×

Fuar Çantası

Ürünler 69'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
  İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
 2. ip-buzgulu-kanvas-sirt-cantasi
  Kanvas Sırt Çanta
 3. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
 4. tela canta
  Tela Çanta Promosyon
 5. tela çanta promosyon
  Tela Çanta Baumun
 6. tela çanta promosyon
  Tela Çanta 50x50 cm
 7. tela canta
  Tela Çanta Sarı Renk - AFS
 8. tela canta modelleri
  Tela Çanta Beyaz - DVD
 9. İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
 10. İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
 11. İmperteks Sırt Çantası Kırmızı 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Kırmızı 32x45 cm
 12. Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
  Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
 13. Promosyon Bloomberg Tela Çanta - 35x39x10
  Promosyon Bloomberg Tela Çanta - 35x39x10
 14. Promosyon Tela Çanta - 35x39
  Promosyon Tela Çanta - 35x39
 15. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
 16. Rips Promosyon Çanta - Tesco
  Rips Promosyon Çanta - Tesco - 40x35x6cm
 17. Ham Bez Promosyon Çanta - Air Port
  Full Gusset Customized Tote Bags 40x35x9cm
 18. 33x28cm Ham Bez Çanta
  33x28cm Ham Bez Çanta
 19. Körüklü Promosyon Çanta
  29x20x7cm Körüklü Promosyon Çanta
 20. Körüklü Kanvas Çanta 18x15x8
  Körüklü Kanvas Çanta 18x15x8
 21. Ofset Baskılı 23X25X10 Bez Çanta
  Ofset Baskılı 23X25X10 Bez Çanta
 22. Sarı Kanvas Alışveriş Çantası
  Sarı Kanvas Alışveriş Çantası
 23. Lacivert Gabardin Baskılı Alışveriş Çantası
  Lacivert Gabardin Baskılı Alışveriş Çantası
 24. Ham Bez Çanta 35x40 cm Fuar Çantası
  Ham Bez Çanta 35x40 cm Fuar Çantası
Sayfa
per page

FUAR ÇANTASI

Fuarlar; belirli zamanlarda kurulan, ürünleri sergilemek ve tanıtmak için kurulan büyük pazarlardır. Fuarlar sayesinde iş yerinizi ve ürünlerinizi tanıtabilir, geniş çaplı ticaret bağlantıları kurabilirsiniz. Son dönemlerde fuarlarda fuar çantası ile tanıtım yapmak da oldukça yaygınlaştı. Bez fuar çantaları kullanarak sizde işletmenizi tanıtırken çevreye duyarlı oluşunuzla da büyük beğeni toplayabilirsiniz.

Bez Fuar Çantası Modelleri

Doğal bitki lifleri kullanılarak üretilen bez fuar çantaları iş yerinizi tanıtmak için harika bir seçenek olacaktır. Birbirinden farklı renk ve modelde üretilen bez fuar çantası modelleri içinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Hafif ve doğal görünümüyle kullanışlı ve organik içeriği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bez çantalarla işletmenizi uzun yıllar göz önünde tutabilirsiniz. Farklı kumaş, renk, boyut ve baskı teknikleriyle hazırlanan bez fuar çantası modelleri arasından hizmet verdiğiniz sektöre göre en uygun olanını seçebilirsiniz. Çeşitli renk ve modeller içindeki çanta şekillerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bunlar; sırt çantası, omuz çantası ve el çantası şeklinde üretilen çantalardır. Birbirinden farklı bez fuar çantası modelleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Logo Baskılı Fuar Çantaları

Fuarlar, hiç şüphesiz işinizi, markanızı ve ürünlerinizi geniş çaplı tanıtmak ve büyütmek için harika bir yoldur. Yılın belirli dönemlerinde şehir merkezlerinde ya da farklı yerlerde kurulan bu geniş çaplı pazarlarda markanızı göz önünde tutmak için farklı modeller arasından seçeceğiniz bez fuar çantası uzun yıllar kalıcı olmasıyla da oldukça kullanışlıdır. Logo baskılı fuar çantası için baskının yapılacağı çanta kumaşı son derece önemlidir. Baskının çanta üzerine tam oturması için çanta seçimine dikkat etmeniz gerekir. Logo baskılı fuar çantası için çantanızı seçerken, üzerine bastırmak istediğiniz logo ve tanıtım broşürlerinin boyutlarını da göz önünde tutmanızda fayda vardır.

Toptan Fuar Çantası Fiyatları

Markanızı tanıtırken kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir yol olan bez fuar çantası kullanımı son yıllarda oldukça arttı. Fuarlara gelen yüzlerce kişi için üzerinde markanızın ve logonuzun bulunduğu bez çantalar son derece ilgi çekici olacaktır. Bununla birlikte toptan olarak sipariş verebileceğiniz bez fuar çantaları sizin için de ekonomik olacaktır. Artan bu ilgiyle birlikte fuar çantası fiyatları da çokça merak edilen bir konu haline geldi. Fuar çantası fiyatları, seçilen kumaş türüne, renge, boyuta, baskıya ve çanta modeline göre çeşitlilik gösteriyor. Bunun için sitemizden fiyat bilgisi alabilir, dilediğiniz sayıdaki bez fuar çantalarına en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Fuar Çantası Nerelerde Kullanılır? Fuar Çantası Hakkında Bilgiler

Fuar çantaları, belirli zamanlarda kurulan fuarlarda, markanızı temsilen yapılacak reklam çalışmaları için büyük öneme sahiptir. Çevreye duyarlı %100 pamuklu ve organik kumaşlardan yapılmış bez fuar çantaları, tasarımları ve uzun süre kullanımları ile dikkat çeker. Bu sayede üzerinde logonuzun da bulanabileceği bu çantalar ile uzun yıllar markanızı tanıtmış olursunuz. İşletmenizin tanınırlığının ve ürün satışınızın artmasında büyük rolü olan fuar ve ambalaj çantası çeşitleri kullanışlı olmasıyla da her kesime hitap eder. Üretildiği andan sizlere sunulduğu ana kadar doğaya zarar vermeyen fuar ve ambalaj çantası tasarımları, renkleri ve yüksek baskı kalitesiyle de dikkat çekmeyi başarır. Aynı zamanda çevreci bir bakış açısına sahip olmalarıyla da firmanıza daha olumlu bir bakış kazandıracaktır. 

Fuarlarda markalarınızı en iyi şekilde tanıtmanız için çantalar üzerine basılacak logo ve baskılar için en yüksek baskı kalitesini kullanıyoruz. Bu sayede doğa dostu bez fuar çantalarını uzun yıllar kullanabilir, markanızı hep göz önünde tutabilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.