×

Çocuk Tshirt


 

 

 

Toptan Çocuk Tişört Modelleri

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Toptan Beyaz Çocuk Tişört ! 

Kalite Kumaştan Üretilmiş Toptan Beyaz Çocuk Tişörtü Boyamaya Uygun Yapısı İle Sınıf İçi Etkiliklerinizde Veya Firmanız İçin Promosyon Amaçlı Kullanabilirsiniz.

15Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Toptan Çocuk Tişörtleri Modelleri Ve Fiyatları

İşte Çanta, bez çanta üretiminin yanı sıra çocuk tişörtleri de üretmektedir. Son derece kaliteli üretilen ürünleri toptan olarak satın almak isterseniz İşte Çanta tam da doğru bir adrestir. İşte Çanta’da birbirinden farklı çocuk tişörtleri bulunur. Atatürk baskılı, 23 Nisan tişörtleri, karne günü tişörtleri ve daha birçok model… İşte Çanta’da bulunan çocuk tişörtlerini bu yazımızda sizler için detaylıca inceledik. Keyifli okumalar.

Toptan Beyaz Çocuk Tişörtler

Kız ve erkek çocukların kullanabileceği %100 pamuktan, 1. Sınıf openent kumaştan üretilmiş beyaz renkli tişörtler İşte Çanta’da yer almaktadır. Beyaz renkli, kısa kollu, yuvarlak yaka, A kalitedeki tişörtler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler, kumaşı sayesinde boyama için uygun çocuk tişörtleridir. Toptan olarak satın alındığında daha uygun fiyata gelen bu tişörtler genellikle sınıf içi etkinliklerinde satın alınan çocuk tişörtleridir. Sınıflarda el becerilerini geliştirmek ve de grup çalışması için tercih edilen bu tişörtleri boyamak çok eğlenceli bir aktivite oluşturur. 

Toptan Atatürk Baskılı Çocuk Tişört Fiyatları

Kız çocuklarının ve erkek çocuklarının severek kullanacağı Atatürk baskılı tişörtler İşte Çanta sitesinde yer almaktadır. Her zaman kullanılabilecek Atatürk baskılı çocuk tişörtleri çocuklar için vazgeçilmez olacaktır. Toptan çocuk tişörtleri satın almak ve çocuklara tüm ulusal bayramlarda giydirmek isteyen okuldaki öğretmenleri için A kalitede üretilen ürünler İşte Çanta sitesinde yer almaktadır. Bu tişörtlerin fiyatları çoklu alımlarda uygun fiyata düşmektedir ve indirim uygulandığında ise fiyatları şu şekildedir:

  • 20 adet alındığında %1 indirim uygulanarak birim fiyat 27,75 tl’ye düşmektedir.
  • 50 adet alındığında %1 indirim uygulanarak birim fiyat 27,50 tl’ye düşmektedir.
  • 100 adet alındığında %5 indirim uygulanarak birim fiyat 26,50 tl’ye düşmektedir.

Toptan 23 Nisan Çocuk Tişört Fiyatları

23 Nisan etkinliği olarak sınıfta yapılabilecek en iyi aktivite olan boyama etkinliği çocukların çok seveceği bir etkinliktir. Sınıf içinde 23 Nisan için bir etkinlik hazırlamak isterseniz toptan çocuk tişörtleri satın alarak bunu yapabilirsiniz. İşte Çanta sitesinde tekli ve çoklu satın alım seçenekleri mevcuttur. Siz de okul içi etkinliklerde kullanmak için çocuk tişörtleri almak istiyorsanız toptan olarak daha uygun fiyatlar ile çocuk tişörtlerine sahip olabilirsiniz. İşte Çanta’da yer alan 23 Nisan çocuk tişörtleri tekli alımlarda 27.90 tl’dir. Ancak çoklu alımlarda şöyle indirim uygulanır;

  • 20 adet satın aldığınızda %1 indirim uygulanarak birim fiyat 27,75 tl olur.
  • 50 adet satın aldığınızda %1 indirim uygulanarak birim fiyat 27,50 tl olur.
  • 100 adet satın aldığınızda %5 indirim uygulanarak birim fiyat 26,50 tl olur.

23 Nisan'a özel tasarlanmış boyanabilir tişörtler ile çocukların bayram sevinçlerini daha da renkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca 23 nisan tişörtleri keçeli kalemler ile boyanabilir, yıkandığı zaman iz bırakmazlar ve tekrar boyama uygun hale gelirler.

Toptan Karne Günü Çocuk Tişört Fiyatlar

Karne gününde çocuklar her zamankinden daha heyecanlı daha sevinçli olurlar. Siz de bu sevince ortak olmak ve onların karne günü heyecanını paylaşmak isterseniz toptan çocuk tişörtleri satın alarak çocuklara karne günü öncesinde bir aktivite yaptırabilirsiniz. A kaliteden üretilmiş çocuk tişörtleri son derece kullanışlı tişörtlerdir. Bu tişörtler, okul ve sınıf baskılı olarak tasarlanmış çocuk tişörtleridir. Karne günü çocuk tişörtlerinin fiyatları da 23 Nisan tişörtleri ve Atatürk baskılı çocuk tişörtleri ile aynıdır.

Bu yazımızda toptan çocuk tişörtleri satın alabileceğiniz İşte Çanta sitesinde bulunan çocuk tişörtlerini detaylıca inceleyerek sizlere bilgi vermeyi hedefledik.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.