×

Baskılı Plaj Çantaları

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Baskılı Plaj Çantası

Modayı yakından takip eden firmamız, en son trendlere uygun plaj çantasını satışa sunmaktadır. Normal çantalardan farklı olan ürünlerimiz, doğa dostu olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kanvas kumaşın kalınlığı ve esnek yapısı sayesinde tatillerde kullanabileceğiniz en güzel çantaya sahip olabilirsiniz. Zarf dikiş ve örgü kulpuyla uzun ömürlü olacak şekilde imal edilen plaj çantasını ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Hazır Baskılı Plaj Çantasının Avantajları

Üzerinde kir bırakmama özelliği bulunan plaj çantasından tozu nemli bezle rahatça temizleyebilirsiniz. Yüzeyinin pürüzsüz olması ise reklam amaçlı kullanılabilmesini sağlar. Pembe, yeşil, mavi, kırmızı gibi renklerle süslenen bu şık çantalar, müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizlere sunuluyor. Her aşamasını özenle ve detaylıca incelediğimiz üretimlerde, olası yıpranmalara karşı testler yapılmaktadır. Belirlenen standartlarda üretilen plaj çantası, toptan olarak satılabilmektedir. Bu çantaların kullanım alanları oldukça yaygındır. Yüksek kapasitede insanlara hizmet veren oteller, uygun fiyatlarımızdan yararlanarak, satın alabiliyorlar.

Kanvas Plaj Çantası Fiyatları

Reklam giderlerinizde büyük tasarruf sağlayacak olan plaj çantası, fiyat düşünmeden toptan sipariş vermeniz gereken ürünlerdendir. Bu çantalar dışında hiçbir şekilde istediğiniz mesajı elden ele yaymanız neredeyse mümkün değildir. Belirleyeceğiniz işletme ismi veya sade bir yazı bile insanları etkileyebilmektedir. Eğer toplu etkinliklerde çocuklar için hediye verecekseniz, onların seveceği çizgi film karakterlerini bastırabilirsiniz. Ya da boyanabilir plaj çantası alarak istedikleri tasarımları yaratmalarına izin verebilirsiniz.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ