×

V Yaka Tişört

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

TOPTAN V YAKA BEZ TİŞÖRT FİYATLARI

Basic tişörtler her zaman her yerde sıklıkla kullandığımız kurtarıcı parçalardır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin çok rahat bir şekilde kullandığı v yaka beyaz tişörtler ve v yaka siyah tişörtleri herkes dolabında mutlaka bulundurur. %100 pamuktan imal edilen v yaka tişörtler İşte Çanta tarafından son derece kaliteli ürünler olarak hazırlanmıştır. Bu tişörtleri kombinlemek çok kolaydır bu nedenle çok sık tercih edilir, diyebiliriz. Yaz aylarında ister tek olarak giyin isterseniz bahar aylarında beyaz veya siyah tişörtünüzün üzerine bir gömlek alarak tarzınızı yansıtın. Bu ürünleri kombinlemek tamamen size kalmış… 

Toptan Beyaz Basic V Yaka Tişört Fiyatları

Hem kadınların hem de erkeklerin tercih edebileceği v yaka beyaz tişörtler İşte Çanta’da sizlere sunulmaktadır. İster bu tişörtleri üzerine baskı uygulanmadan sade olarak kullanın isterseniz de üzerine çeşitli baskı modelleri uygulayarak tercih edin. Toptan v yaka beyaz tişörtlerin S, M, L ve XL bedenleri İşte Çanta sitesinde mevcuttur. Ayrıca İşte Çanta sitesinde beden ölçüleri de bulunmaktadır. Beden tablosundan kendinize en uygun bedeni belirleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

İşte Çanta toptan satın alımlarda indirimler uygulamaktadır. Siz de İşte Çanta’yı takip ederek bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Toptan Siyah Basic V Yaka Tişört Fiyatları

İşte Çanta’da müşteriler tekli olarak sipariş oluşturabildiği gibi çoklu olarak da sipariş oluşturabilmektedir. Tabi ki toptan olarak alışveriş yapmak sizler için daha uygun fiyatlarla pek çok ürüne sahip olmak demektir.

Bu yazımızda toptan v yaka beyaz tişört modellerini ve fiyatlarını ele aldık. Toptan satın alımların sizler için yararlarından bahsettik. Siz de ihtiyaçlarınıza daha uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız İşte Çanta sitesindeki fırsatlardan yararlanın.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.