×

Oversize Tişört


 

 

 

Toptan Oversize Tişört Modelleri

Konforlu kullanım sağlayan %100 Pamuk Kumaştan üretilmiştir. Rahat kalıbı ile tarzınıza ayrı bir hava katacak Bisiklet Yaka Oversize Tişört için web sitemiz üzerinden siparişini gerçekleştirebilirsiniz. 

50 Adet Üzeri Siparişlerinizde Kartelamızdaki İstediğiniz Renklerde Toptan Tişört İmalatı Yapmaktayız.

4Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

OVERSIZE TİŞÖRT

Oversize kıyafetler, bol kesimli kıyafetleri tanımlamak için kullanılır. Salaş ve bol duran tişörtler oversize kesimdir. Aslında oversize kelimesi İngilizce’de “ over ” ve “ size ” sözcüklerinin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. İngilizce'de over büyük, size ise beden anlamlarına gelir. Oversize ifadesi ise “ büyük beden anlamı ” taşır. Oversize tişörtler son zamanlarda çok tercih edilen ve sık sık karşımıza çıkan modellerdir. Hem rahatına düşkün hem de spor bir tarza sahip kişiler oversize tişörtleri daha çok tercih ederler. Ve seçtikleri kıyafetler ile hem konforu yakalarlar hem de cool olmayı başarırlar. İşte Çanta sizler için bünyesinde birçok oversize tişörtü barındırır. 

Erkek ve Kadın Oversize Tişört

Hem erkeklerin kullanabileceği hem de kadınların rahatlıkla tercih edebileceği oversize erkek tişört ve oversize tişört kadın için İşte Çanta sitesinde mevcuttur. Rahat ve kaliteli yapılarıyla sizleri istediğiniz görünüme kavuşturacaklardır. Konforlu kullanım sağlayan %100 pamuk kumaştan üretilen oversize erkek tişört ve kadın oversize tişört tercih eden erkekler ve kadınlar son zamanların modası haline gelen oversize tişörtleriyle farklarını ortaya koyacaklardır. 

Siyah ve Beyaz Oversize Tişört

Oversize tişörtler 2 renk seçeneği, siyah ve beyazın her zaman her yere uyacak tavrı ile sizlere eşlik edecektir. Beyaz oversize tişört ve siyah oversize tişört seçenekleri ile unisex bir modeldir. Siyah ve beyazı her kombine rahatlıkla uydurarak kombin derdiyle uğraşmamış olacaksınız. Oversize beyaz tişört erkek, oversize beyaz tişört kadın, oversize siyah tişörtler adeta kurtarıcı parçanız haline gelecek ve bu tişörtleri her yerde giymek isteyeceksiniz.

Baskılı Oversize Tişört

İşte Çanta’da, oversize basic tişörtlerin üzerine değişik baskılar uygulayarak farklı model oversize tişörtler elde edilmiştir. Oversize basic tişört erkekler ve kadınlar için rahatlıkla tercih edilir ve kullanana konforlu bir kullanım sağlar. Siyah tişört oversize modelinde ve de baskılı olduğunda son derece cool bir görünüm yakalanmış olur. İşte Çanta sitesinde dilediğiniz baskı modelini seçerek oversize beyaz tişört ve oversize siyah tişörtler üzerine oversize tişört baskısı yaptırabilir ve oversize baskılı tişörtlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece kendi tasarladığınız özel tasarım bir tişörte sahip olmuş olursunuz.

Oversize Tişört Nedir? Toptan Baskılı Baskısız Oversize Tişört Fiyatları

Oversize tişörtler, oversize kıyafetler, oversize kalıplar diye son günlerde adını çokça duyduğumuz bu kelimeler tam olarak neyi ifade ediyor, peki, oversize tişört ne demek?

Oversize tişörtler son zamanlarda trend haline gelen ve herkes tarafından çokça tercih edilen bir tişört modelidir, demek mümkündür. Büyük beden anlamında kullanılan oversize kelimesi, büyük, geniş kesime sahip tişörtler için kullanılır. Oversize tişört kombinleri son derece kolay ve hoş yapılabilir. Kotlarla, şortlarla, eteklerle rahatlıkla tercih edebileceğiniz kadın oversize tişörtleri ve erkek oversize tişörtleri her kombinize kolaylıkla uyacaktır. Oversize tişörtleri sade şekilde düz modelde tercih edebileceğiniz gibi baskılı modellerde de tercih edebilirsiniz.

Ayrıca İşte Çanta oversize tişörtleri tekli ve toptan şekillerde sizlerin ihtiyacına ve isteklerine uygun olarak satışa sunar. İster toptan isterseniz de tekli olarak oversize tişörtlere sahip olabilirsiniz. Eğer birden fazla ihtiyacınız varsa toptan olarak en uygun fiyatlarıyla baskısız oversize tişörtlere İşte Çanta sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Bu yazımızda oversize tişörtleri detaylıca açıklayarak sizlere oversize tişörtler hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Tüm bu anlatılanlardan yola çıkarak İşte Çanta sitesinde bulunan kaliteli oversize tişört modellerini tercih edebilir ve sizler için son derece özenle hazırlanmış olan oversize tişörtlerden kendinize özel tasarımlar yaratabilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.