×

Baskılı Yastık Kılıfı Özelleştirilebilir

15Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Yastık Kılıfı - Beyaz (Özelleştirilebilir)
  Yastık Kılıfı - Beyaz (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Yastık Kılıfı Set
  Yastık Kılıfı Set
  Değerlendirme:
  100%
  ₺650,00
 3. Yastık Kılıfı - Beyaz
  Yastık Kılıfı - Beyaz
  Değerlendirme:
  100%
per page

BASKILI YASTIK KILIFI

Yastık kılıfları son zamanlarda değişik modellerde ve eğlenceli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Her yerde karşılaşılan ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olan yastık kılıflarını İşte Çanta’ da bulmak mümkündür. İşte Çanta sizlere birbirinden güzel baskılı yastık kılıflarını sunar. İster yastık kılıflarını kendiniz tasarlayın isterseniz de İşte Çanta’da bulunan değişik yastık kılıfı modellerinden kendinize en uygun olanı seçin. Ayrıca baskılı yastık kılıflarını sevdiklerinize hediye etmeniz ve onlar için yastık kılıfları üzerine eğlenceli tasarımlar yaparak onları mutlu etmeniz de oldukça harika bir fikirdir. Şimdi hep birlikte yastık kılıflarını daha detaylı inceleyim.

Kişiye Özel Yastık Kılıf

Yastık kılıfları kişiye özel tasarlanabilen çok kullanışlı ürünlerdir. Ve de özel tasarım yastık kılıflarını sevdiklerinize hediye etmek için kullanabilirsiniz. Son derece kullanışlı ve özel olan bu kılıfları hediye olarak düşündüğünüzde de çok güzel ve anlamlı bir hediye olabilir. Sevdikleriniz için anlamlı ve düşünülmüş bir hediye düşünüyorsanız da kişiye özel yastık kılıfları doğru seçim olabilir. Yastık kılıfı üzerine dilediğiniz yazıları ve şekilleri oluşturabilir özel tasarımlar elde edebilirsiniz.

İşte Çanta’da kişiye özel tasarlanabilen yastık kılıfları sizlerin istediğine göre özelleştirilebilir ya da mevcut modeller üzerinden yola çıkarak kendinize veya sevdiklerinize en uygun modeli oluşturabilirsiniz. 

Baskılı Yastık Kılıfı Modelleri

Birbirinden farklı modeli bünyesinde barındıran İşte Çanta, değişik yastık kılıfı modelleri sunmaktadır. Kalp desenli, geyik desenli, kaktüs desenli, yazı desenli, değişik çizimlerden oluşan desenleri ve daha nice desen çeşidi olan yastık kılıfları herkesin zevkine uyum sağlayabilecek niteliklerdedir. Yastıklar üzerine farklı şekillerde oluşturulan dijital baskılı kılıflar da çok hoş bir görünüm yaratırlar. Birçok farklı modelinin yanı sıra birbirinden farklı renk seçenekleri ile de sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Mavi, bej, siyah, turuncu, beyaz ve antrasit renkleri üzerine tasarlanan kılıflar oldukça çekici ve hoş bir görünüm oluştururlar. Seçeceğiniz renk üzerine istediğiniz baskıları oluşturabilir ve yastıklarınızı kullanabilirsiniz.

Toptan Kırlent Baskılı Yastık Kılıfı Fiyatları

İşte Çanta sizlere farklı satın alma seçenekleri sunmaktadır. Yani siparişlerinizi tekli olarak verebileceğiniz gibi toplu olarak da verebilirsiniz. Toplu alımlar için kolaylık sağlayarak sizlere yardımcı olmayı isteyen İşte Çanta’da toptan yastık kılıfı en uygun fiyatlarıyla sizler için oluşturulmuştur. Ayrıca bu sitede, herkese hitap etmek ve herkesin isteğini karşılamak adına 6 adet yastık kılıfından oluşan renkli yastık kılıfı seti de mevcuttur. Renkli yastık kılıflarından oluşan bu yastık kılıfı setine sadece 79,90 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizi toplu verdiğinizde tekli satın almaya kıyasla daha uyguna gelecek ve birçok renk seçeneği ile sizlere iyi gelecektir.

Kırlent Kılıfı Nedir? Yastık Kılıfı Ölçüleri Nelerdir?

Kırlentler günlük hayatta hemen hemen her mekânda karşımıza çıkarlar. Özellikle koltuk bulunan her yerde kırlentler de mutlaka olur. Oturulan koltuklar ve sandalyeler üzerinde daha rahat edebilmek ve konfordan ödün vermemek adına kırlentler görev alır. Tabi kırlentlerin koruyucuları olarak da adlandırabileceğimiz kırlent kılıfları da kırlentler için olmazsa olmaz ürünlerdir. Kırlent kılıfları kırlentlerin kirden, lekeden korunmasını sağlarken aynı zamanda onlara güzel görünüm oluştururlar. Renkli yapıları ve üzerindeki değişik şekillerdeki modellerle sizlere günlük hayatta eşlik ederler. Sizler için en ideal boyutları yakalamak isteyen İşte Çanta’ da bulunan yastık kılıfı ölçüleri 43x43 cm şeklindedir. 

İşte çanta sizlere birbirinden renkli ve özel tasarımlara sahip yastık kılıflarını sunmaktadır. Siz de en çok beğendiğiniz yastık kılıflarını daha detaylı inceleyebilir ve İşte Çanta’dan satın alabilirsiniz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.