×

Baskılı Plaj Çantaları

24Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Baskılı Kanvas Büyük Plaj Çantası
  Baskılı Kanvas Büyük Plaj Çantası - (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Baskılı Kanvas Plaj Çantası - Halat Kulplu (Özelleştirilebilir)
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası - Halat Kulplu (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Baskılı Kanvas Plaj Çantası Siyah İç Cepli
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası Siyah İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Baskılı Kanvas Plaj Çantası Kırmızı İç Cepli
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası Kırmızı İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 5. Kanvas Örgü Kulp Çanta 45x35cm - Kırmızı - İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Modern Kanvas Çanta - Dıştan Kırmızı Örgü Kulp 45x35x8 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 6. Baskılı Kırmızı Kanvas Plaj Çantası - Hello Summer
  Baskılı Kırmızı Kanvas Plaj Çantası - Hello Summer
per page

Baskılı Plaj Çantası

Modayı yakından takip eden firmamız, en son trendlere uygun plaj çantasını satışa sunmaktadır. Normal çantalardan farklı olan ürünlerimiz, doğa dostu olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kanvas kumaşın kalınlığı ve esnek yapısı sayesinde tatillerde kullanabileceğiniz en güzel çantaya sahip olabilirsiniz. Zarf dikiş ve örgü kulpuyla uzun ömürlü olacak şekilde imal edilen plaj çantasını ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Hazır Baskılı Plaj Çantasının Avantajları

Üzerinde kir bırakmama özelliği bulunan plaj çantasından tozu nemli bezle rahatça temizleyebilirsiniz. Yüzeyinin pürüzsüz olması ise reklam amaçlı kullanılabilmesini sağlar. Pembe, yeşil, mavi, kırmızı gibi renklerle süslenen bu şık çantalar, müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizlere sunuluyor. Her aşamasını özenle ve detaylıca incelediğimiz üretimlerde, olası yıpranmalara karşı testler yapılmaktadır. Belirlenen standartlarda üretilen plaj çantası, toptan olarak satılabilmektedir. Bu çantaların kullanım alanları oldukça yaygındır. Yüksek kapasitede insanlara hizmet veren oteller, uygun fiyatlarımızdan yararlanarak, satın alabiliyorlar.

Kanvas Plaj Çantası Fiyatları

Reklam giderlerinizde büyük tasarruf sağlayacak olan plaj çantası, fiyat düşünmeden toptan sipariş vermeniz gereken ürünlerdendir. Bu çantalar dışında hiçbir şekilde istediğiniz mesajı elden ele yaymanız neredeyse mümkün değildir. Belirleyeceğiniz işletme ismi veya sade bir yazı bile insanları etkileyebilmektedir. Eğer toplu etkinliklerde çocuklar için hediye verecekseniz, onların seveceği çizgi film karakterlerini bastırabilirsiniz. Ya da boyanabilir plaj çantası alarak istedikleri tasarımları yaratmalarına izin verebilirsiniz.

BASKILI KADIN PLAJ ÇANTASI MODELLERİ

Kadınlar, için çantalar bir tutkudur. Kadınlar, çantalara her an her yerde ihtiyaç duyarlar ve her kombinine uydurmak için özel çaba sarf ederler. Alışverişte, okulda, seyahatlerde vb. yerlerde çantaları yanlarından ayırmazlar. Plajda da aynı şekilde bu durum devam eder. Tatilde kadınlar yanlarında olmasını istedikleri tüm eşyaları plaj çantalarına koyarlar ve denizin tadını çıkarırlar. Güneş kremlerinden, plaj havlularına, taraklardan, güneş yağlarına kadar her şeyi plaj çantalarına sığdırırlar. Bu noktada plaj çantalarının kaliteli olması, eşyalarını iyi muhafaza etmesi önemlidir. İşte Çanta, ürettiği birbirinden güzel çantaların içerisinde baskılı plaj çantası da imal etmektedir. Siz de baskılı plaj çantası modellerini incelemek istiyorsanız Hello Summer Plaj Çantalarına göz atabilir ve yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hello Summer Plaj Çantası Fiyatları

İşte Çanta, baskılı plaj çantası üretmektedir. Bu çantaların üzerinde “Hello Summer” baskısı bulunmaktadır. Birbirinden güzel renkleri bulunan Hello Summer baskılı plaj çantası kullanıcılara rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kanvas kumaştan üretilen bu çantalar son derece dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Ayrıca zarf dikiş ve örgü kulpları sayesinde uzun ömürlü kullanıma uygundurlar. Eskimeye ve yıpranmalara karşı dayanıklı yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hello Summer plaj çantasının  kırmızı, siyah renkleri ve beyaz renk üzerine mavi baskılı, yeşil baskılı ve siyah baskılı modelleri mevcuttur. Herkesin zevkine hitap etmeyi amaçlayan İşte Çanta, buna uygun birbirinden farklı pek çok model tasarlamaktadır.

Hello Summer baskılı plaj çantası 48x41x10 cm boyutlarına sahip %100 pamuktan üretilmiştir. Kulp uzunluğu 60 cm iken kulp yüksekliği 30 cm’dir. Baskılı plaj çantasının adet fiyatı ise 39 tl olarak belirlenmiş ve sizlere sunulmuştur.

Toptan Hello Summer Baskılı Plaj Çantası

İşte Çanta sitesinde tekli ve çoklu sipariş vermek mümkündür. Kişilerin isteklerine bağlı tekli veya toptan olarak satın alım gerçekleştirilebilir. İşte Çanta sizler için toptan siparişlerinizde ekstra indirim uygulamakta ve ürünlere daha uygun fiyatları ile sahip olmanızı sağlamaktadır. Hello Summer baskılı plaj çantası adet fiyatı 39 tl olarak belirlenmiştir. Ancak plaj çantalarını toptan satın almak isteyen müşteriler için indirim uygulanacaktır. 

Baskılı plaj çantaları su tutmayan, kalın, dayanıklı, hava geçirgen özellikli kumaştan üretilmiştir. Bu kumaş türü oldukça kullanışlı bir yapıdadır.  Çantaların üretildiği kumaşlar, ılık suda yıkanabilme özelliğine ve de hafifi ısıda ütülenebilme özelliğine sahiptir. Böylece çantanın temizlenmesi de gayet kolaydır.

İşte Çanta sitesinde yer alan baskılı plaj çantalarını sizler için detaylıca anlattık. Hangi kumaştan yapıldığını, fiyatlarını, boyutlarını ayrıntılı şekilde ele alarak bu konuda sizlere bilgiler vermeyi hedefledik. Sizin de plaj çantasına ihtiyacınız varsa İşte Çanta sitesine göz atarak sitede bulunan çantaları inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.