×

Kına Keseleri

3Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

KINA KESELERİ

Düğün öncesinde gerçekleştirilen en keyifli ve eğlenceli etkinliklerden biri olan kına geceleri en eski Türk geleneklerinden biridir. Kına geceleri kendi içlerinde birçok anlam barındırır. Bu geceye özgü çeşitli organizasyonlar düzenlenir, alışverişler yapılır. Gelin için kıyafet, mum, taç ve süslemelerin yanında gelen konuklara verilmek üzere çeşitli hediyelik eşyalar almak da oldukça önemlidir. Kına keseleri gelen davetlilere verilebilecek en güzel hediye seçenekleri arasında yer alır. Farklı model ve renklerde tasarlanabilen kına keseleri ile misafirlerinize bu özel gün için unutulmayacak anılar bırakabilirsiniz. %100 pamuk ve geri dönüştürülebilir kumaşlardan ürettiğimiz kına keseleri için sitemize göz atabilir, sevdiklerinize kına gecenizde doğa dostu hediyeler verebilirsiniz. Doğal bezlerden yapılmış kına keselerine en uygun fiyata istecanta.com’dan ulaşabilirsiniz. 

Kına Kesesi Modelleri

Kına keseleri, kına hediyelikleri içinde en çok tercih edilenler arasındadır. Birbirinden farklı renk ve modelde tasarlanan kına keseleri içinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Sitemizdeki kına keselerini seçebileceğiniz gibi kendi tasarımınızı da keselerinizde kullanabilirsiniz. Farklı boyutlardaki keselerimiz içinden hazır olanları seçebilir, dilediğiniz görsel ya da yazıyı keselerinizi tasarlarken kullanabiliriz. Bez kese modelleri kişiye özel tasarımları ve uzun ömürlü olması nedeniyle de en çok tercih edilen kına kesesi modelleri arasında yer alıyor. İşte Çanta ailesi olarak tamamen doğal bezler kullanarak hazırladığımız kına keseleri ile sevdiklerinizi doğaya zarar vermeden mutlu edebilirsiniz. 

Kına Kesesi Fiyatları

Sevdiklerine böyle bir özel günde küçük ama anlamlı hediyeler vermek isteyenlerin tercih edebileceği harika bir seçenek olan kına kesesi fiyatları da keselerin boyutuna ve modeline göre değişiklik gösterir. Kişiye özel olarak tasarlanabilen kına keselerimiz ile davetlilerinize doğa dostu ve kalıcı armağanlar bırakabilirsiniz. Kına geceleriniz için harika kına keselerine en uygun fiyata istecanta.com adresinden güvenle ulaşabilirsiniz.

Toptan Kına Kesesi Fiyatları

Kına gecelerini daha da unutulmaz kılan anlamlı ve küçük hediyelerden biri olan kına keselerine sitemizden toptan olarak da ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda ve size özel tasarlanacak kına keseleri, bu özel gününüzde misafirlerinizi gülümsetecek bir hediye olacaktır. Toptan olarak da alacağınız kına keselerini sizler için en uygun fiyata sunuyoruz. 

Kına Kesesi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Türk kültürü içinde önemli bir yeri olan kına geceleri oldukça keyifli geçen etkinliklerdir. Gelin adayları için unutulmaz bir anı olan kına geceleri için çeşitli organizasyonlar düzenlenir. Kınalar, çeşitli süslemeler, gelinin kıyafeti ve gelen konuklara küçük hediyelikler… Hepsi bu özel gün için oldukça önemli ve olmazsa olmaz şeylerdir. Kına gecelerinde gelen konuklara verilmek üzere birbirinden güzel hediyelikler gelin adaylarının kafasını karıştırsa da bu hediyelikler içinden en çok tercih edileni küçük kına keseleridir. Bu özel gününüzde doğa dostu keseleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Ürettiğimiz %100 pamuklu kına keselerimizi inceleyebilir, tarzınıza ve konseptinize uygun birbirinden farklı kına keselerine ulaşabilirsiniz. En özel günlerinizden biri olan kına gecelerinizde davetlilerinize hediye edebileceğiniz doğa dostu keselerin üzerindeki motif ve desenler ile çokça beğeni toplayabilirsiniz. 

En unutulmaz anlardan biri olan kına geceleri evlenmek üzere olan her kadın için en anlamlı gecelerden biridir. Bu özel günü daha da unutulmaz yapan sevdiklerinize bugünden birer hatıra bırakmak olacaktır. %100 pamuklu ve doğal bezlerden hazırladığımız keselerin içinden beğendiğiniz boyutu seçebilir, dilediğiniz resim, yazı ve motifi zevkinize uygun olarak tasarlatabilirsiniz. Misafirlerinize anlamlı ve hoş bir kına kesesi hediye etmek istiyorsanız istecanta.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.