×

Yardım

Merhaba, satın alma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız bize 0212 526 78 78 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

1- Standart Bezçanta ebatları nelerdir ?

Standart bezçanta ölçülerimiz 35x40 cm boyundadır (+/- 0,5 cm) . İsteğe göre 300 adet üzeri farklı ebat ve renkte üretilebilmektedir.

2- Kargo ücreti var mıdır ?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargo fiyatları üzerinden alışverişinizin son aşamasında adresinize göre belirlenmektedir. Sistemde tüm çantaların ağırlıkları mevcutturbu ağırlıklar ve sepetteki adetlerinizi dikkate alınarak kargo tutarı sistem tarafından otomatik belirlenir.

3- Ürünler çekme yapar mı ?

Ürünler isminde ve açıklamalarında belirtildiği gibi ham kumaşlardan imal edilmiştir. Ham kumaştan imal edilen ürünler çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlardanüretilen ürünler ham kumaşlara göre daha az çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlar boyama ve yıkama işlemi gördüğü için çekme oranları çok düşüktür.

4- Faturalandırma Hakkında

istecanta.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde tarafınıza e-fatura gönderilmektedir. E-faturanızı yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptıktan sonra firma fatura bilgilerinizi destek@istecanta.com adresine sipariş numaranızı konu başlığına ekleyerek iletebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0212 526 78 78 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ