×

Kullan At

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Yuvarlak Yaka Lacivert Baskılı
  Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Lacivert
  Özel fiyat 34,50 ₺ Normal Fiyat 39,50 ₺ En Düşük Fiyat 31,50 ₺
 2. Promosyon Gri Tişört
  Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Gri
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 34,50 ₺ Normal Fiyat 39,50 ₺ En Düşük Fiyat 31,50 ₺
 3. Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Kırmızı
  Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Kırmızı
  Özel fiyat 34,50 ₺ Normal Fiyat 39,50 ₺ En Düşük Fiyat 31,50 ₺
 4. Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Siyah
  Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Siyah
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 34,50 ₺ Normal Fiyat 39,50 ₺ En Düşük Fiyat 31,50 ₺
 5. Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Beyaz
  Promosyon Tişört Yuvarlak Yaka Beyaz
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 34,50 ₺ Normal Fiyat 39,95 ₺ En Düşük Fiyat 31,50 ₺

5 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Promosyon Kullan At Tişört Modelleri Ve Fiyatları

Promosyon ürün olarak satın alınan kullan at tişörtler oldukça kullanışlıdırlar. Farklı renk seçenekleri bulunan kullan at tişörtler herkesin zevkine uyacak renk seçeneklerine sahiptirler. Promosyon tişört renklerini şu şekilde sıralamak mümkündür; mavi, kırmızı, siyah, beyaz ve gri. Bu renkler klasikleşmiş ve her kombine uyum sağlayacak tişört renkleridir. Herkesin dolabında bu renklerden oluşan tişörtleri, kazakları ve sweatleri mutlaka vardır. Bu yazımızda promosyon tişörtlerin modellerini ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyeceğiz.

Kullan At Beyaz Tişört

Beyaz tişört herkesin dolabında bulunan kurtarıcı bir parçadır. Promosyon ürün seçerken beyaz tişört tercih etmek sizler için doğru bir seçim olabilir. İşte Çanta sitesinde bulunan kullan at beyaz tişörtler son derece kaliteli %100 pamuk kumaşlardan üretilmiş yuvarlak yakaya sahip tişörtlerdir. 1 adet beyaz tişört fiyatı 13,95 tl’dir. İşte Çanta çoklu satın alımlarda indirim uygulamaktadır. Ve satın alınan ürün miktarı artıkça uygulanan indirim de artmaktadır. Bu indirim şu şekildedir;

20 adet için %1 indirim uygulanarak birim fiyat 13,75 tl’ye düşmektedir.

50 adet için %4 indirim uygulanarak birim fiyat 13,45 tl’ye düşmektedir.

100 adet için %7 indirim uygulanarak birim fiyat 12,95 tl’ye düşmektedir.

200 adet için %11 indirim uygulanarak birim fiyat 12,45 tl’ye düşmektedir.

Kullan At Kırmızı Tişört

Promosyon tişört olarak kullanılabilecek bir diğer tişört ise kırmızı tişörttür. Son derece kaliteli kumaşlardan üretilmiş bu tişörtleri giyen çok sevecek. Bu tişörtün fiyatı da diğer tişörtler gibidir. Çoklu satın alımlarda indirim uygulanır ve daha uygun fiyatlara tişörtlere sahip olmanız sağlanır. Yani 1 adet kırmızı tişört fiyatı 13,95 tl’dir.  20 adet için ise %1 indirim uygulanır ve birim fiyat 13,75 tl’ye düşer. 50 adet sipariş için %4 indirim uygulanarak birim fiyat 13,45 tl’ye düşmektedir. 100 adet sipariş için %7 indirim uygulanarak birim fiyat 12,95 tl’ye düşmektedir. Ve son olarak 200 adet sipariş için %11 indirim uygulanarak birim fiyat 12,45 tl’ye düşmektedir.

Promosyon Kullan At Tişört Nedir? Ne Demek

Promosyon ürünler her şirketin kullandığı pazarlama tekniklerindendir. Marka bilinirliğini artırmak ve insanların akıllarında yer tutmak için kullanılan tekniktir. Promosyon ürünler, insanların günlük hayatta çok kullandığı ürünlerden tercih edilir. Tişörtler, çantalar, kalemlikler, defterler, kalemler vb. gibi pek çok eşya sayılabilir. Promosyon kullan at tişörtler de bu ürünlerden biridir. Kullan at tişörtler üzerinde markaların isimleri, logoları yer alır ve bu sayede reklam yapılmış olur. Hemen hemen her şirket bu tekniği kullanır.

Bu yazımızda promosyon tişörtlerden, kullan at tişörtlerin modellerinden, fiyatlarından bahsettik. Siz de promosyon ürün satın almak istiyorsanız İşte Çanta’da yer alan bu ürünlere göz atabilir ve size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ