×

Boyanabilir Bez Çantalar

Ürünler 30'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Bammerz Hambez 35x40 cm Kelebek Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35x40 cm Kelebek Boyama Çanta
 2. Bammerz Hambez 35x40 cm Ayçiçek - Çocuk Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35x40 cm Ayçiçek - Çocuk Boyama Çanta
 3. Bammerz Hambez 35X40 cm Denizaltı - Yunus Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35X40 cm Denizaltı - Yunus Boyama Çanta
 4. Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem
  Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺20,95 Normal fiyat ₺25,95 En düşük ₺18,95
 5. Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem 2
  Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem 2
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺20,95 Normal fiyat ₺25,95 En düşük ₺18,95
 6. Karne Günü Boyanabilir 35x40cm Bez Çanta
  Karne Günü Boyanabilir Ham Bez Çanta - 35x40cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺20,95 Normal fiyat ₺30,95 En düşük ₺19,95
 7. Yılbaşı Boyanabilir Çanta-Hoşgeldin Yeni Yıl
  Yılbaşı Boyanabilir Omuz Çantası (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺22,95 Normal fiyat ₺30,95 En düşük ₺18,45
 8. 23 Nisan Boyama
  23 Nisan Boyanabilir Baskılı Bez Çanta
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺25,95 Normal fiyat ₺30,95 En düşük ₺24,95
 9. Hobi Bez Çanta Boyama Set - 3
  Hobi Bez Çanta Boyama Set - 3
  Değerlendirme:
  100%
  Özel fiyat ₺415,00 Normal fiyat ₺514,00
Sayfa
sayfa başı

Bez Çanta Boyama Aktivitesi

Boyama aktivitesinde kullanılmak üzere tasarlanmış bez çantalar Boyanabilir setler ile sınıf mevcudu kadar ürün alıp, tüm sınıf boyama etkiniliği yapabilirsiniz. Boyama kalemleriyle beraber alacağınız ürünler ile etkinliklerinizi eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kumaş Tekstil Kalemleri

Kumaş ve Tekstil kalemleri ile ham bez ürünleri rahatlıkla renklendirebilirsiniz, Parmak boyaları ile eğlenceli bir şekilde aktivitelerinizi sürdürebilirsiniz. Kumaş Tekstil kalemleri online olarak göz atabilirsiniz. Boyanabilir ürünler %100 ham bez ve doğal olarak imal edilmektedir. Eğlenceli bir okul etkinliği için güzel bir çözümdür.

Anaokulu Boyama Aktivitesi İçin Bez Çantalar

Her türlü baskıya uygun olan bez çantaların desenli boyanabilir bez çanta şeklinde olanları da üretilir. Özellikle hobi işlerinde sanat ve boyama atölyelerinde desenli boyanabilir bez çanta kullanılır. İstenilen desen belirlenerek uygulaması yapılabilir. Desenli boyanabilir bez çantalar istenilen ebatta da üretilir. Genellikle kreş, anaokulu ve diğer okul etkinliklerinde kullanıma uygun olur.İşte Çanta olarak imal ettiğimiz bez çantalar yüzde yüz pamuk ham bezden yapılır. Görsel açıdan farklı alternatifler sunduğu için ham kumaş olarak adlandırılan kumaşlardan üretilen desenli bez çantalarda vardır.

Eğitici ve Öğretici Çocuk Aktivitesi

Çocuklarda geliişmesi gereken sanatsal ifadelerin, düşünme ve karar verme mekanizmasına etkisi oldukça büyüktür. Renk seçimi ve çizdiği çizgiler ile küçük yaştaki çocukların hayal dünyasını kolaylıkla anlayabiliriz. Bez çanta boyama aktiviteleri de bunu rahatlıkla öğrenmenin bir yolu olarak sunulmaktadır. Yaratıcılık ve çocukların tutumları geliştirilmesi gereken yönlerini açığa çıkaracaktır. Çocukların çanta üzerinde kendilerine has sanat eserleri resmetmesi aralarındaki bağı da güçlendirecektir. Birçok kreş ve anaokulu öğretmenin boyama aktivitesi olarak kullandığı bez çanta boyamalarını siz de tercih edebilirsiniz. Sadece çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler içinde bu aktiviteler psikolojik olarak rahatlamanın bir vesilesi olacaktır. Her türlü baskıya uygun olan bez çantaların desenli boyanabilir bez çanta şeklinde olanları da üretilir. Özellikle hobi işlerinde sanat ve boyama atölyelerinde desenli boyanabilir bez çanta kullanılır. İstenilen desen belirlenerek uygulaması yapılabilir. Desenli boyanabilir bez çantalaristenilen ebatta da üretilir. Genellikle kreş, anaokulu ve diğer okul etkinliklerinde kullanıma uygundur.

Anne ve babalar çocuklar için her şeyin en iyisini ve en doğalını isterler. Boyanabilen özel çantalar ise bunun başında gelmektedir. Boyanabilen çantalar için hemen erişim sağlayarak talepte bulunabilir, yada tüm sınıf için kullanılan setlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel bez çanta boyama için en doğru malzemeler bu sitede yer almaktadır. Desenli bez çantalar için her türü fikiri edinebilirsiniz.

Çanta Boyamada Doğru Fırsatlar

Özel çanta motifleri ve renkleri için hemen erişim sağlayarak talepte bulunabilirsiniz. Boyanabilir bez kalemlik ve çanta çeşitlerini bu sitede bulabilirsiniz. Çocukların sevdiği karakterleri ele emeği ile boyanarak ürünlerimiz aracılığı ile mümkündür. Oldukça cazip fiyatlar kapıda ödeme imkanı ve hızlı kargo fırsatları ile siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.. Bezin üzerine akmayan ve solmayan keçeli ya da tesktil kalemleri ile yada kumal boyaları ile yapılan resimler herkes tarafından çok beğenilmektedir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.