×

Desenli Boyama Setleri

Ürünler 34'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Anneler Günü Boyanabilir Bez Çanta
  Canım Anneme Boyama Seti 2 - 25 Adet Boyanabilir Çanta / 4 Adet 12'li Keçeli Kalem
  Değerlendirme:
  100%
  ₺1.599,00
 2. Mixed Painting Set
  Karışık Boyama Seti - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
 3. Hobi Bez Çanta Boyama Set 3
  Hobi Bez Çanta Boyama Set 3 - 15 Adet Çift Yön Boyanabilir Çanta / 1 Adet Carioca Kumaş Boya Kalemi
  Değerlendirme:
  100%
  ₺899,00
Sayfa
per page

DESENLİ BOYAMA SETLERİ

İşte Çanta’nın özel olarak hazırladığı kendine has ürünleri mevcuttur. Bu ürünler arasında farkını ortaya koyan desenli boyama seti sizler için farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Bu çeşitler arasında toptan büzgülü çanta hobi setleri, toptan büzgülü eğlence seti, toptan tişört boyama seti, toptan anneler günü hediyesi tişört boyama sınıf seti ve daha birçok set bulunmaktadır. Bu toptan boyama setlerini isterseniz kendinize isterseniz de çocuğunuza alabilirsiniz. Şimdi sizlerle bu setleri detaylıca inceleyelim.

Toptan Büzgülü Çanta Hobi Boyama Setleri

Büzgülü çanta boyama setleri 2 set şeklinde İşte Çanta sitesinde sizleri karşılamaktadır. Bu boyama setleri, boyama yapmaktan hiç sıkılmayan, tekrar tekrar boyama yapmanın keyfinde olanlar için harika settir. İlk set içerisinde; toplamda 20 adet boyanabilir çanta, 4 adet 12’li keçeli kalem mevcuttur. Sınıf içi boyama etkinliklerinde boyama yapmaya uygun, toplamda 8 farklı ön arka desenden oluşan çantalar yıkandığında çanta üzerinde iz bırakmaz. Boyama çantaları üzerinde birbirinden farklı desenler mevcuttur. Büzgülü çantalar üzerinde, balık, unicorn, astronot  ve araba bulunmaktadır. Kalem renkleri de siyah, mavi, açık mavi, yeşil, fosforlu yeşil, açık yeşil, kırmızı, pembe, turuncu, kahverengi, fuşya ve mordur. İkinci set içerisinde ise; 20 adet boyanabilir çanta, 2 adet 6’lı tekstil kalemi bulunur. Yine aynı balık, astronot, araba ve unicorn desenlerine sahip bu çantaları diğer setten ayıran tek özellik boyama kalemlerinin farklı olmasıdır. Hangi boyama şekli size daha uygun ise onu tercih etmenizi tavsiye ederiz. “Yıka yıka tekrar boya!” desenli boyama setini alan kişiler çok memnun kalacaktır.

Toptan Anneler Günü hediyesi Tişört Boyama Sınıf Seti

Anneler günü çok özel ve anlamlı bir gündür. Bu anlamlı gün için çocuklar da annelerine sürpriz yapmak onlar için bir şeyler yapmak isterler. Anaokulu ve kreşlere giden küçük çocuklara uygun anneler günü hediyesi tişört boyama sınıf seti mevcuttur. Bu set içerisinde; 20 adet “Canım Annem” boyanabilir tişörtler ve de 5 adet 12’li keçeli kalemler bulunur. Sınıf içi etkinlik için tasarlanmış olan bu boyanabilir tişörtler çocukların yaparken eğleneceği annelerine güzel bir hediye olacaktır. Boyama kalemleri renkleri; siyah, mavi, açık mavi, yeşil, fosforlu yeşil, açık yeşil, kırmızı, pembe, turuncu, kahverengi, fuşya ve mordur. Boyanabilir tişörtler yıkandığı zaman üzerindeki boyama çıkmaktadır. Yani bu seti aldığınızda tekrar tekrar boyanabilecek tişörtler elde etmiş olacaktır. 

Toptan Büzgülü Eğlence Seti

Desenli boyama seti içerisinde büzgülü eğlence seti de mevcuttur. Bu set içerisinde, 5 parça boyamaya uygun bez büzgülü sırt çantası ve de 6’lı renkli kalemler bulunur. 6’lı renkli kalemler; siyah, mavi, yeşil, neon sarı, neon pembe ve de kırmızı renkleridir. Eğlence seti, adını desenlerinin sizlere yaşatacağı eğlenceden almaktadır. Birbirinden eğlenceli desenler yani balık, yunus, kelebek, Ayçiçek desenleri…  Bir de üzerinde desen bulunmayan bu çanta üzerine sizin bir desen oluşturacağınız bir kareli çanta… Siz de toptan boyama setlerinden büzgülü eğlence setini en uygun fiyatlarıyla İşte Çanta sitesinde bulabilirsiniz.

Toptan Tişört Boyama Seti

Tişört boyamak keyifli zaman geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve de sizlerin tasarlayacağı boyanabilir tişörtler ile hem eğlenecek hem de rahatlıkla bu tişörtleri kullanabileceksiniz. Tişört boyama seti içerisinde %100 pamuktan üretilmiş boyanabilir yuvarlak yaka tişörtlerin yanı sıra 12’li keçeli kalem de bulunmaktadır. Renkli kalemlerin özelliği, yıkandığında tişört üzerinden çıkmasıdır. Yıkandığı zaman tişört üzerinden çıkabilen bu boyalar son derece kaliteli Colorland markalı ürünlerdir. Renkli kalemlerin renkleri şu şekildedir; siyah, mavi, açık mavi, yeşil, fosforlu yeşil, açık yeşil, kırmızı, pembe, turuncu, kahverengi, fuşya ve mordur. Bu kalemler son derece güvenilir özellikte ve de kokusuz kalemlerdir. Ayrıca bu seti tekli alabileceğiniz gibi toptan olarak da satın alabilirsiniz fakat toptan tişört boyama seti almak sizler için tekli alımlara göre çok daha uygun fiyata gelecektir.

Bu yazımızda desenli boyama setini ve toptan boyama setlerini sizlere tanıtmayı amaçladık. İşte Çanta sitesinde satışa sunulan toptan boyama setleri sizlerin keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmesi için tasarlanmış ürünlerdir. Özenle hazırlanan ve de yüksek kalitede üretilen bu ürünler sizler için en uygun fiyatlarla İşte Çanta sitesinde yer almaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.