×

Fuar Çantası

Ürünler 59'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Promosyon Bloomberg Tela Çanta - 35x39x10
  Promosyon Bloomberg Tela Çanta - 35x39x10
 2. Promosyon Tela Çanta - 35x39
  Promosyon Tela Çanta - 35x39
 3. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
 4. Rips Promosyon Çanta - Tesco
  Rips Promosyon Çanta - Tesco - 40x35x6cm
 5. Ham Bez Promosyon Çanta - Air Port
  Full Gusset Customized Tote Bags 40x35x9cm
 6. 33x28cm Ham Bez Çanta
  33x28cm Ham Bez Çanta
 7. Körüklü Promosyon Çanta
  29x20x7cm Körüklü Promosyon Çanta
 8. Körüklü Kanvas Çanta 18x15x8
  Körüklü Kanvas Çanta 18x15x8
 9. Ofset Baskılı 23X25X10 Bez Çanta
  Ofset Baskılı 23X25X10 Bez Çanta
 10. Sarı Kanvas Alışveriş Çantası
  Sarı Kanvas Alışveriş Çantası
 11. Lacivert Gabardin Baskılı Alışveriş Çantası
  Lacivert Gabardin Baskılı Alışveriş Çantası
 12. Siyah Promosyon Kanvas Çanta 35x40cm - Popcorn
  Siyah Promosyon Kanvas Çanta 35x40cm - Popcorn
 13. Mega Büyük Boy Çanta - 38x55x15 cm
  Mega Büyük Boy Bez Çanta - Tam Körüklü 55x38x15 cm
 14. Tam Körüklü Toptan Bez Çanta Modelleri
  Mega Büyük Boy Kanvas Çanta - Tam Körüklü 39x50x15 cm
 15. Promosyon Nakış Baskılı Clutch - 30x21 cm
  Özel Nakış Baskılı Clutch - 30x21 cm
 16. Logo Baskılı Promosyon Bez Çanta
  Kanvas Bez Çanta İç Cepli Örgü Kulp - 40x40x10 cm
 17. Promosyon Kanvas Bez Çanta Nakış Baskılı - 48x41x10 cm
  Nakış Baskılı Kanvas Plaj Çantası - 48x41x10 cm
 18. Promosyon Siyah Çanta - 48x41x17 cm
  Promosyon Büyük Boy Çanta Siyah - Alt Körüklü 48x41x17 cm
 19. Promosyon Büzgülü Sırt Çanta - 32x42cm
  Promosyon Büzgülü Sırt Çantası - 32x42cm
 20. Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
  Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
 21. Kırmızı Promosyon Kanvas Çanta - Popcorn
  Kırmızı Promosyon Kanvas Çanta - 35x40cm
 22. Sarı Promosyon Gabardin Çanta - Popcorn
  Promosyon Gabardin Çanta Sarı - 35x40cm
 23. Büyük Boy Siyah Tela Çanta - 60x50x30 cm
  Büyük Boy Tela Çanta Siyah - 60x50x30 cm
 24. Titanic Baskılı Büzgülü Sırt Çantası
  Promosyon Büzgülü Sırt Çantası Titanic - 35x42 cm
Sayfa
per page

FUAR ÇANTASI

Fuarlar; belirli zamanlarda kurulan, ürünleri sergilemek ve tanıtmak için kurulan büyük pazarlardır. Fuarlar sayesinde iş yerinizi ve ürünlerinizi tanıtabilir, geniş çaplı ticaret bağlantıları kurabilirsiniz. Son dönemlerde fuarlarda fuar çantası ile tanıtım yapmak da oldukça yaygınlaştı. Bez fuar çantaları kullanarak sizde işletmenizi tanıtırken çevreye duyarlı oluşunuzla da büyük beğeni toplayabilirsiniz.

Bez Fuar Çantası Modelleri

Doğal bitki lifleri kullanılarak üretilen bez fuar çantaları iş yerinizi tanıtmak için harika bir seçenek olacaktır. Birbirinden farklı renk ve modelde üretilen bez fuar çantası modelleri içinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Hafif ve doğal görünümüyle kullanışlı ve organik içeriği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bez çantalarla işletmenizi uzun yıllar göz önünde tutabilirsiniz. Farklı kumaş, renk, boyut ve baskı teknikleriyle hazırlanan bez fuar çantası modelleri arasından hizmet verdiğiniz sektöre göre en uygun olanını seçebilirsiniz. Çeşitli renk ve modeller içindeki çanta şekillerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bunlar; sırt çantası, omuz çantası ve el çantası şeklinde üretilen çantalardır. Birbirinden farklı bez fuar çantası modelleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Logo Baskılı Fuar Çantaları

Fuarlar, hiç şüphesiz işinizi, markanızı ve ürünlerinizi geniş çaplı tanıtmak ve büyütmek için harika bir yoldur. Yılın belirli dönemlerinde şehir merkezlerinde ya da farklı yerlerde kurulan bu geniş çaplı pazarlarda markanızı göz önünde tutmak için farklı modeller arasından seçeceğiniz bez fuar çantası uzun yıllar kalıcı olmasıyla da oldukça kullanışlıdır. Logo baskılı fuar çantası için baskının yapılacağı çanta kumaşı son derece önemlidir. Baskının çanta üzerine tam oturması için çanta seçimine dikkat etmeniz gerekir. Logo baskılı fuar çantası için çantanızı seçerken, üzerine bastırmak istediğiniz logo ve tanıtım broşürlerinin boyutlarını da göz önünde tutmanızda fayda vardır.

Toptan Fuar Çantası Fiyatları

Markanızı tanıtırken kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir yol olan bez fuar çantası kullanımı son yıllarda oldukça arttı. Fuarlara gelen yüzlerce kişi için üzerinde markanızın ve logonuzun bulunduğu bez çantalar son derece ilgi çekici olacaktır. Bununla birlikte toptan olarak sipariş verebileceğiniz bez fuar çantaları sizin için de ekonomik olacaktır. Artan bu ilgiyle birlikte fuar çantası fiyatları da çokça merak edilen bir konu haline geldi. Fuar çantası fiyatları, seçilen kumaş türüne, renge, boyuta, baskıya ve çanta modeline göre çeşitlilik gösteriyor. Bunun için sitemizden fiyat bilgisi alabilir, dilediğiniz sayıdaki bez fuar çantalarına en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Fuar Çantası Nerelerde Kullanılır? Fuar Çantası Hakkında Bilgiler

Fuar çantaları, belirli zamanlarda kurulan fuarlarda, markanızı temsilen yapılacak reklam çalışmaları için büyük öneme sahiptir. Çevreye duyarlı %100 pamuklu ve organik kumaşlardan yapılmış bez fuar çantaları, tasarımları ve uzun süre kullanımları ile dikkat çeker. Bu sayede üzerinde logonuzun da bulanabileceği bu çantalar ile uzun yıllar markanızı tanıtmış olursunuz. İşletmenizin tanınırlığının ve ürün satışınızın artmasında büyük rolü olan fuar ve ambalaj çantası çeşitleri kullanışlı olmasıyla da her kesime hitap eder. Üretildiği andan sizlere sunulduğu ana kadar doğaya zarar vermeyen fuar ve ambalaj çantası tasarımları, renkleri ve yüksek baskı kalitesiyle de dikkat çekmeyi başarır. Aynı zamanda çevreci bir bakış açısına sahip olmalarıyla da firmanıza daha olumlu bir bakış kazandıracaktır. 

Fuarlarda markalarınızı en iyi şekilde tanıtmanız için çantalar üzerine basılacak logo ve baskılar için en yüksek baskı kalitesini kullanıyoruz. Bu sayede doğa dostu bez fuar çantalarını uzun yıllar kullanabilir, markanızı hep göz önünde tutabilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.