×

Renkli Fermuar


14Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Clutch 21x15 cm Fuşya Fermuar
  Clutch 21x15 cm Fuşya Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Clutch 21x15 cm Sarı Fermuar
  Clutch 21x15 cm Sarı Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 3. Kanvas Clutch 21x15 cm Kırmızı Fermuar
  Clutch 21x15 cm Kırmızı Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Clutch 21x15 cm Turkuaz Fermuar
  Clutch 21x15 cm Turkuaz Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 5. Kanvas Clutch 21x15 cm Saks Mavi Fermuar
  Clutch 21x15 cm Saks Mavi Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 6. Kanvas Clutch 21x15 cm Yeşil Fermuar
  Clutch 21x15 cm Yeşil Fermuar
  Değerlendirme:
  100%
 7. Renkli Fermuar Kalemlik Set
  Renkli Fermuar Kalemlik Set - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺199,00
 8. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Değerlendirme:
  100%
 9. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Sarı
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Sarı
  Değerlendirme:
  100%
 10. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Kırmızı
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Kırmızı
  Değerlendirme:
  100%
 11. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Turkuaz
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Turkuaz
  Değerlendirme:
  100%
 12. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Saks Mavi
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Saks Mavi
  Değerlendirme:
  100%
 13. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Yeşil
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Yeşil
  Değerlendirme:
  100%
per page

RENKLİ FERMUARLI EL ÇANTASI KALEMLİKLER

Kalemlikler, çanta içerisinde kolayca taşınabilen ve içerisine küçük eşyaları rahatlıkla sığdırabileceğimiz küçük el çantalarıdır. Son derece kullanışlı bir yapıda olan bu çantalara hayran olacaksınız. İşte Çanta, bünyesinde çeşitli kalemlik modelleri barındırır. Renkli fermuarlı detaylara sahip olan bu el çantaları oldukça kullanışlıdır. Şimdi sizlerle detaylıca kalemlik modellerini inceleyelim.

El İşi ve Nakış İşlemeye Uygun Kalemlikler

Nakış işi el ile yapılan ve çokça emek isteyen bir iştir. Nakış işini yapmak, işlemek pek kolay olmasa da yapıldığında oldukça güzel sonuçlar meydana gelir. İşte Çanta’da satışa sunulan kalemlikler, üzerine nakış işlemek için uygundur. Kalemlikler üzerine işleyeceğiniz nakışlar,  kendi el emeğiniz ile yaptığınız için sizler için daha kıymetli olacaktır. Eğer sevdiklerinize hediye olarak de bu kalemlikleri almak isterseniz ve üzerine nakış işi yaparsanız son derece düşünülmüş, ilgi çekici ve anlamlı bir hediye olabilir. 

Üzerine ister küçük küçük kalpler, ister küçük papatyalar isterseniz de geometrik şekiller işleyerek kalemliği dilediğiniz tasarıma kavuşturabilirsiniz. Farklı tasarımlar yaratmak, nakış yardım ile en güzel tasarları oluşturmak, kalemliği süslemek tamamen size kalmış.

En Güzel Renkli Fermuarlı Kalemlik Modelleri

Birbirinden güzel renkte tasarlanan kalemliklerin renklerine bayılacaksınız. Çeşitli renk seçenekleri ile herkesin zevkine hitap etmek isteyen İşte Çanta’da renk renk fermuarlı kalemlikler bulmak mümkündür. Yeşil, saks mavi, turkuaz, kırmızı, sarı ve fuşya renklerinde tasarlanan fermuar detayı ile oldukça dikkat çeken kalemlikler iki kategoridedir. İlk kategoride, 21x10 cm boyutlara sahip olan, diğerine göre daha küçük boyutlarda tasarlanmıştır. Diğeri ise 21x15 cm boyutlarındadır. Her iki boyutlarda da renk seçenekleri aynıdır. Tam 6 farklı renk seçeneği ile istediğinizi seçmek size kalmıştır. %100 pamuk kanvastan üretilen bu kalemlikleri ister kendiniz kullanın isterseniz de sevdiklerinize, arkadaşlarınıza hediye edin. 

Renkli Fermuar Kalemlik ve Clutch Set

İşte Çanta sitesinde, birbirinden farklı özellikteki setleri bir araya getirmiştir. İçerisinde farklı kalemlikler bulunan clutch set de bunlardan biridir. Renkli fermuar kalemliklerden oluşan clutch set, 6 farklı renkten oluşan, 320gr kanvas kumaştan imal edilen ve astarsız bir yapıda üretilmiştir. Bu çantaların boyutları ise, 21x15cm’dir. Üzerine istenilen baskı, el işlemesi ve boyama yapılan kalemlikleri dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu kalemlikler, %100 pamuktan üretilmiş ve de üzerinde renkli fermuarlarının yanı sıra taşıma kulpları da mevcuttur. Fermuar renginde yapılan taşıma kulpu, kolayca taşımanız için tasarlanmıştır. Sade bir tarza sahipseniz ve genellikle düz modeldeki tasarımlar ilginizi çekiyorsa sizler için bu kalemlikler çok uygun bir seçenek olabilir. Birkaç küçük detay yardımı ile sade ve son derece ilgi çekici olmayı başaran bu modeller çokça tercih edilmektedir.

Clutch Kanvas Kalemlikler Nakış İçin Uygun Mudur

Clutch kanvas setler içerisinde yer alan renkli kalemlikler nakış için oldukça uygundur. İster boyama, ister nakış yaparak süsleyebileceğiniz bu kalemlikleri tasarlamak tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. Üzerine dilediğiniz tasarımı nakış ile yapabilir ve en güzel tasarımlara ulaşabilirsiniz. Kendi zevkinize göre tasarlayacağınız kalemlikleri kendi tasarımınız olduğu için severek kullanacaksınız. Ayrıca, sevdiklerinize hediye etmek için son derece anlamlı ve düşünülmüş bir hediye arıyorsanız, kendi tasarladığınız kalemlikler harika bir seçenek olacaktır. Renkli fermuarlı kalemlikleri, arkadaşlarınıza, annenize doğum gününde, yılbaşında, anneler gününde hediye ederek onları mutlu etmeniz de mümkündür.

Bu yazımızda sizler için renkli fermuar detaylara sahip olan kalemlikleri detaylı şekilde inceledik. Siz de renkli fermuar detaylara sahip olan kalemlikleri incelemek için İşte Çanta’ya göz atabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.