×

Ham Bez Çanta 35x40 cm Kırmızı Renk (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
En Düşük Fiyat 27,95 ₺
Stokta var
SKU
101.04.0101.B

Ham bez çanta kırmızı renk modeli, baskılı olarak istecanta.com'da! Ham bez çanta üzerine yapılacak baskı ölçülerini ve detaylarını açıklama kısmından inceleyebilirsiniz. Baskı tipine göre fiyat değişmektedir. Aşağıda ölçü şablonlarını bulabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Herhangi aksi bir durumda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

NOT:  Çift yön olması durumunda +8 ile +10 tl arasında değişiklik göstermektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 2 cc) tarafınıza dönüş yapılıcaktır.

Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm Kırmızı Renk

Baskılı ham bez çanta 35x40 cm kırmızı renk modeli ile pek çok çanta içerisinden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kırmızı rengi ile canlı renklere bayılan müşterilere hitap eden baskılı ham bez çanta 35x40 cm kırmızı renk modeli ile satışa sunulmuştur. 35x40 cm boyutlara sahip olan ham bez çanta üretiminden satışına kadar özenle hazırlanmıştır. Baskılı veya baskısız seçenekleri ile satışta olan kırmızı ham bez çanta, özelleştirilebilir özelliğe sahiptir. İşte Çanta internet sitesinde ister baskılı isterseniz de baskısız olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer baskılı model tercih etmek isterseniz de baskı modellerinizi belirleyebilir ve İşte Çanta ailesine iletebilirsiniz. İşte Çanta, sizlerin istediği şekilde çantanızı tasarlayacak ve size güvenle iletecektir.

Toptan Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm Kırmızı Renk Fiyatı

İşte Çanta müşterilerine çeşitli imkanlar tanımaktadır. Müşterilerin rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için her türlü ayrıntıyı düşünen İşte Çanta, hem toptan hem de tekli satın alma seçenekleri sunmaktadır. Toptan ve tekli satın alma seçeneklerinden istediklerini kullanabilen müşteriler ihtiyaçları dahilinde alışverişlerini yapabilmektedirler. Toptan satın alımlarda İşte Çanta müşterilerinin ürünlere daha uygun fiyatlara sahip olabilmesi için ekstra indirimler uygulamaktadır. Ham bez çanta 35x40 cm kırmızı renk çanta modeli için de ekstra indirimler söz konusudur. Ham bez çanta 35x40 cm kırmızı renk çanta modeli için uygulanan indirimler de şu şekildedir:

  • 20 adet sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %2 indirim uygulanmaktadır.
  • 50 adet sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %3 indirim uygulanmaktadır.
  • 100 adet sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %4 indirim uygulanmaktadır.
  • 300 adet sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %5 indirim uygulanmaktadır.

İşte Çanta üzerinden verecek olduğunuz siparişlerinizin miktarı artıkça indirim oranı da aynı şekilde artar. Siz de daha fazla indirimden yararlanmak istiyorsanız siparişlerinizi oluştururken sizlere sunulan imkanları inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ham bez çanta 35x40 cm kırmızı renk çanta modelini ele aldığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de detaylı incelemeleri yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 4cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.

1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 35x40 cm Kırmızı Renk (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ