×

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir. Fatura ürün içerisinde bulunmaktaıdır, ayrıca eposta adresinize mail olarak iletilmektedir. Ürünlerimiz anlaşmalı olan kargolar ile gönderilmektedir . Müşteri talebi doğrultusunda ürünü mağazamızdan da temin edebilir. Ürün cinsine göre termin süresi 1 gün ile 15 gün arasında değişmektedir.  Genel olarak baskısız ürünler 1-2 gün içerisinde gönderilmektedir. stok olmaması durumunda 5-8 gün içerisinde gönderilmektedir. baskılı ürünler üretim süresi 1-4 gündür. 

 

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 

Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz istecanta.com.com deposuna iade edilir. Nakliye firmaları ile gönderilen ürünlerde  araç şoförleri sizi arayarak hangi saatlerde müsait olduğunuzu öğrenir ve teslimatı o saatlerde gerçekleştirir.  Dilerseniz nakliye firmasının deposundan ürününüzü teslim alabilirsiniz. Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere fatura ile kargolanır.

 

Teslimatla ilgili önemli bilgiler:

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu/ambalajı ile birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanıcı hatası ile (yırtılma, lekelenme vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Hesabım menüsünde  yer alan siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. dilerseniz müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. 

* Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir. 

* Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Ürün teslimata çıktığında size gerekli olan bilgiler mail olarak iletilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takibi için eposta iletilecektir.

* Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesi iban numaranız talep edilerek hesabınıza aktarılır.
 

İADE ŞARTLARI

istecanta.com'dan almış olduğunuz baskısız ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.

 

Özel baskı ürünlerde iade alınmamaktadır. tarafınızdan baskı onayı verilen ürünler kusurlu imalat yapılmadığı sürece iade kapsamında değildir. ürünler tekrar satılabilir üzelliğini kaybettiği için yasal olarak iadesi mümkün değildir. diğer her türlü sorunuz için bize ulaşabiirsiniz.

 

Ürünler kargo ile gönderilmiş ise iadesi de kargo ile yapılacaktır. Eğer ürünler anlaşmalı nakliye firması ile gönderilmiş ise iadesi de anlaşmalı nakliye ile yapılacaktır. İade hakkındaki tüm sorularınız için 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

İade adresi:    Mutsan San.Sit. İOSB 4.Blok No:27 Başakşehir, İstanbul, Türkiye
 Telefon : 0212 659 72 77

İade İsim : PAMUSAN NATURAL TEKSTSİL DIŞ TİC LTD ŞTİ

İade: yurtiçi kargo ile yapılmaktadır. müşteri temsilcimizden iade onayı alınız.

 

Tüm sorularınız ve düşünceleriniz için : destek@istecanta.com veya 0212 643 21 00

 

İPTAL ŞARTLARI 

Sayın Müşterimiz,

Siparişiniz için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız gereği, siparişinizi iptal etmek istemeniz durumunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Özel baskılı ürünlerimiz, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle, siparişinizin imalata girmesi durumunda iptal işlemi gerçekleştirememekteyiz. Ancak, siparişinizin imalata girmeden önce iptal edilmesi mümkündür.

Baskısız siparişlerde de kargo yapılmadan önce müşteri temsilcilerimize bilgi vermeniz durumunda hızlıca iptal yapılacaktır. hangi ödeme yöntemi ile ödeme yapıdlysa aynı yöntem ile ödeme iadesi yapılacaktır.

1-3 iş günü içerisind eiadeler tamamlanmaktadır.

Eğer siparişinizin imalata girmeden önce iptal edilmesi isteğiyle bize ulaşmak isterseniz, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, iptal işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaklardır.

Unutmayın ki, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerimizden biridir. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.