×

Büzgülü Boyanabilir Setler

15Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Parmak Boyası 6 Renk
    Red Apple Parmak Boyası 6'lı
  2. Red Apple Keçeli Kalem 12'li
    Red Apple Keçeli Kalem 12'li
per page

BOYANABİLİR BÜZGÜLÜ ÇANTA SET MODELLERİ

Boyanabilir büzgülü çanta modelleri İşte Çanta’da sizler için set halinde satışa sunulmaktadır. Birbirinden güzel içeriğe sahip setler sitemizde bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun seçebileceğiniz bu setler içerisinde çok sayıda boyanabilir büzgülü çanta ve renklendirmeniz için gerekli boya kalemleri bulunur. Dilerseniz boyanabilir büzgülü çanta set modellerini incelediğimiz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Boyanabilir Ağzı Büzgülü Torba Çanta Modelleri

Boyanabilir ağzı büzgülü çantaların İşte Çanta’da birbirinden güzel tasarımları vardır. Set halinde satılan boyanabilir büzgülü çantaları boyamak için kullanacağınız boya da yanında sizlere gönderilir. İster üzerinde desenlere sahip olan çanta modellerini seçebilir isterseniz de tamamen çocukların hayal gücü ile renklendireceği üzerinde desen bulunmayan çantaları tercih edebilirsiniz. Üzerinde desen bulunan boyanabilir büzgülü çanta modellerinin hem arkasında hem de önünde farklı desenler bulunur.

 Büzgülü çanta hobi boyama seti 1 olarak adlandırılan set içerisinde; balık desenine sahip çantalar, astronot desenine sahip çantalar, unicorn desenine sahip çantalar ve araba desenine sahip çantalar bulunmaktadır. Yıkanabilir büzgülü eğlence seti olarak adlandırılan sette ise denizaltı – yunus, balık – kayık, ayçicek – çocuk,  kelebek – hayvanlar desenleri bulunmaktadır. İşte Çanta, farklı desenleri bir araya getirerek çocukların ilgisini çekmek istemiştir.

Boyanabilir İp Büzgülü Bez Çanta

Okul öncesi dönemde, çocuklara sınıfta pek çok etkinlik yaptırılır. Bu etkinlikler çocukların motor gelişimlerini desteklenmek, onların arkadaşlık kurma becerilerini geliştirmek için çok faydalıdır. Okul öncesi sınıf etkinliklerde kullanılmak üzere İşte Çanta, boyanabilir büzgülü çanta setleri oluşturmuştur. Boyanabilir büzgülü çantalar boyamaya uygun, yıkanabilir ve düşük ısıda ütülenebilir özellikleri ile defalarca boyamaya uygun olarak üretilmişlerdir.

Okul öncesi dönemde kullanılabilecek pek çok etkinlik setleri İşte Çanta sitesinde bulunmaktadır. Eğlence setleri, hobi setleri, sınıf boyama setleri farklı seçenekleri ile oldukça ilgi çekicidir. Çocuklar boyanabilir büzgülü çantaları boyarken çok eğlenecekler. Kendi boyadıkları çantayı kullanırken çok mutlu olacaklardır.

Okul Öncesi Sınıf Etkinlikleri Set

Boyanabilir büzgülü çantalar içerisinde okul öncesi dönemde kullanılmak üzere sınıf boyama seti olarak 3 adet farklı set mevcuttur. Sınıf boyama seti 1’de 20 adet 35x40 cm boyutlarına sahip büzgülü sırt çantası ve 2 adet Red Apple 6'lı kumaş boyası bulunur. İçerisinde 20 adet çanta ve 2 adet 6’lı renkli boyalar bulunan bu setler sınıf içi etkinliklerin vazgeçilmezidir. Sınıf boyama seti 2’de 20 adet 35x40 cm boyutlarında büzgülü sırt çantası ve 2 adet 10’lu Carioca kumaş kalemi bulunur. Sınıf boyama seti 3’te ise 25 adet 35x40 cm boyutlarına sahip büzgülü sırt çantası ve 4 adet 12’li renkli keçeli kalemler bulunur. Bu renkli keçeli kalemler sırt çantası yıkandığında üzerinde iz bırakmaz.

Bu yazımızda boyanabilir büzgülü çanta setleri içerisinde var olan ürünleri teker teker inceleyerek sizler için en uygun seti seçmeniz konusunda destek olmak istedik.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.