×

23 NisanÜrünler 70'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

23 Nisan Boyama Etkinliği

Boyama etkinliklerinde kullanılmak üzere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak tasarlanmış, kalemlik, tişört, bez çanta ve bez sırt çantasının boyanabilir hallerini sitemizden temin edebilirsiniz. Bayram coşkusunu daha üst seviyelere taşımak ve eğlenerek boyama aktivitesi yapmak için farklı tasarımlara göz atabilirsiniz.

23 NİSAN BEZ ÇANTA BOYAMA

23 Nisan’da çocuklar için tasarlanmış bez çanta boyama etkinlikleri bulunur. İşte Çanta, bez çanta üreterek bu çantaları çeşitli etkinlikler haline getirmektedir. 23 Nisan için de pek çok etkinlik tasarlayan İşte Çanta sitesinde bu etkinlikleri sizlere sunmaktadır. 23 Nisan boyanabilir tişört, boyanabilir kalemlik ve boyanabilir bez çantalar bulunur. Şimdi sizlerle 23 Nisan için özel olarak tasarlanmış bu etkinlikleri inceleyeceğiz. 

23 Nisan Boyanabilir Tişört

23 Nisan’da çocuklar Atatürk baskılı tişörtler, bayrak baskılı tişörtler ya da 23 Nisan baskılı tişörtler giymek isterler. Günün anlam ve önemini giydikleri tişörtlerle hissederler ve 23 Nisan’ın anlamını fark etmeleri için bu etkinlikler oldukça önemlidir. 23 Nisan baskılı tişörtler tam da bayram havasına uygun olarak tasarlanmıştır. “Yaşasın 23 Nisan” yazılı bu tişörtü boyayarak ve o gün boyadıkları tişörtleri giyerek çocuklar bayram sevinicini yaşarlar. A kalitede üretilen yuvarlak yaka tişörtler boyanabilir özelliktedirler. Ayrıca bu tişörtlerin 5 yaştan 15 yaşa kadar farklı bedenleri de mevcuttur. İster okul öncesi isterseniz de orta okul öğrencilerin tercih edebileceği bu tişörtleri boyamak oldukça eğlenceli olacak.

23 Nisan Boyanabilir Kalemlik

23 Nisan tişörtlerinin yanı sıra 23 Nisan kalemlikler de mevcuttur. Bez çanta boyamada daha küçük ebatlara sahip kalemlikler de üretilmektedir. 23 Nisan boyanabilir kalemlikler İşte Çanta sitesinde tam 5 modelde tasarlanmıştır. 23 Nisan yazısı farklı desenlerle buluşmuştur, bu desenler içerisinden en beğendiğiniz boyanabilir kalemliklerden seçebilirsiniz.

23 Nisan Ne Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ulu Önder Atatürk tarafından dünya çocuklarına hediye edilmiş bir bayramdır. 23 Nisan 1920 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile 23 Nisan günü bayram kabul edilmiştir. Her yıl ülkemizde 23 Nisan Günü coşkuyla kutlanmaktadır.

Bu yazımızda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemini vurgulayarak bu özel günde çocuklara farkındalık kazandırmak için yapılabilecek etkinlikleri ele aldık. Siz de çocuklarınızın bu özel günde günün anlamını fark etmelerini ve onlara keyifli vakit geçirmelerini sağlamak adına sizlere sunduğumuz fikirleri inceleyebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.