×

Gabardin/Rips Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Özelleştirilebilir)

SKU
104.01.0103.B-1
Stokta var
14,45 ₺
  • 20 ya da daha fazlası 14,15 ₺ indirim 2%
  • 50 ya da daha fazlası 13,75 ₺ indirim 5%
  • 100 ya da daha fazlası 13,15 ₺ indirim 9%
  • 300 ya da daha fazlası 12,45 ₺ indirim 14%
-
+
Kısa Açıklama

Gabardin kumaştan üretilmiş büzgülü sırt çantasından 2 boy vardır. 35x40 cm ve 40x50 cm iki üründe online olarak alınabilmektedir. Baskılı sırt çanta ihtiyaçlarınıza en iyi çözüm büzgülü bez çanta modelimizdir. Tek tıkla sepetinize ekleyerek kredi kartı ile ödeme veya banka havale/eft ile ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra büzgülü bez sırt çantası üzerine baskı yapılacak tasarımı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarımİstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Gabardin/Rips Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan