×

Kanvas Çanta Yeşil Kulp - İç Cepli (Özelleştirilebilir)

Özel fiyat 44,95 ₺ Normal Fiyat 50,00 ₺
Stokta var
SKU
105.01.0801.B
 • 20 adet için birim fiyat 44,75 ₺ indirim 0%
 • 50 adet için birim fiyat 43,95 ₺ indirim 2%
 • 100 adet için birim fiyat 42,95 ₺ indirim 4%
 • 300 adet için birim fiyat 42,45 ₺ indirim 6%

Kanvas çanta yeşil kulp ve iç cep detayı ile fark yaratan günlük kullanıma uygun bir çantadır. Kişiye özel, logo baskılı olarak hemen sipariş verebilirsiniz!

 

Baskılı Kanvas Çanta Yeşil Kulp

Çantalar kadınların vazgeçilmez bir tutkusudur. İşte Çanta, kadınlar için harika tasarımlara sahip birbirinden güzel pek çok çanta modelini sizlere sunmaktadır. Özenli çalışmalar sonucunda ürettiği çanta modellerinden kanvas çanta yeşil kulp modelini sizlere detaylıca açıklayacağız.

Kanvas çanta yeşil kulp modeli günlük kullanım için harika bir fikirdir. Yeşil rengi ile canlandırılmış kanvas çanta modeline güzel bir geçiş sağlanmıştır. Kanvas çanta yeşil kulp modelinde iç cep detayı da mevcuttur. Bu detay sayesinde çanta içerisine koyduğunuz küçük eşyalarınızı rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu özelliğinin yanı sıra kanvas çanta yeşil kulp modelinin yıkanabilme ve ütülenebilme özeliikleri de mevcuttur. Yıkanabilme özelliği ile uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir. Siz de bu çantayı kirlendiğinde yıkayabilir ve nemliyken ütüleyerek eski haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Toptan Baskılı Kanvas Çanta Yeşil Kulp Fiyatı

İşte Çanta daima müşterilerinin yanında olmak isteyen bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için tüm çalışmalarını yürütürken müşteriyi düşünür, onların memnun olması için elinden geleni yapar. Hal böyle olunca ortaya harika işler çıkar ve müşteri de İşte Çanta ailesi de gayet memnun olurlar. En uygun fiyatları ile ürünlerini müşterilere sunan İşte Çanta farkını ortaya koymaktadır. Müşterileri için kanvas yeşil kulp modelini de toptan fiyata indirimli şekilde satışa sunmuştur. Siz de kanvas çanta yeşil kulp modelini satın almayı düşünüyorsanız aşağıda verilen indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kanvas çanta yeşil kulp modeli için toptan satın alımlarda uygulanan indirimler şunlardır:

 • 20 adet yeşil kulplu kanvas çantadan sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %1 indirim uygulanmaktadır.
 • 50 adet yeşil kulplu kanvas çantadan sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %2 indirim uygulanmaktadır.
 • 100 adet yeşil kulplu kanvas çantadan sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %3 indirim uygulanmaktadır.
 • 300 adet yeşil kulplu kanvas çantadan sipariş oluşturmak isteyen müşteriler için birim fiyat üzerinden %5 indirim uygulanmaktadır.

Siz de İşte Çanta’nın sizlere sunduğu tüm bu indirimleri takip ederek kaliteli çantalara en uygun fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

 

Kanvas Çanta - Yeşil Kulp (Özelleştirilebilir)

Ürün Detayları:

 • 100%Pamuk kumaştan üretilmiştir.
 • Standart kulp uzluğu (60 cm) - Kendi kumaşından dikilmiştir.
 • Yeşil Renkte Kulp
 • Fermuarlı İç Cep ile geliştirilmiştir.
 • 320 gr kanvas kumaştan imal edilmiştir.
 • Bez Çanta boyutları 35 x 40 cm ( +- 0,5 cm )

Tok duruşu ve sık dokuması sebebiyle imaj odaklı çalışmalarda ve dayanıklılığın fazla olması gereken çantalarda özellikle tercih edilir. Çok renk baskıya uygundur. 

Yıkama Talimatı: 40 dereceye kadar yıkanabilir. Nemliyken ütüleyip açma işlemi ugulanmalıdır. %4 çekme payı vardır. 

Siparişinizi oluşturduktan sonra mail üzerinden görselinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sipariş uzmanlarımız hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır. 

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 85 adet kanvas çanta renkli kulp 35x40cm sığabilir. Koli ağırlığı 21,25 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Kanvas Çanta Yeşil Kulp - İç Cepli (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ