×

Gabardin Bez Çanta Sarı 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Özel fiyat 33,95 ₺ Normal Fiyat 37,00 ₺
Stokta var
SKU
104.02.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 33,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 33,45 ₺ indirim 1%
  • 100 adet için birim fiyat 33,25 ₺ indirim 2%
  • 300 adet için birim fiyat 32,75 ₺ indirim 4%

Gabardin bez çanta sarı renk baskılı siparişlerinizi web sitemizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen baskılı sarı gabardin bez çanta modelini istediğiniz boy baskı ile sepetinize ekleyin ve sipariş verin! Siparişinizi tamamladıktan sonra gabardin bez çanta baskı tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede onay görseli iletecektir ve onayınızla siparişiniz baskı işlemine alınacaktır.

NOT :Çift yön olması durumunda +8 ile +10 tl arasında değişiklik göstermektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 2 cc) tarafınıza dönüş yapılıcaktır.

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 4cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Gabardin Bez Çanta Sarı 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ