×

 

İstecanta.com Üyelik Sözleşmesi

Lütfen bu üyelik sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Bu sözleşmeyi kabul ederek İstecanta.com'un üyesi olursunuz ve İstecanta.com'dan alışveriş yapmak için gerekli hesabı oluşturursunuz. İstecanta.com'a üye olarak, aşağıdaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlar
1.1. İstecanta.com: Pamusan Natural Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi'nin işlettiği online bir e-ticaret platformudur.

1.2. Siz: İstecanta.com'a kaydolduğunuzda oluşturduğunuz üyelik hesabına erişim hakkına sahip olan kişisiniz.

Üyelik
2.1. İstecanta.com'a üye olmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.

2.2. İstecanta.com'a üye olmak için, geçerli bir e-posta adresi ve diğer gerekli bilgileri sağlamanız gerekmektedir.

2.3. İstecanta.com, üyelik başvurunuzu herhangi bir nedenle reddetme hakkını saklı tutar.

2.4. Üyelik bilgilerinizin doğru, tam ve güncel olduğunu kabul edersiniz.

2.5. Üyelik hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Üyelik bilgilerinizin kaybolması, çalınması veya başka biri tarafından kullanılması durumunda, derhal İstecanta.com ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hesap Kapatma
3.1. İstecanta.com, üyeliğinizin sonlandırılması hakkını saklı tutar. Bu durumda, üyeliğinizin sonlandırılması nedeniyle kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için İstecanta.com sorumlu değildir.

3.2. Üyelik hesabınızı kapatabilirsiniz ancak bu durumda, hesap kapatma işlemi nedeniyle kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için İstecanta.com sorumlu değildir.

Gizlilik
4.1. İstecanta.com, gizlilik politikası hükümlerine uygun olarak, kişisel bilgilerinizi korur.

4.2. Tarafımızdan sunulan hizmetlerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıp durumunda, sorumluluk tarafımızca sunulan hizmetlerin ücreti ile sınırlı olacaktır. Tarafımızın, hizmetlerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, özel, arızi, cezai zararlar dahil olmak üzere herhangi bir zarardan veya kayıptan dolayı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

4.3. Sözleşme kapsamında Tarafların karşılıklı hak ve yükümlülükleri hukukun belirlediği sınırlar çerçevesinde olacaktır. Tarafların bu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülüklerinden doğan uyuşmazlıklarda Türkiye Cumhuriyeti hukuku uygulanacak olup İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

4.4. Bu Sözleşme herhangi bir zamanda tarafımızca tek taraflı olarak değiştirilebilir. Değişiklikler, değiştirilmiş sözleşmenin ilgili web sayfasında yayınlanması suretiyle yürürlüğe girer. Kullanıcıların sözleşmede yapılan değişiklikleri takip etmekle yükümlü oldukları kabul edilir. Kullanıcıların, değiştirilmiş sözleşme hükümlerine uymakla yükümlü oldukları kabul edilir.

4.5. İşbu sözleşme, tarafların karşılıklı anlaşmasıyla sona erer.
 

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.