×

Baskılı Ham Bez Keseler

Ürünler 36'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Fuşya (Özelleştirilebilir)
  Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Fuşya (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Sarı (Özelleştirilebilir)
  Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Sarı (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Mor (Özelleştirilebilir)
  Bez Kese 10x13 cm - Renkli İp - Mor (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Bez Kese

ister baskılı,ister baskısız şekilde sipariş verebileceğiniz bir çok boyutta keselerimiz mevcuttur. organizasyon, hediye, kına kesesi, düğün kesesi ve bir çok alanda kullanabileceğiniz bez kese modellerimize talep ettiğiniz görseli veya yazıyı basabiliyoruz. sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. dilerseniz destek@istecanta.comn adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. 

Ham Bez kese

Doğal organik bez kese imalatı yapan firmamızın ürünleri %100 pamuk ve yerli üretimdir. insan sağlığına zararlı madde içermez. dokusu ve kalitesi ile şık ve kullanışlı ürünlerdir. bir çok boyda stoklarımızda mevcuttur. istediğiniz baskıyı iletmeniz halinde satış temsilcilerimiz sizler için ön çalışma hazırlayıp baskı aşamasından kargo sürecine kadar sizlere gerekli bildirimleri iletirler. tüm süreçlerden haberdar olup ürün tasarımlarına onayı siz verirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siparişinizi oluşturmaktadır:D

Baskılı Bez Kese

Özelleştirilebilir bez keseler ile özel günlerinizde sizde doğal ve %100 pamuk organik keselere kavuşacaksınız. davet, organizasyon ve kına etkinliklerinde oldukça fazla kullanılan bu keseler bir çok alanda kullanılmaktadır. kimin keseye ihtiyacı olmazki birşeyler saklamak veya muhafaza etmek için en ideal ürün kesedir. Pamuklu dokusu ile sizleri mest edecek bu keselere istediğiniz baskıyı uyguluyoruz. siz hayal edin biz yapalım. tasarımlarınızı siparişiniz sonrasında bize iletmeniz yeterli olacaktır. size atanan müşteri temsilcisi tüm bilgilendirmeleri tarafınıza iletecektir.

Bez Kese Fiyatları

Bez kese fiyatları adet ve ölçüye göre değişmektedir. istediğiniz keseyi baskılı veya baskısız olarak alabilirsiniz. baskılı ve baskısız fiyatlarını web sitemizde inceleyerek siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. baskısız keseleri kapıda ödeme olarak alabilirken baskılı keselerde malesef kapıda nakit ödeme seçeneği yoktur. Baskılı ürünler yapılırken tarafınızdan onay alınmaktadır. cep telefonunuza veya mail adresinize iletilen ilk numune resmine onay vermeniz halinde işleme alınacaktır. ürünleriniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip kodu iletilecektir. lavanta kesesi veya kına kesesi gibi ihtiyaçlarınızda hazır tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz. dilediğiniz tasarımı seçip isim1 ve isim2 sonrasında tarih kısmını doldurup hazır keselerinize kavuşabilirsiniz. sizlere özel olarak yapılan baskılarımız ile etkinlik ve hediyeliklerinizde fark yaratabilirsiniz. doğa dostu %100 pamuk ve geri dönüşümlü organik bez keseler ile sizde çevre bilincinin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

Baskılı Ham Bez Keseler

Nişanlarda, düğünlerde ve kına gecelerinde hediyelik eşya olarak kullanabileceğiniz bez keseler İşte Çanta sitesinde mevcuttur. Özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan İşte Çanta ailesi en özel günlerinize layık olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Birbirinden güzel baskılı ham bez keseler üretmekte ve dilediğiniz şekillerde özelleştirmektedir. Sizlerin isteklerini dikkate alınarak özenle baskılı ham bez keseler üretilmektedir.

Baskılı ham bez keselerin birbirinden güzel pek çok modeli mevcuttur. Bu modellerden bazıları renkli iplere sahipken bazıları ise renkli kurdelelere sahiptir. Renkli kurdeleler bez keselere şık bir hava katmıştır. Şık bir görünüme sahip olan renkli kurdeleli ham bez keseler genellikle kına gecesi, nişan ve düğün gibi özel günlerde tercih ediliyor.

Renkli iplere sahip olan baskılı ham bez keseler ise 10 x13 cm boyutlu ve 15,5 x 20 cm boyutlu olmak üzere iki farklı boyutta imal edilmiştir. Büyük ve küçük boyutlu bu modeller kırmızı, sarı, turkuaz, yeşil, lacivert, fuşya, mor, siyah ve turuncu renkli iplere sahiptir. Hangi renk isterseniz o renklere sahip çantalardan sipariş oluşturabilirsiniz.

Toptan Promosyon Baskılı Ham Bez Kese Fiyatı

Baskılı ham bez keseler toptan olarak satışa sunulmaktadır. Farklı boyutlara ve renklere sahip bez keseler farklı fiyatlara sahiptir. En uygun fiyatları ile İşte Çanta sitesinde sizlere sunulan baskılı ham bez keseler oldukça kalitelidir. %100 pamuktan üretilen baskılı ham bez keseler doğa dostudur. Özenle üretilmiş promosyon baskılı ham bez keseleri toptan olarak satın almak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlayarak çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Örneğin; 10 x 13 cm boyutlara ve renkli sarı iplere sahip olan bez kese fiyatları üzerinden 50 adet satın almak isteyen kişilere birim fiyat üzerinden %2 indirim uygulanmaktadır.  100 adet satın almak isteyen kişilere birim fiyat üzerinden %4 indirim ve 300 adet satın almak isteyen kişilere birim fiyat üzerinden %9 indirim uygulanmaktadır.

Bu yazımızda baskılı ham bez keseleri ele alarak sizlere bez keseler hakkında bilgiler verdik. İşte Çanta’nın sizler için oluşturduğu kampanyalardan bahsederek yazımızı noktaladık.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.