×

Standlı Boyama Ürünleri

Bez çanta boyama etkinlikleri için; kırtasiyeler, oyuncakçılar, ve hobi mağazalarında ürünlerimizi sergileyebileceğiniz standımızı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Özel üretim olan standımız; boyanabilir farklı desenlerde, omuzdan askılı bez çanta, büzgülü sırt çantası ,tişörtlerden ve boyanabilir kalemliklerden oluşan toplam 80 adet paket ile satılmaktadır. Ayrıca her paketin içinde boyanabilir ürünlerimizde kullanılmak üzere tasarlanmış, yıkandığı zaman iz bırakmayan 6'lı keçeli kalem bulunmaktadır. Satın alınan stand ile birlikte, ayrıca 80 adet yedek ürün de sizlere verilmektedir.per mattis, pulvinar dapibus leo.

stand-1
boya-yika-cizim-2
stand-3

2 Farklı Renk ve Özelleştirilebilir

Ürün standlarımız özelleştirilebilir olmakla beraber, standart olarak satışta olan standlarımız mavi ve kırmızı olarak 2 farklı renkten oluşmaktadır. 150x45x50cm ölçülerinde olan ürün standımız mukavemeti yüksek ve kaliteli materyallerden imal edilmiş olup, üzerindeki baskılar yıpranmaya ve bozulmaya karşı dayanıklı olarak oluşturulmuştur. 4 ayrı kattan oluşan bölmelerin her biri 20 adet paketten oluşmaktadır. Paketlerin içinde 1 adet boyama uygun ürün ve 6'lı keçeli kalem bulunmaktadır. Satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, standımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz destek@istecanta.com adresine mail atabilirsiniz. Satış Destek: 0212 643 21 00

sirali-boyama-urunler-4

Omuzdan Askılı Boyanabilir Bez Çanta - Paketli ve Keçeli Kalemli

En çok satan ürünlerimiz arasında yer alan omuzdan askılı 35x40cm ebatlarında boyanabilir bez çantalar 5'den fazla farklı desende sizlere sunulmaktadır. Bez çantamızın, kendi kumaşından dikilmiş 60cm kulp uzunluğu bulunmaktadır. %100 Pamuk ve ham bezden üretildiğinden dolayı sadece elde yıkamaya uygundur. Keçeli kalemler ile boyama yapıldıktan sonra 20 derece yıkanan çantaların üzerinde hiç bir boya izi bırakmayan keçeli kalem ile satışa sunulmaktadır. Boyanabilir bez çanta desenlerine göz atmak için kategorilerimize göz atabilirsiniz.

stand-5_1
anneler-gunu-6

Mağazanızda Satışa Hazır Boyanabilir Ürünler

Büyük marketlerde, kırtasiyelerde, oyuncak ürünü satış noktalarında ve hobi ürünleri mağazalarında, boyanabilir desenli bez ürünlerden oluşan bir stand ile firma cironuza katkı sağlayıp, ürün çeşitliliğinizi standımız ile arttırabilirsiniz. Satışını gerçekleştireceğiniz bez çantalar ve tişörtler, sıralı ve nizami şekilde duracağı stantlar üzerinde harika gözükecektir. Ürünlerin keçeli kalem ile beraber rulo biçimde paketlenmesi sizlere hem yerden tasarruf sağlayacak, hem de en iyi şekilde görünmesinde yardımcı olacaktır.

Boyanabilir Kalemlik ve Tişörtler

40'dan fazla desenle oluşturulmuş, boyanabilir bez kalemlikler 21x10cm ölçülerindedir. Dilerseniz paketler halinde, farklı baskılardan da edinebilirsiniz. Böylece ürünlerinizde çeşitlilik yakalarken, çocuklara da seçme hakkı sağlayabileceksiniz. Meslekler, hayvanlar alemi, araçlar gibi farklı kategorilere ayrılmış ürünlerimizi Boyanabilir Bez Kalemlikler kategorisinde inceleyebilirsiniz. Tişört boyama etkinliklerinde kullanılmak üzere, paketli ve ayrıca set şeklinde alabileceğiniz bir çok desenimiz mevcuttur. Farklı yaş grupları için hazırladığımız boyanabilir tişörtler ile çocuklarınız eğlenceli bir aktiviteye sahip olacaklardır.

kalemlik-tisort-7
egitici-harf-8

Eğitici ve Öğretici Ürünler

Yıkandıktan sonra çıkan boyalar sayesinde aynı çanta birden fazla kere boyanabilir. Sınıf içi çalışmaların yanı sıra aile fertlerinin bir araya gelmesini sağlayan etkinlik, eğitimci ve ebeveynlerin çocuklarının yeteneklerini keşfetmesine imkan sağlar.Farklı sayıda bez çanta ve boyama kaleminin yer aldığı sınıf setlerini de tercih edebilirsiniz, omuz askılı ya da büzgülü sırt çantası seçeneklerinden oluşan setlerimizi inceleyebilirsiniz. Okulda geçen sürenin kalitesini artıran ürünlere İşte Çanta Online hizmetleriyle isteyen herkes tek tıkla sahip olabilir. Çanta üzerine özel görsel baskısı isteyenler satış destek hattı üzerinden hizmet alabilirler.

motor-becerisi-9
omuzdanaskili-astronot-zeplin-1
omuzdanaskili-araba-ucak-2
omuzdanaskili-unicorn-kedi-3
omuzdanaskili-yunus-denizalti-4
omuzdanaskili-kelebek-trambolin-5_1
omuzdanaskili-aycicek-cocuk-6
omuzdanaskili-balik-kayik-7
omuzdanaskili-abc-8
omuzdanaskili-karekodlama-9
buzgulusirt-astronot-zeplin-1
buzgulusirt-kelebek-trambolin-2
buzgulusirt-karekodlama-3
buzgulusirt-aycicek-cocuk-4
buzgulusirt-balik-kayik-5
tisort-balik-1
tisort-kelebek-2
tisort-araba-3
tisort-aycicek-4
tisort-organlar-5
kalemlik-no1-1
kalemlik-no2-2
kalemlik-no3-3
kalemlik-no4-4
kalemlik-no5-5
egitici-stand-10
kirtasiye-stand-12
kirtasiyede-stand-11
kirtasiyede-stand-13
stand-fuar-14
stand-fuar-15
  1. Denizaltı - Yunus Boyanabilir Çanta - Kalemli
    Denizaltı - Yunus Boyanabilir Çanta - Kalemli
  1. Ayçiçek - Çocuk Boyanabilir Çanta - Kalemli
    Ayçiçek - Çocuk Boyanabilir Çanta - Kalemli
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ