×

Suni Derili Kalemlik Ve Clutchlar

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Suni Derili Kanvas El Çantası

Kanvas ve suni deri ile imal edilmiş el çantaları 2 parçadan oluşmaktadır, farklı renklerdeki suni deriler ve kanvas kumaşlar birleştirilerek , el çantası ve kalemlik haline getirilmiştir.

Suni Derili Kanvas Kalemlik Yapılışı

Kanvas kumaş ve suni derinin kombinasyonundan oluşan 21x15 cm ölçülerinde clutch kanvas ve kanvas deri kalemliklerimiz ile aksesuar ve küçük eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Çantalarımız %100 pamuk kanvas ve suni deriden imal edilmektedir. Siyah, beyaz, kırmızı ve mavi renkleri mevcuttur. Tek tek satın alabileceğiniz gibi sizler için oluşturduğumuz setlerden de satın alım yapabilirsiniz.

Suni Derinin Avantajı

Suni deriler kullanıcıya birçok avantaj sunmaktadır. Suni deri gerçek deriye göre daha düzgün, daha pürüzsüz ve daha düzenli bir görünüme sahiptir. Suya ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Gerçek deriye göre daha az emicidir ve bu özelliği sayesinde temizlenmesi çok daha kolaydır. Çizilmelere ve kesilmelere karşı oldukça dayanıklı olan suni deri uzun kullanım ömrü açısından iyi bir tercih olacaktır. Gerçek deriye oranla daha ekonomik olan suni deriler fiyat performans açısından uygun bir tercihtir.

Kalemleriniz ve Makyaj Malzemeleriniz İçin Kanvas Kalemlik

Suni deri ve kanvas birleşiminden oluşan dayanıklı, uzun ömürlü Clutch ve Kalemlikleri şimdi İşteçanta’dan sipariş edebilirsiniz. Sipariş miktarı minimum 10 adettir. Özel baskı yaptırmak isteyen müşterilerimiz iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşabilir ya da baskı merkezi sayfasından sipariş vererek işlemlerine devam edebilirler.

Siz de hemen işteçanta üzerinden siparişinizi oluşturun ve uygun fiyatlı kalitenin keyfini çıkarın. Verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir size ise güvenli alışverişin tadını çıkarmak kalır. Gönderimlerimiz tüm Türkiye’ye yapılmaktadır.

Özel boyut siparişleriniz ve/veya 3000 adet üstü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.