olan nişan keselerinin fiyatları, keselerin boyutuna ve adetine göre değişiklik gösteriyor. Organik kumaşlardan ürettiğimiz %100 doğa dostu keselerimiz için sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz boyuttaki nişan keselerine en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Keseleriniz üzerine istediğiniz baskıyı seçebilir dilerseniz kendi tasarımlarınızı uygulatabilirsiniz. istecanta.com adresinden seçeceğiniz nişan keselerinizi sevdiklerinize güvenle armağan edebilirsiniz.

Toptan Nişan Kesesi

Nişan keselerine istecanta.com adresinden tek tek de satın alabileceğiniz gibi en uygun fiyata toptan olarak da ulaşabilirsiniz. İstediğiniz sayıda geri dönüştürülebilir kumaşlardan sizin için özel olarak üreteceğimiz nişan keseleriniz ile misafirlerinize harika hediyeler bırakabilirsiniz. Toptan olarak alabileceğiniz farklı boyutlardaki nişan keselerimizi en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Size özel tasarlanan nişan keseleri ile bu özel gününüzden sevdiklerinize unutulmayacak hatıralar bırakabilir ve herkesi mutlu edebilirsiniz. 

Nişan Keseleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Evliliğe giden yolda ilk adım olabilecek nişan merasimleri evlenmek üzere olan herkes için oldukça özel bir gündür. Bu gün için hazırlıklar yapılır, çok sayıda insan bu özel güne davet edilir. Nişan merasimi için aksesuar seçimi, kıyafetler ve ikramlık hazırlıklarının yanı sıra gelen konuklara verilmek üzere hediyelik eşyalar seçmek de oldukça önemlidir. Gelin adaylarının kafasını karıştırabilecek birbirinden güzel hediyelik seçenekleri mevcuttur. Bu hediyelikler içinde en çok tercih edileni de nişan keseleridir. Nişan keseleri, sevdiklerine en özel günlerinden biri olan nişan merasimlerinden küçük bir hatıra bırakmak isteyenlerin seçeceği harika bir seçenek olacaktır. Nişan keseleri ile sevdiklerinize uzun yıllar kalıcı olabilen ve bakıldıkça o günün hatırlanmasını sağlayan anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız. İşte Çanta olarak keselerimizi %100 pamuklu ve organik kumaşlar kullanarak hazırlıyoruz. Doğa dostu keselerimiz ile sizde misafirlerinize unutulmaz hediyeler vermek istiyorsanız sitemizden farklı boyutlardaki keselerimize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz baskıyı keselerin üzerine uygulatarak en özel gününüzden kalıcı bir hatıra bırakmış olacaksınız. Bunun için istecanta.com adresini ziyaret ederek istediğiniz keseyi ve tasarımı seçebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.  

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.