×

Ambalaj Keseleri

Ürünler 97'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Göz Alıcı Koruma: Şık ve Dayanıklı Gözlük Kılıfı - 12x20 cm Boyutunda!
    Gözlük Kılıfı - Soft Kumaş Gabardin- Çıtçıtlı 12x20 cm
Sayfa
per page

Toptan Ambalaj Ürünleri Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz tüm Ambalaj ve Paketleme ürünleri burada. İşte Çanta toptan ve tekli satın alma seçeneklerini sizlere sunmaktadır. İstediğiniz ürünü ister tekli olarak isterseniz de toptan olarak satın alabilirsiniz. İşte Çanta, toptan satın alımlarda sizleri düşünerek ekstra indirimler uygulamaktadır. Siz de satın alma işleminizi gerçekleştirirken ambalaj ürünleri toptan sipariş verirseniz sizlere özel indirimler uygulanır. Son derece kaliteli ambalaj ürünleri uygun fiyatları ile İşte Çanta sitesinde yer almaktadır.

Toptan Paketleme Ürünleri Fiyatları

Ambalaj ve paketleme ürünleri olarak karşımıza çıkan İşte Çanta’daki bu ürünler son derece kullanışlı ve pratik çanta modellerdir. Ayrıca uygun fiyatlı olması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu çantalar herkes tarafından memnuniyetle kullanılır. İşte Çanta, ambalaj ve paketleme ürünlerini sizler için sitesinde en uygun fiyatları ile sunmaktadır. Siz de toptan olarak ambalaj ve paketleme ürünleri satın almak istiyorsanız İşte Çanta sitesine göz atabilirsiniz.

Promosyon Kese Hediyelik Paketleme Ürünleri

Promosyon ürün olarak pek çok firmanın tercih ettiği keseler hediye paketlemede kullanılan ürünlerdir. Farklı amaçlar için kullanılabilen bu keseler gabardin kumaştan imal edilmiş son derece kullanışlı ürünlerdir. Ayakkabı torbası başta olmak üzere sporda, havuzda ve plajda kullanılabilen çanta modellerdir. Çok amaçlı olması sebebi ile hemen hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir çantadır. Ve kendi içinde de pek çok modeli vardır. Öncelikle bu modellerdeki fark boyutlarının birbirinden farklı olmasıdır. Küçük boyutlu olarak 20x28 cm boyutlara sahip bir model, büyük boyutlu olarak ise 35x40 cm boyutlara sahip modeller mevcuttur. Tüm bunların yanı sıra sizlerin isteğine göre de üretim yapılabilmektedir. Promosyon kese hediye paketleme ürünleri su geçirmez özelliğe sahip özenle üretilmiş çantalardır. Farklı renk seçenekleri ile sizlerin zevkine hitap etmeyi amaçlayan ve bu amacı doğrultusunda harika tasarımlar meydana getiren İşte Çanta sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bu yazımızda İşte Çanta’da bulunan ambalaj ve paketleme ürünlerinden bahsettik. Bu konu hakkında sizler için detaylı açıklamalarda bulunduk. Toptan satın alma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler için İşte Çanta’da var olan fırsatları sunduk.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.