×

Kendin Tasarla

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Kendin Tasarla Bez Çanta 

Kendinize özel olarak tasarlaya bileceğiniz kendin tasarla bez çantalar için, görselinizi yükleyin ve eklemek istediğiniz yazıyı yazın size özel baskılı bez çanta siparişini hemen verin. Her türlü görsel çantalarımız için baskıya uygundur.. Özellikli son düzenlemeler ile alışveriş poşetlerinin ücretli hale getirilmesi alışveriş için kullanılacak çanta ihtiyacını artırmıştır. Bununla birlikte çanta hayatın her alanında bir şeyler taşımak için genel bir ihtiyaçtır. Siz de bu tarz bez çantaları kendinize göre tasarlayarak zevkle kullanabilirsiniz.

kendi tasarımlarınızı ve çalışmalarınızı bez çantalar üzerinde görmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. istediğiniz tasarımı veya görseli modül üzerinden ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Hediyeliklerde Bez Çantalar

hediyelik veya promosyon ürünlerinizi istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. istediğiniz görseli, fotoğrafı veya yazıyı bez çanta modülümüz üzerinden ekleyebilirsiniz. ben görseli size atsam siz yerleşim yapsanız diyenler için destek@istecanta.com mail adresimizide buraya ekleyelim. aklınızda bir çok tasarım var ve bunları çantalar üzerinde keseler üzerinde görmek istiyorsunuz. Bu uygulama ile websitemiz üzerinden kendi görsellerinizi ekleyip çanta üzerinde nasıl duracağını görebilirsiniz. sepet sayfasından önizleme dosyanızı indiriebilir ve arkdaşlarınıza gösterebilirsiniz. özel olmak ve farklı olmanın mutluluğunu yaşamak isteyen herkese uygulamamız büyük avantaj sağlayacak. 

Özelleştirilebilir hediyelikler

sizde standart hediyeliklerden veya ürünlerden sıkılanlardan mısınız. kendin tasarla uygulaması ile sevdiğiniz tüm tasarımları bez çantalar üzerine baskı yapabilirsiniz. sizde en sevdiğiniz tasarımları bez çantalar üzerine eklemek için uygulamamızı kullanabilirsiniz.

özel baskılı bez çanta / kendin tasarla

bez çanta üzerine istediğim tasarımı nerede yaptırabilirim diye düşünyorsanız artık buldunuz :) özel tasarımlarınız veya istediğiniz fotoğrafları min 10 adet olmak üzere baskı yapıyoruz. tasarımlarınızı uygulamamız üzerinden ekleyip istediğiniz şekide konumlandırabilirsiniz. tasarımınızı oluşturduktan sonra satış temsilcilerimiz süreci inceleyip size ilk baskı numunesini ileteceklerdir. onayınız ile beraber ürünlerinizin baskı işlemi gerçekleşecek ve 2-4 gün arasında kendin tasarla modülünden oluşturduğunu bez çantalar kargoya verilecektir. herhangi bir sorunuz olması halinde deskte@istecanta.com mail adresimizden veya 0212 6432100 numaralı hattan mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. 

Kendin Tasarla Baskılı Bezçanta

özel tasarımlarınızı özel çantalarımıza bastırmak artık çok kolay. kendin tasarla uygulamasını kullan tasarımını oluştur siparişini ve çantan ayağına gelsin :)


Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ