×

Büzgülü Sırt Çantaları


Ürünler 36'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (küçük boy)
  Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Ham Bez Siyah Bez Sırt Çantası 30x40 cm
  Ham Bez Siyah Bez Sırt Çantası - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Siyah Bez Sırt Çantası Gabardin - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Siyah Bez Sırt Çantası Gabardin - 35x40 cm (Küçük Boy)
 4. Gabardine Black Cotton Drawstring Backpack 40x50 cm
  Gabardin Siyah Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Büyük Boy)
 5. Ham Bez Kırmızı İp Büzgülü Sırt Çanta - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Ham Bez Kırmızı İp Büzgülü Sırt Çanta - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
 6. İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Saks Mavi
  İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Saks Mavi
  Değerlendirme:
  100%
 7. İmperteks Sırt Çantası - 32x45 cm Kırmızı
  İmperteks Sırt Çantası - 32x45 cm Kırmızı
  Değerlendirme:
  100%
 8. İmperteks Kulplu - Büzgülü Çanta 35x40 cm Siyah
  İmperteks Kulplu - Büzgülü Çanta 35x40 cm Siyah
 9. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Beyaz
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Beyaz
  Değerlendirme:
  100%
 10. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Siyah
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Siyah
  Değerlendirme:
  100%
 11. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Lacivert
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Lacivert
  Değerlendirme:
  100%
 12. Mavi Renk İmperteks
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Saks Mavi
 13. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Kırmızı
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Kırmızı
 14. Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm
  Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm
 15. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Yeşil
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Yeşil
 16. Promosyon Büzgülü Sırt Çanta - 32x42cm
  Promosyon Büzgülü Sırt Çantası - 32x42cm
 17. Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
  Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
Sayfa
per page

İp Büzgülü Bez Sırt Çantalar

Sırt çantaları hem kadınlar hem de erkekler için günlük kullanımda vazgeçilmez ürünler arasında yerini almaktadır. Eskiden bir anahtar ve bir cüzdan taşınırken ihtiyaç duyulmayan sırt çantalarını genel olarak kadınlar tercih ediyordu.

Fakat günümüz koşullarında yanımızda taşımamız gereken ihtiyaç malzemelerinin artması sırt çantalarını vazgeçilmez ürünler arasına sokmuştur. Daha önceleri yanımızda cüzdan ve anahtar taşırken şimdilerde cep telefonları, şarj cihazları ve küçük boyutlarda kolonya, parfüm gibi ürünleri de taşımaya başladık. İp büzgülü bez çantalar kolay taşınabilir olması ve daha güvenlikli olması bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İp büzgülü bez çantaların geniş ve kullanışlı iç hacmi sayesinde hayatın birçok alanında rahat bir şekilde kullanılması mümkündür. İp büzgülü bez çantaların sırta takılan ve çapraz taşınabilen çeşitleri bulunmaktadır. İp büzgülü bez sırt çantaları hayatın birçok alanında hafif yapısı, geniş iç hacmi, sağlamlığı ve güvenli bir şekilde ihtiyaç duyacağınız malzemeleri taşımada kolaylık sağlamaktadır.

İp Büzgülü Sırt Çantası

İp büzgülü sırt çantası erkekler ve bayanlar tarafından özellikle sportif faaliyetler yaparken ve günlük olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında dağ yürüyüşleri, bisiklet turları ve günübirlik seyahatlerde ip büzgülü sırt çantaları günlük ihtiyaç duyulan malzeme ve giysilerin taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

İp büzgülü sırt çantası taşınma sırasında vücuda tam olarak yapıştığı için ergonomik bir yapıya da sahiptir. İki kola takılarak taşınan ip büzgülü sırt çantaları hafif olduğu için uzun süre taşınsa dahi bel ve sırt ağrısı yaşanmasını engellemektedir. Bu özelliklerinden dolayı ip büzgülü sırt çantaları hem bayanlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Ayrıca ip büzgülü sırt çantaları erkeklere ve bayanlara göre özel olarak tasarlanmaktadır. İp büzgülü sırt çantalarında farklı cep ve özel bölme seçenekleri bulunmaktadır. İp büzgülü sırt çantalarını spor ve günlük giyim koşullarına göre de rahat bir şekilde kullanmak mümkündür. Erkek ve bayanlara özel tasarımlar yapılan ip büzgülü sırt çantalarında geniş bir çeşitlilik mevcuttur.

Büzgülü Bez Çantalar

Büzgülü bez çantalar hayatın her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Büzgülü bez çantalar hafif bir yapıda olsalar da dayanıklı bir kumaşa sahiptir. Özel kumaşlardan üretilen büzgülü bez çantalar farklı ebatlarda imal edilmektedir. Büzgülü bez çantalar sırta takılarak kullanılmaktadır.

Dayanıklı iplerden yapılan kollukları her iki kola takılarak çanta içerisinde bulunan yükün vücuda eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. Büzgülü bez çantalar bu yönüyle de iskelet yapısına zarar vermeyen ve taşınma sırasında bel ve sırt ağrısı yaşanmasına da izin vermemektedir. Büzgülü bez çantaların geniş iç hacimleri birçok eşyanın rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Büzgülü bez çantaları hem erkekler hem de bayanlar günlük yaşamlarında rahat bir şekilde kullanabilir. Büzgülü bez çantalar küçük alışverişlerde ve elde taşınamayacak ağırlıktaki ürünlerin taşınmasında yardımcı olmaktadır.

Ağzı Büzgülü Sırt Çantası

Sırt çantası eşyaların güvenli bir şekilde taşınması bakımından çokça tercih edilen çanta türlerinden birisidir. Çanta ağzından geçirilen iplerin çantanın alt köşelerine sabitlenmesi sırtınıza taktığınız anda çantanın ağzının sıkı bir şekilde kapanmasını sağlamaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantası ne kadar hareketli bir yaşantınız olursa olsun içerisine koyduğunuz malzemelerin dökülmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Ağzı büzgülü sırt çantası iki kola birden takılarak kullanıldığı için insanın hareketlerini kısıtlamadan özgür bir şekilde hayatına devam etmesini sağlamaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantaları dağ ve doğa yürüyüşlerinde günlük taşımanız gereken malzemeler yanında su, yiyecek ve yedek giysi gibi ürünlerinde rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Bununla birlikte bisiklet binicilerinin ağzı büzgülü sırt çantası kullanarak rahat bir şekilde eşyalarını taşıması ve aynı zamanda hareket kısıtlaması yaratmaması bakımından bu çantaları tercih ettikleri görülmektedir.

Bazı ağzı büzgülü sırt çantaları içerisinde elektronik cihaz ve cüzdanların korunabileceği özel bölmeler bulunmaktadır. Günlük yaşamda birçok eşyayı yanında taşımak zorunda olanlar için ağzı büzgülü sırt çantaları hafif yapısıyla büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kaliteli ve dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilen ağzı büzgülü sırt çantalarında hem erkekler hem de bayanlar için şık tasarımlara sahip çeşitler bulunmaktadır. Farklı ebatlara sahip ağzı büzgülü sırt çantalarında herkesin kendisine uygun bulabileceği seçenekler mevcuttur.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.