×

Yardım

Merhaba, satın alma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız bize 0212 526 78 78 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1- Standart Bezçanta ebatları nelerdir ?

Standart bezçanta ölçülerimiz 35x40 cm boyundadır (+/- 0,5 cm) . İsteğe göre 300 adet üzeri farklı ebat ve renkte üretilebilmektedir.

2- Kargo ücreti var mıdır ?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargo fiyatları üzerinden alışverişinizin son aşamasında adresinize göre belirlenmektedir. Sistemde tüm çantaların ağırlıkları mevcuttur bu ağırlıklar ve sepetteki adetlerinizi dikkate alınarak kargo tutarı sistem tarafından otomatik belirlenir.

3- Nasıl Sipariş Verebilirim?

Türkiye ve dünyanın her tarafına organik ham bez çantalar üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta firmasıdır. Sipariş verme kanallarımız oldukça fazladır. Web sayfamız https://istecanta.com ‘dan, Sabit telefonumuz ( 0212 643 21 00 - 0212 659 72 70 )’dan.  Mail adremiz (destek@istecanta.com)’den, Sosyal Medya adreslerimiz ( Instagram-Facebook / istecanta ) ‘den hemen sipariş verebilirsiniz.

4- Faturalandırma Hakkında Bilgi Verebilir Misiniz?

istecanta.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde tarafınıza e-fatura gönderilmektedir. E-faturanızı yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptıktan sonra firma fatura bilgilerinizi destek@istecanta.com adresine sipariş numaranızı konu başlığına ekleyerek iletebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0212 526 78 78 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

5- Ürünleri Mağazadan Elden Alabilir Miyim?

İstoç showroom mağazamızdır, Tüm ürün grubumuz burda bulunmamaktadır. Burdan siparişinizi oluşturup 15 dk uzaklıktaki depomuzdan alabilirsiniz 

6- Baskılı( Bez Çanta, Promosyon Çanta, Tişört vb.) Ürünlerde Tasarımı Size Nasıl Göndereceğim?

Baskınızın yapılmasını İstediğiniz çantayı baskılı olarak sipariş verdikten sonra tasarımı bize mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz.

7- Sadece Toptan Mı Satıyorsunuz Yoksa Tek Alabilir Miyiz?

Ürün grubunuza göre değişmekte çoğu ürünümüz 10 adet ve üstünde satışa açıktır 

8- Toptan Bez Çanta Sipariş Edeceğim Örnek Ürün Gönderiyor Musunuz?

Günlük 10.000 adete kadar üretim hacmi bulunan firmamız her ölçü ve kumaş cinsinde sizlere bez çanta imalat hizmet verebilmektedir. Fabrikamızda toptan bez çanta modellerimiz oldukça çeşitli olup 60 üzerinde farklı model üretimi yapılmaktadır. İster baskısız, ister firmanız için baskılı bez çanta siparişlerinde isteğe özel transfer, emprime, baskes ve ofset gibi baskı türlerinin yapılabildiği gibi birebir numune istersenilmesi durumunda ücret karşılığında gönderim yapabiliriz. Elimizdeki numunelerden talep ederseniz kargo karşı ödemeli olarak gönderim sağlayabiliriz.

9- Düğün (Kına veya Nişan) İçin Bez Kese Alacağım İsmime Özel Baskı Yapabilir Misiniz?

Düğün, kına, nişan ve doğum günü kesesi gibi ihtiyaçlarınızda isminize özel hazır tasarımlarımızdan faydalanabilir veya sizin kendi (isminize özel veya görseli) tasarımınızı destek@istecanta.com adresimize mail atmanız yeterli olucaktır. Sitemizde dilediğiniz tasarımı seçip isim1 ve isim2 sonrasında tarih kısmını doldurup hazır keselerinize kavuşabilirsiniz. Sizlere özel olarak yapılan baskılarımız ile etkinliklerinizde fark yaratabilirsiniz.

10- Boyanabilir Ürünler Yıkanır Mı? Renkleri Çıkıyor mu?

Boyanabilir ürünlerimizin hepsi %100 pamukludur. 30 derece elde yıkama yapabilirsiniz.
Standart keçeli kalemle boyandığında yıkama sonrasında ürün tekrar boyamaya hazır halde gelecektir. Kumaş kalemi, kumaş boyası vb. boya ile boyandığında kalıcı olacaktır.

11- Ürünler çekme yapar mı ?

Ürünler isminde ve açıklamalarında belirtildiği gibi ham kumaşlardan imal edilmiştir. Ham kumaştan imal edilen ürünler çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlardanüretilen ürünler ham kumaşlara göre daha az çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlar boyama ve yıkama işlemi gördüğü için çekme oranları çok düşüktür.

12- Sınıf Etkinliği İçin Toptan Boyanabilir (Tişört, Bez Çanta, Kalemlik) Ürün Sipariş Edebilir Miyim?

Bez çanta boyama etkinliklerinize eşlik edecek sınıf boyama setlerini hemen sepetinize ekleyerek veya bizimle iletişime geçerek sınıf içi bez çanta boyama etkinlikleriniz için sipariş verebilirsiniz.Stoklu ürünlerimizi 2-4 iş gününde çıkış yapabiliriz. Yüksek adetliler için 7-9 iş gününde çıkışını yapabiliriz.


13- Mağzam veya İşyerim İçin Promosyon Çanta Alacağım Marka Yerleştiriyor Musunuz?

Gönderdiğiniz logonuzun, ürün üstünde çalışmasını size iletebiliriz. 

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ