×

Ham Bez Çanta 25 x 35 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 13,45 ₺ Normal Fiyat 15,00 ₺
Stokta var
SKU
101.07.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 13,35 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 13,25 ₺ indirim 1%
  • 100 adet için birim fiyat 12,95 ₺ indirim 4%
  • 300 adet için birim fiyat 12,45 ₺ indirim 7%

Ham bez çanta kitap boy 25 x 35 cm modeli istecanta.com'da! En uygun baskılı kitap boy ham bez çanta fiyatları ürün sayfasında inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra ham bez çanta üzerine baskı yapılacak tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size onay için önizleme şablonu ileteceklerdir. Ham bez çanta baskı detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 25 x 35 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ