×

Bez Çanta Rips Gabardin 220gr

18Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. 
Lacivert Gabardin Çanta - 35x40 cm
    Lacivert Gabardin Çanta - 35x40 cm
  2. Mega Büyük Boy Çanta - 38x55x15 cm
    Mega Büyük Boy Bez Çanta - Tam Körüklü 55x38x15 cm
per page

Rips Gabardin Bez Çantalar

Rips ve Gabardin arasında bazı farklar vardır. Rips biraz daha sık gözenekli ve sert bi kumaştır. Gabardin daha yumuşak bir kumaştır. Baskı her ikisinde de güzel çıkmaktadır. Gabardin dokusundan dolayı daha çok tercih edilmektedir. 

İşteçanta olarak kendi gabardin bez çanta imalatımızı yapmaktayız ve bünyemizde kullanılan baskı makineleri ile size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz. Günümüzde birçok ürünün çevreye ve insanoğlunun kendisine verdiği zararlar göz önüne alınırsa ürünlerimizin hiç bir aşamasında tehlikeli kimyasallar kullanılmamakta tamamen doğal yöntemler kullanılmaktadır.

Baskısız Rips ve Gabardin Bez Çanta

Basit ve kolay taşınabilir olması sizin için büyük avantajdır. Spordan, okula kadar bir çok alanda uzun yıllar herhangi bir deforme olmadan kullanabilirsiniz. Baskılı ve baskısız kanvas bez çanta modellerimizi kolayca sepetinize ekleyip, kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Baskılı ve baskısız siparişleriniz için web sitemizi kullanabilirsiniz. online olarak vereceğiniz siparişlerinizde ürünleriniz kargo ile kapınıza kadar ulaşmaktadır. baskısız siparişlerde kapıda ödeme yönteminden faydalanabilirsiniz. baskılı siparişlerde ödemeler sipariş ile birlik alınmaktadır. Sistem üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tüm süreci sizlere aktarmakta olacaktırlar.

Baskılı Rips ve Gabardin Çantalar

Her türlü yazı, logo ve resim baskısı yapmaya uygundur. Toptan şekilde alarak hem fiyattan kazanç sağlar hem de farklı logolar, resimler basarak markanızı en güzel şekilde duyurusunuz. Sektörde yeni bir ürün piyasaya sunacaksanız yada var olan ürününüzü daha fazla satmak için reklama ihtiyacınız olacaktır. Bez çantalarımız sizin için en önemli ve ekonomik reklam aracıdır. Bez çantalar gelişen toplumumuzda artık bir gereksinim olarak ortaya çıkmaktadır. Siz de tercihininiz geri dönüşümlü bez çantalardan yapın çevre bilinicinin artmasına yardımda bulunun. Doğal ve geri dönüşümlü ürünlerimiz %100 pamuktan imal edilmiştir. istenilen renk ve ölçüde bez çanta imalatı yapmaktayız. Özel ölçülerde minimum adet sınırı vardır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Destek almak için 02126432100 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere uygun olan ürünleri önerebilir veya farklı ebatlarda olacak rips ve gabardin bez çanta taleplerinize fiyat çalışması yapabilirler. 

Gabardin Kumaş Özellikleri

Konu ile alakalı detaylı yazımıza https://istecanta.com/blog/gabardin-kumas-nedir linkinden ulaşabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.