×

Kalemlik / Clutch Astarsız


Ürünler 37'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Önden Fermuarlı Bez Kalemlik
  Önden Fermuarlı Bez Kalemlik 21x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 2. Renkli Fermuar Kalemlik Set
  Renkli Fermuar Kalemlik Set - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺199,00
 3. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Bez Kalemlik

%100 organik ve pamuk olarak farklı boylarda astarsız bez kalemlikler işte çanta'da satışa sunulmaktadır, ayrıca astarlı olarak el çantalarınada Clutch bölümünden ulaşabilirsiniz. Fermuarlı ve gabardin, hambez,kanvas gibi bez türlerinden üretilmiş bez kalemlik ve el çantaları farklı amaçlarla da kullanılabilrmektedir.

Baskılı olarakda promosyon kalemlik gibi hediyelik içinde kullanabilirsiniz. Baskılı Bez Kalemlik bölümüne Kalemlik Baskı Merkezi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Bez Kalemlik Modelleri ve Fiyatları

İşte Çanta pek çok modelde, değişik tarzlarda güzel tasarımlarda ve birbirinden farklı renkte çanta üreten bir firmadır. Çanta modelleri yanı sıra kalemlikler de üretmektedir. Bez kalemliklere renk getirmek ve kullanıcıya farklı alternatifler sunmak üzere pek çok üretim yapmıştır. Bu yazımızda İşte Çanta’nın ürettiği bez kalemlik modellerini ve bu çantaların fiyatlarını ele alacağız. Keyifli okumalar dileriz.

Renkli Fermuarlı Kalemlik Seti

Bez kalemlikler İşte Çanta sitesinde çeşitli modellerde üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve farklı kumaşlarda üretilen bez kalemliklerin çeşitli renkleri de mevcuttur. 25x18 cm boyutlarına sahip en büyük bez kalemlikler, 21x10cm ve 15x13cm boyutlarına sahip orta boy bez kalemlikler ve en küçük 12x8cm boyutlarındaki daha küçük eşyalarınızı koymak için kullanabileceğiniz bez kalemlikler sizler için üretilmiştir. %100 pamuktan üretilen bez kalemlikler son derece kullanışlı küçük çantalardandır. Bu çantalara İşte Çanta farklı bir tarz yaratmak için renkli fermuarlar dikmiştir. Son derece sade ve hoş görünen bez kalemlikler set halinde satılmaktadır. 21x10cm boyutlarında 6 farklı renge sahip çantaların renk seçenekleri; mavi, pembe, sarı, kırmızı ve açık mavidir. Üzerine ister boyama isterseniz baskı yapabileceğiniz bir kumaştan üretilmiştir.

En Güzel Siyah Kalemlik Modelleri

Siyah rengi her kombine uyan ve asla vazgeçilmeyen bir renk olarak karşımıza çıkar. Duruşu ile asilliği ile siyah renk her zaman ilgi gören bir renk olmuştur. Bez kalemliklerde de siyah renkli kalemlikler en sık tercih edilen kalemlik modelleri olmuştur. Kadın erkek fark etmeksizin kullanılan siyah kalemlik modelleri her zevke hitap etmeyi başaran bir modeldir. 15x13 cm boyutlarında üretilmiş siyah renkli bez kalemlikler son derece kullanışlıdırlar. Üretiminde Gabardin kumaş kullanılmıştır. Siyah kumaşın tamamlayıcısı yine siyah renkli ince fermuar olmuştur.

Erkek ve Kadın Pasaportluk

Genellikle pasaportun evde herhangi bir yeri yoksa sürekli kaybolabilir. Sadece ihtiyaç halinde kullanıldığı için pasaport herkesin gözünün önünde olan bir yerde değildir. Özellikle pasaportunu sık sık kullanmayan kişiler için bu sorun haline dönüşebilir. Oysa pasaportun küçük bir çantası olsa ve çantalarınızın yanında pasaport çantası da dursa kaybolma ihtimali ortadan kalkmış olur. Bunu düşünen ve çözüme kavuşturmak isteyen İşte Çanta, pasaport koymak için pasaportlular üretimi yapmaktadır. Pasaportunuzu yanınızda özgürce taşıyabileceğiniz küçük bir çanta olan pasaportluk 17x16 cm boyutlarına sahiptir. Ayrıca küçük bir fermuar detayını da yanında barındırır. Ham bez kumaşlardan imal edilen pasaportluk hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir.

Bu yazımızda bez kalemlik modellerini teker teker inceledik. Set halinde satılan modellerden pasaport çantası modellerine kadar tüm bez kalemlik çeşitlerini detaylı şekilde sizlere aktardık. Siz de İşte Çanta sitesinden beğendiğiniz bez kalemlikleri satın almak isterseniz sipariş oluşturabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.