×

Lavanta Keseleri

Ürünler 74'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

LAVANTA KESELERİ

Mis gibi kokusuyla herkesi etkileme gücüne sahip saflığın ve doğallığın simgesi olan lavanta, birçok kullanım alanına sahiptir. Lavanta, hoş ve aromatik kokusuyla ve uzun yıllar kalıcı olması nedeniyle yıllardır elbise dolaplarında, çekmece veya çantalarda kullanılmıştır. Bu özelliği bakımından insanlar tarafından çokça tercih edilen bir ürün olmuştur. Farklı kullanım alanlarına sahip olan lavantanın kokusunun yanı sıra hoş görüntüsüyle de herkesi etkilemesi lavanta keselerinin tercih edilmesine de neden olmuştur. Lavanta keseleri, lavanta çiçeklerinin bir keseye doldurulmasıyla elde edilen hoş kokulu ve rahatlatıcı etkiye sahip ürünlerdir. Binlerce yıldır birçok faydası olan ve sıklıkla kullanılan lavanta bitkisinden elde edilen lavanta keselerini hediyelik olarak nikah, nişan veya bebeğinizin doğumunda kullanabilirsiniz. Özel günlerinizde misafirlerinize etkileyici ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız lavanta keseleri çok iyi bir seçenek olacaktır. Büyüleyici kokusu ve muhteşem görüntüsüyle yıllar geçse de eskimeyen bir hediye olacak lavanta kokulu keselerin birbirinden güzel modelleri mevcuttur. 

Lavanta Keseleri ve Modelleri

Lavanta keseleri; doğum günü, bebek kutlamaları, düğün, nişan gibi tüm özel günlerinizde hediyelik olarak kullanabileceğiniz harika bir seçenek olacak, özel günlerinize büyüleyici ve hoş kokusuyla eşlik edecektir. Kullanacağınız alana en uygun mini lavanta keselerine, renkli ve süslü lavanta keselerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lavanta keseleriniz için istediğiniz modeli seçebilir veya tamamen kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı lavanta kesesi seçenekleri için İstecanta.com adresini ziyaret edebilirisiniz.

Lavanta Kesesi Fiyatları

Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz küçük ama hatıra bırakabilecek hediyelerden olan lavanta keseleri oldukça ilgi gören hediyeler arasında yer alıyor. Lavanta keselerinin fiyatları seçeceğiniz modele, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Lavanta keseleriniz için istediğiniz baskıyı oluşturabilir ya da hazır baskılarımızı tercih edebilirsiniz. %100 pamuk ve geri dönüştürülebilir kumaşlardan ürettiğimiz lavanta keselerimiz ile çevreye zarar vermeden özel günlerinizi hoş kokulara bürüyebilirsiniz. Doğal lavanta keselerine siz ve sevdikleriniz için en uygun fiyata istecanta.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Toptan Lavanta Kesesi

%100 doğal pamuklu keseler kullanarak ürettiğimiz lavanta keselerini toptan olarak da temin edebilirsiniz. İstecanta.com adresini ziyaret ederek, sitemizden, isterseniz 10 adet isterseniz 10.000 adet lavanta kesesi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sizin için özenle hazırlayacağımız lavanta keseleriniz için dilediğiniz modeli ve tasarımı kullanabilirsiniz. 

Lavanta Kesesi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Lavanta hoş kokusu ve rahatlatıcı etkisi ile yıllardır tercih edilen ve birçok alanda kullanılan bir bitkidir. Lavanta keseleri; kumaş veya bezden yapılmış içine kurutulmuş lavanta doldurulmuş çeşitli şekillerde tasarlanabilen süs veya hediyelik olarak kullanabilecek ürünlerdir. Lavanta keseleri farklı aksesuarlarla süslenerek şık bir hale getirilir. Lavanta keseleri de kalıcı kokusu ve uzun ömürlü olması nedeniyle özellikle özel günlerde misafirlere dağıtmak için kullanabilen harika bir hediyeliktir. Düğün, nişan, bebek doğumu gibi tüm özel günlerinizden sevdiklerinize ve size kalan muhteşem bir hatıra olacaktır. Saflığın ve doğallığın simgesi olan lavantanın uzun yıllar kalıcı olması, sevdiklerine özel günlerinden kalıcı bir hatıra bırakmak isteyenler için en iyi seçenek olacaktır. 

Hafızamız ve koku alma duyumuz birbiriyle bağlantılı olduğundan koku en son unutulan duygudur, bu nedenle lavanta keseleri etkileyici kokusuyla tüm özel günlerinizden sevdiklerinize kalacak unutulmayacak bir hediye alternatifi olacaktır. Lavanta keselerimizi %100 doğal pamuklu ve geri dönüştürülebilir kumaş kullanarak hazırlıyoruz, istecanta.com’dan doğaya hiçbir zarar vermeden hazırladığımız lavanta keselerine ulaşabilirsiniz. Sizler için özenle hazırladığımız lavanta keselerinden sipariş verebilir, güvenle sevdiklerinize armağan edebilirisiniz.  Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.