×

Renkli Keseler

13Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kırmızı Ham Bez Kese 30x40cm
  Kırmızı Ham Bez Kese 30x40cm
 2. Bez Kese Siyah (10 x 13 cm)
  Bez Kese Siyah (10 x 13 cm) - Kanvas Kumaş
 3. Kırmızı Bez Kese (15,5 x 20 cm)
  Kırmızı Bez Kese (15,5 x 20 cm)
 4. Hardal Bez Kese (15,5 x 20 cm)
  Hardal Bez Kese (15,5 x 20 cm)
 5. Yeşil Bez Kese (15,5 x 20 cm)
  Yeşil Bez Kese (15,5 x 20 cm)
 6. Saks Mavi Bez Kese (15,5 x 20 cm)
  Saks Mavi Bez Kese (15,5 x 20 cm)
 7. Turkuaz Bez Kese (15,5 x 20 cm)
  Turkuaz Bez Kese (15,5 x 20 cm)
per page

Siyah Kırmızı Mavi Rrenkli Ham Bez Kese Modelleri

İşte Çanta, ham bez çanta üretimi konusunda oldukça başarılı olan bir firmadır. Ham bez çantaların yanı sıra ham bez keseler de üreten bu firma çeşitli keseler üretmektedir. Sizlerin zevkine uyacak, farklı renklerde farklı boyutlarda ham bez keseleri tasarlarlar. Siyah ham bez kese başta olmak üzere renkli keseler üretmektedir. Şimdi sizlerle ham bez keseler hakkında detaylı bir inceleme yapalım.

Toptan Renkli Ham Bez Kese (Torba) Fiyatları

Renkli bez kese üreten İşte Çanta, bu alanda son derece kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Ürünlerin kalitesinin yanı sıra çeşitli modelleri, renkleri ile içeriğini zenginleştirmektedir. Renkli ham bez keselerde de bu durum vardır. 

Renkli bez keselerin çeşitli renkleri mevcuttur. Bu renkleri şöyle sıralayabiliriz: kırmızı, saks mavi, turkuaz, siyah, hardal renkleri. Birçok renk seçenekleri bulunan renkli keselerin farklı boyutları da mevcuttur. Tam 4 farklı boyuta sahip bu keseler sizlerin ihtiyacına göre büyük küçük orta boy olarak tercih edilebilmektedir. En küçük boyutlara sahip olan kese 10x13 cm boyutlarındadır. Diğeri, 15,5x20 cm boyutlarında iken orta boy olan kese ise 20x30 cm boyutlara sahiptir. Ve en büyük boyutlara sahip olan model ise, 30x40 cm boyutlarındadır. En büyük boy olan kese imperteks sırt çantasına benzemektedir. Bu keselerin fiyatları da boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.

Renkli kese fiyatlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • 15,5x20 cm boyutlarındaki ham bez kese 4.45 tl’dir.
 • 20x30 cm boyutlarındaki ham bez kese 6.45 tl’dir.
 • 30x40 cm boyutlarındaki ham bez kesenin fiyatı 8.85 tl’dir. Bu fiyatlar tekli alım için geçerli olan fiyatlardır. Ancak İşte Çanta toptan siparişlerde %25’ e varan indirimler uygulamaktadır. Siparişlerde alınan adet sayısına göre fiyat düşmektedir.

Renkli Bez Kese Nedir? Nerede Kullanılır

Renkli bez kese, içerisine istediğiniz eşyanızı koyarak eşyalarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz çanta modelidir. Renkli keseler, %100 pamuktan üretilmiş ham bez keselerdir. Çeşitli renkleri ile dilediğiniz rengi seçebilir ve kullanabilirsiniz. Bu keselerin içine yanınızda taşımak istediğiniz eşyalarınızı koyup çantanızın içine koyduğunuzda keseye koyduğunuz eşyalar ile çanta içerisindeki eşyalarınız birbirine karışmayacaktır. Renkli keselerin pek çok kullanım alanı vardır. Renkli keseleri ister makyaj malzemelerinizi taşımak için isterseniz de okul araç gereçlerinizi örneğin, kalemlerinizi defterlerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Bu keseler çanta içerisindeki karışıklığı önlemek ve çantayı düzenli hale getirmek için kullanılan keselerdir. Tüm bunların yanı sıra, seyahat edecekseniz ve valiz hazırlamanız gerekiyorsa da bu renkli keseleri tercih edebilir, valiz içerisinde düzeni sağlayabilirsiniz. 

Bu yazımızda sizler için İşte Çanta’ da yer alan bez keseleri inceledik. Bu yazımızda keselerin ne olduğunu, nerelerde kullanılabileceğini ve siyah ham bez kese ve renkli keselerin fiyatlarını detaylı şekillerde yer verdik.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.