×

STANDLI BOYAMA ÜRÜNLERİ

Boyanabilir tişörtler, çantalar ve dahası işletmenizde farkındalık yaratan stantlar üzerinde sergilenerek, potansiyel alıcılarına kolayca ulaşabilir. Ürünlerinizi sergileyerek hem ailelerin, hem çocukların hem de öğretmenlerin dikkatini çekebilir, ürünlerinizin satışını artırabilirsiniz.

 

Kırtasiyelerde, oyuncak ürünü satış noktalarında ve hobi marketlerinde satışı oldukça sık yapılan ürünlerimizi toplu halde aldığınızda ihtiyaç duyacağınız stantımız da sizlerin hizmetinde olacaktır. Standlar, ürünlerin teşhirinde çok önemli yer tutmaktadır. Farklı bölgelere dağılmış ve nizami bir görüntü vermeyen ürünler, müşteriler tarafından tercih edilmezken, düzgün ve özenle sergilenen ürünlere talep artmaktadır.


TİŞÖRT BOYAMA BASKILARIMIZDA ÇEŞİTLİLİK

Farklı çeşitlerde ve baskılarda ürün satın alabileceğiniz işletmemizden, çocukların becerisini  geliştirecek ve kendi boyadıkları kıyafetleri giymelerini sağlayacak paketler temin  edebilirsiniz. Boyanabilir tişört seçeneklerimiz arasında bulunan baskılar ; 

  • Kelebek
  • Balık
  • Araba
  • Organlarımız
  • 23 Nisan Özel Ürünler
  • Karne Günü Özel Ürünler
  • Anneler Günü Özel Ürünler

Tişört ürünlerinin yanı sıra, farklı boyanabilir kumaş ürünlerle de sizlere hizmet etmeye  devam ediyoruz. Evlerde severek kullanılabilecek boyanabilir önlüklerin ve çantaların da  satışını yaparak, ürün yelpazenizi genişletmenizi sağlıyoruz. Ürünlerin içerisinden çıkan  boya kalemleri, yıkanan tişörte tekrar boyama yapılabilecek teknolojide üretilmiştir.  Eğer çıkmayan kalemler isteniyorsa, tekstil kalemleri tercih edilmelidir.KALİTELİ KUMAŞLARDAN ÜRETİM

Birinci sınıf kaliteye sahip olan tişörtlerimiz, aileler ve özellikle çocuklar tarafından oldukça sevilecektir. Boyama sırasında kullanılacak olan keçeli kalemler, hem sağlığa zararı olmayan hem de yıkandığında çıkan ürünlerdir. Böylece tişörtler dilendiği zaman gönül rahatlığıyla yıkanarak tekrar boyanabilir hale gelecektir.

Openent kumaşlardan üretilmiş kıyafetlerimiz tamamen pamukludur. Çocukların cildine zarar vermeden, onların da eğlenerek boyama yapmasını sağlamaktadır. Beyaz renkli kumaş üzerine desenler çizilmiş tişörtlerimiz, yuvarlak yakalıdır ve 1. kalite penye kumaştan üretilmektedir.


ÖZEL STANT İLE ÜRÜNLERİ PARLATIN

Satışını gerçekleştireceğiniz tişörtleriniz, sıralı ve nizami şekilde duracağı stantlar üzerinde harika gözükecektir. Tişörtlerin rulo biçimde paketlenmesi sizlere hem yerden tasarruf sağlayacak, hem de en iyi şekilde görünmesinde yardımcı olacaktır.

Stand, tişörtlerin rahatça girip çıkabileceği yükseklikte raflarla üretilmiştir. Kenarlarında ürünün tanıtımını sağlayan, hem ailelerin hem çocukların dikkatini çekecek baskılar mevcuttur. Kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde, tüm ürünlerinizi sergilerken hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Denge merkezi ve raf sistemi oldukça kuvvetli olan stantlarımız, ürünleri yerleştirmek için yeterli olacaktır.


 

RENKLİ KALEMLERLE SATIŞ YAPIN

Small, medium ve large olarak sınıflandırılmış tişörtlerimiz yanı sıra, 5 yaşından 15 yaşına kadar çocuklara uygun bedenlerde tişört üretimimiz gerçekleşmektedir. Boyama kalemleriyle birlikte paketlenerek ürün gönderimi yapılan tişörtlerimizde toplam 6 adet renk içeren keçeli kalemimiz bulunmaktadır.

Paketlerin içerisinde özenle yerleştirilmiş olarak gönderilen boyama kalemleriyle, müşterilerinize hem çeşit hem de eğlenceyi bir arada sunabileceksiniz.


ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİCİ

Çocuklar, kendilerinin süslediği ve emeklerini kattıkları her şeye büyük kıymet verirler. Bu nedenle sürekli olarak korumak isterler. Boyanabilir Tişört Ürünleri de çocukların kendi ürettikleri kıyafetleri arasında yer alacak.

Kendi boyadıkları tişörtleri giymek, özgüvenlerini artıracaktır. Her bir rafa rahatça yerleştirebileceğiniz toplam ürün sayısı yirmi adettir. Böylece ürünlerinizi hem göze çarpacak şekilde hem de nizami şekilde müşterilerinize sunabileceksiniz. Dayanıklılığı yüksek malzemelerden üretilmiş, üzerine binen yükü eşit dağıtırken aynı zamanda şık durmasını sağlayan stant her alanda rahatça kullanılabilmektedir.


HER ALANDA KULLANIM KOLAYLIĞI

Reyonlarınızın bitimine, kasa yanına, kapı girişine, tekstil ürünlerinin yanına yerleştirebileceğiniz stantlar, ürünlerinizin göze çarpmasında son derece önemli olacaktır. Rafları dilerseniz ürün baskısına göre, dilerseniz cinsiyete göre düzenleyerek, müşterilerinizin yıkanabilir tişörtlere çok daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özel şeffaf paketinde gönderilen tişörtler, içerisinde altı renkli keçeli boya kalemiyle birlikte paketli gönderilir. Böylece sizlere ekstra iş yükü çıkmadan, tekrar paketleme derdi olmadan kolay satış imkanı sağlar.


Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.