×

Mandala Baskılı Bez Çanta

8Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Mandala Desenli Bez Çanta

Son günlerde sıklıkla tercih edilen çanta çeşitlerinden olan mandala desenli çantalar modern yapısı ve her kıyafete uygun görüntüsü ile fark yaratmaktadır. Birçok kişi tarafından severek kullanılan bu çantalar hem kullanışlı hem de konforlu olması sayesinde tercih görmektedir.

Baskı kalitesindeki görüntünün ortaya çıkartmış olduğu farklılık ve kullanışlı malzemeden yapılmış olan ürünler her kombine uygun bez çantaları ortaya çıkarmıştır. Trend olmayı başaran mandala desenli bez çantalar her yaş grubuna uygun renk ve desen çeşitliliği ile hizmet sunmaktadır. Desen çeşitliliği ve farklı boyutlara sahip olan ürün özellikleri açısından sıklıkla tercih edilen çanta çeşitleri arasında yer almayı başarmış durumdadır.

Kolay kullanılabilen ve ağırlık yapmayan dokusu sayesinde şıklık yaratmaktadır. Kolay yıpranmayan ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilir olması sayesinde bez çantalar kısa sürede birçok kişinin ilgisini çekmiştir.

Özellikle yaz aylarında sert dokulu ve ağır bir görüntüye sebep olan çanta çeşitlerinin aksine spor kullanıma uygun olan bez çantalar sıcak günlerin vazgeçilmez kombinlerine eşlik etmektedir. Yeni yılın yeni çanta çeşidi olan bez çantalar farklı bir hava ve tarz yaratmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmuştur.

Farklı Mandala Desen Çeşitleri İle Bez Çanta

Bez çanta kategorisi içerisinde sunmuş olduğumuz seçenekler oldukça fazladır. Birçok detay ve görüntü şıklığı yaratan kaliteli malzemeden üretilen çantalarımız sayesinde hoş bir görüntü yakalayacaksınız. Mandala desenli bez çanta kategorisi içerisinde bulunan zebra, panda, çiçek, kelebek, kaplumbağa, fil, baykuş, ankakuşu desenleri ile farklı kombinlerde farklı desenler ile bir bütün oluşturacaksınız.

Birbirinden değişik ve hoş desenlere sahip bez çantalar ile sıradanlaşan bir aksesuar olan çantalara değişik bir detay katıyor. Sıkıcı ve sıradan hale gelen çantaları aksine bez çantalar ile kombinlerinizde etkileyici bir görüntü oluşturma şansı yakalayacaksınız. Sahip olduğunuz güzelliklere bu çantalar sayesinde yeni bir hava katarak şık bir görüntü ortaya çıkaracaksınız.

Mandala Desenli Bez Çanta Özellikleri

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde ürünlerimizde kaliteli malzeme ve güvenli hizmet sunmayı amaç edinmekteyiz. Bu sayede bez çanta ürün seçeneklerimiz içinde de bu amaçlarımız yerine getirmek için çok çalışmaktayız.

Mandala desenli bez çantaların sahip oldukları özellikler şu şekilde belirtilebilir:

  • %100 pamuktan üretilen çantalar
  • Organik malzemeden yapılan tasarımlar
  • Çevre dostu ürünler
  • Transfer baskı tekniği ile uygulanan desenler
  • Çantanın kendi kumaşından dikilen çanta sapı
  • Ürünlerde renk uyumunun oluşturulması

Tüm bunlar bez çanta üretiminde dikkat ettiğimiz ve ortak özellik olarak belirlediğimiz noktalardır. Belli bir standardın oluşturulması hem insan hem de doğa sağlığının korunması için gereken özenin gösterilmesi için belirlenen esaslardır. Bu esaslar çerçevesinde tüm ürünlerimizde gerekli olan özen ve dikkat ortaya koyulmaktadır.

Bez Çanta Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Günlük kullanıma uygun olan bez çantaların bakımı oldukça kolaydır. Kirlendiği takdirde kolaylıkla temizlenebilen ve baskıda herhangi bir sıkıntı yaşanmayan ürünler olmaktadır. Kolay bir şekilde kullanılabilir olmasının yanında basit yöntemlerle bu çantaların bakımı yapılmaktadır. Dikkatli bir şekilde bu bakım yapıldığı takdirde uzun vadede kullanılabilecek ürünler olmaktadır.

Kolaylıkla yıkanabilen, her hangi bir ekstra onarım veya bakım gerektirmeyen ve basit bir şekilde ilk alındığı andaki görüntüye kavuşabilen ürünlerdir. Çok sıcak veya aşırı tahribat yaratmayacak şekilde temizlenmesi bakım için yeterli olacaktır. Çamaşır makinasına veya kurutma makinasına atılmaması gerekmektedir. Hafik ılık suda yıkanarak kurumaya bırakılması çantanın zarar görmemesi açısından önemlidir.

Çok fazla deterjan kullanmaya da gerek kalmamakla beraber basit bir şekilde temizliği sağlanabilir. Keyifli bir şekilde kullanım olanağı sağlayan bez çanta modelleri kolay bir şekilde temizliği yapılarak hijyen açısından da gerekli şartlar oluşturulmuş olur.

Bez Çanta Kullanmanın Avantajları

Bez çantalar özellikle sağlıklı ve doğa dostu malzemeden üretilmeleri sayesinde birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Kendi içerisinde sahip olduğu malzeme ve ürün özellikleri sayesinde kullanımı ile ortaya koyacağı bir takım avantajları da mevcuttur. Bez çanta bünyesi gereği doğaya ve canlı yaşamına büyük bir katkı sağlamaktadır.

Plastik ve diğer materyallere sahip çanta çeşitlerine göre ürün özellikleri bakımından organik malzemeden üretilen bez çantalar çevre dostu olmaktadır. Ayrıca ergonomik açıdan vücuda ağırlık ve baskı yapmayacağı için herhangi bir sorununun yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Fiziki açıdan insan bedenini yormayacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir.

Bu sayede uzun süreli kullanıldığında da hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Bunun yanında kolay bir şekilde temizlenebilir olması sayesinde hijyen açısından oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Esnek ve yumuşak yapısı sayesinde kullanım açısından oldukça konforludur. Desen ve boyut seçeneklerinin fazla olması açısından farklı zevklere de hitap edebilmektedir.

Modern ve şık bir görüntüye sahip olan bez çanta modelleri istenilen her kombinle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hemen zarar görmeyen ve yıpranmayan malzemeden üretilen bez çantalar uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. Böylece maddi kayıplara yol açmayacak şekilde sık kullanıma uygun olmaktadır. Sağlıklı kullanım ve hoş bir görüntü için bez çanta seçenekleri dikkat çekmektedir.

 

 

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.