×

Siyah Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 33,95 ₺ Normal Fiyat 37,95 ₺
Stokta var
SKU
104.07.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 33,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 33,45 ₺ indirim 1%
  • 100 adet için birim fiyat 33,25 ₺ indirim 2%
  • 300 adet için birim fiyat 32,75 ₺ indirim 4%

Siyah gabardin bez çanta toptan baskılı olarak istecanta.com'da satışta. Tek tıkla sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme ve havale/eft ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Siyah ham bez çanta baskılı siparişinizi tamamladıktan sonra baskı yapılacak tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Not: Çift yön olması durumunda +8 ile +10 tl arasında değişiklik göstermektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 2 cc) tarafınıza dönüş yapılıcaktır. 

Baskılı Siyah Bez Çanta

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 4cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.  1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Siyah Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ