×

Clutch Kanvas & Suni Deri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Clutch Kanvas Suni Deri El Çantası

Çanta kategorisi çok çeşitli ve renkli bir alana sahiptir. El çantalarından, sırt çantalarına, omuz çantalarından, bavullara, cüzdanlara pek çok çeşitte çanta modeli mevcuttur. Bu birbirinden renkli çanta çeşitleri farklı kullanım alanlarına sahiptir. İşte Çanta’da hemen hemen her kategoride çanta üretimine özen göstermekte ve müşteri memnuniyetini önemsemektedir. 

Clutch çanta üretiminde de oldukça başarı elde eden İşte Çanta, zengin içeriğe sahiptir. Clutch çantalar pamuk ve kanvas kumaştan üretilen çevre dostu çantalar içerisinde yerini alır. Kırmızı, mavi, siyah krem renkleri bulunan çanta üzerine sizlerin istediği şekilde tasarımlar yapılabilmektedir. Özelleştirebilir çantalar ile kendinizi özel hissedin.

Baskılı Suni Deri El Çantası

Clutch kanvas çantalar küçük boyutları ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz son derece kullanışlı olan çanta modelleridir. Pratik kullanımı ile sizlere konforu sağlarken baskılı suni derisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Hem spor hem de şık bir tarzı yansıtan clutch kanvas çantalar oldukça hoş bir tasarıma sahiptir. Ayrıca clutch kanvas çantalar üzerine sizlerin istediğine göre tasarımlar yapılabilmektedir. Çiçekli tasarımlar, bisikletli renkli tasarımlar, I Love You ya da mom yazılarının bulunduğu çeşitli tasarımlar, baykuş tasarımları çantalar üzerine baskı yolu ile yapılabilmektedir. Baskılar, bir tarafı suni deri olan clutch çantaların diğer tarafına uygulanır. 21x15 cm boyutlara sahip olan clutch çantaların içerisine küçük makyaj malzemelerinizi, kalemlerinizi ya da bunlar gibi ihtiyacınız olan küçük eşyaları sığdırabilirsiniz.

Toptan Clutch Suni Deri El Çantası

İşte Çanta sipariş oluştururken minimum 10 adet sipariş oluşturma seçeneği koymuştur. Toptan satın alım gerçekleştirdiğinizde sizler için özel indirim uygulayan İşte Çanta en uygun fiyatları ile sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. İster 10 adet, isterseniz de 1000 adet sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca çantaların boyutlarında özelleştirme yapmak ya da 3000 adet ve üzeri siparişleriniz için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Toptan clutch suni deri el çantalarına sahip olmak için siz de İşte Çanta’nın sizlere sunduğu imkanları değerlendirin ve siparişinizi oluşturmaya başlayın.

Toptan Bayan El Çantası

İşte Çanta tekli siparişlerinin yanı sıra toptan olarak da sipariş almaktadır. Toplu siparişlerde müşteriyi destekleyerek onlara ekstra indirim uygulamakta yani müşteriyi her zaman düşünmektedir. Toptan el çantası siparişleriniz için İşte Çanta sitesini ziyaret edebilir sizler için sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda İşte Çanta’da bulunan clutch çantaları detaylı şekilde inceledik. Clutch kanvas çantaların üretiminde pamuk ve kanvasın yanında suni deri kullanılmıştır. Kullanılan deri detayı ile çantalara ayrı bir hava verilmiş hem spor hem de şık bir tarz yansıtılmak hedeflenmiştir. Sizde el çantası satın almak istiyorsanız ve el çantası arayışı içinde iseniz İşte Çanta’ da yer alan clutch kanvas çanta modellerine göz atabilirsiniz.

Baskılı Kanvas Derili El Çantası

Bu modeller özellikle pamuktan ve kanvastan yapılan bez çantalar halinde kullanımı da git gide artmaya başlamıştır. Çevre dostu olan bez çantaların el çantası hali ile yapılmış olması bez çantaların artık çok farklı çeşitlerde yapılabileceğinin kanıtıdır.

El çantalarında değişik boyutlarda ve değişik renklerde verilen sipariş firmamızın 35 yıllık tecrübesi sonucu üretilir ve alıcılara güvenle ulaşır.

Firmamıza dair tüm bilgilere destek@istecanta.com bu siteden ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Adres bilgilerimizi açıkça yazdığımız bilgilerden firmamız hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.