×

Büzgülü Çanta Rips Gabardin 220gr

4Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Siyah Bez Sırt Çantası Gabardin - 35x40 cm (Küçük Boy)
    Siyah Bez Sırt Çantası Gabardin - 35x40 cm (Küçük Boy)
  2. Gabardine Black Cotton Drawstring Backpack 40x50 cm
    Gabardin Siyah Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Büyük Boy)
per page

GABARDİN SIRT ÇANTASI 

Sırt çantası kadın erkek herkesin en çok kullandığı çanta modelidir. Okulda, seyahatlerde, kamplarda, dershaneye giderken sık sık kullanılan sırt çantası oldukça kullanışlı bir modeldir. İşte Çanta sitesinde bulabileceğiniz gabardin kumaştan üretilen çeşitli gabardin sırt çantası modelleri mevcuttur. Bu modelleri şimdi sizler için detaylıca anlatacağız.

Gabardin Büzgülü Sırt Çantası

Gabardin kumaştan üretilen büzgülü sırt çantası sık ve kalın dokusu ile diğer çantalardan ayrılmaktadır. Üretiminde %100 pamuk kullanılan bu çantalar özenle üretilmektedir. Bu çantalar düz sade şekilde yani baskısız üretilmek de olup sizlerin istediği  doğrultusunda üzerine çeşitli desenler, baskılar yapılabilmektedir. Gabardin sırt çantaları birbirinden farklı birçok renk seçeneği ile İşte Çanta sitesinde sizlere sunulmaktadır. Siyah, kırmızı, antrasit, mor ve yeşil renk seçenekleri bulunan gabardin sırt çantası her zevke hitap etmektedir. Ayrıca siyah renk çantanın ipleri de siyah renktedir. Diğer mor, kırmızı, yeşil ve antrasit renkteki çantaların ipleri ise klasik krem tonundadır. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra farklı boyutları da bulunan gabardin sırt çantaları küçük boy ve büyük boy olmak üzere iki gruba ayrılır. Küçük boy sırt çantası boyutları 35x40 cm iken, büyük boy sırt çantası boyutları ise 40x50 cm şeklindedir. 

Ağzı Büzgülü Sırt Çantası Modelleri

Gabardin kumaştan üretilen ağzı büzgülü sırt çantası öğrenciler başta olmak üzere, sporcular ve seyahat sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Bu çantalar seyahatlerde, spora giderken büyük kolaylık sağlayacaktır. Özellikle spora giderken sıklıkla tercih edilen bu çantalar ile spor kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı koymanız için sizlere konfor sağlayacaktır. Bunların dışında birçok günlük ihtiyacınızı da taşıyabileceğiniz çantalara bayılacaksınız.

İp büzgülü Torba Sırt Çantası

İp büzgülü torba sırt çantaları çeşitli renk seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Birbirinden güzel renklere sahip olan parlak ve şık görünen çantaların ipleri ayarlanabilmektedir. Ayarlanabilir ip özelliği ile istenilen bedene uygun hale getirilen bu çantaları büyük küçük herkes rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca İşte Çanta, gabardin sırt çantaları üzerine sizlerin istediği baskı ve çeşitli tasarımları da uygulayabilmektedir. Sipariş oluştururken çantanız üzerinde olmasını istediğiniz tasarımları belirterek baskı uygulaması ile bu modelleri sırt çantası üzerinde görmeniz mümkündür. İster düz isterseniz de renkli modellerin üzerine baskı yapılabilmektedir. Sırt çantaları üzerine yapılan çeşitli baskılar ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu seçenek tam da size göre olacaktır.

Gabardin Büzgülü Sırt Çantası Fiyatları

İşte Çanta’da gabardin büzgülü sırt çantası modelleri birkaç modelde bulunur. Farklı modeldeki sırt çantalarının fiyatları da değişiklik göstermektedir. Tekli alımlarda gabardin sırt çantası 35x40 cm boyutlarında olan küçük boy çanta modeli, 7.95 tl iken, tekli alımlarda gabardin sırt çantası 40x50 cm boyutlarında olan büyük boy çanta modeli 9.95tl’dir bu fiyatlar belirttiğimiz gibi tekli alımlar için geçerlidir. Ve toptan alımlar da ekstra indirim yapılmaktadır. Örneğin, siyah gabardin sırt çantası için indirim uygulandığında fiyatlar şu şekildedir; 1 adet alındığında 11,95 tl fiyata sahip olan bu çanta 20 adet için %4 indirim uygulanarak birim fiyat 11,45 tl’ye düşmektedir. 50 adet için %6 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 11,25 tl olmaktadır. 

100 adet için %8 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 10,95 tl’ye düşmektedir. 300 adet için ise %13 indirim uygulanmakta ve çantanın birim fiyatı 10,45 tl olmaktadır. Yani ne kadar çok miktarda alınırsa o denli indirim uygulanmaktadır.

Bu yazımızda gabardin sırt çanta modellerini ve fiyatlarını detaylıca inceledik. Siz de gabardin sırt çanta sahibi olmak için İşte Çanta sitesine göz atabilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.