×

Ham Bez Çanta 25 x 35 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 16,45 ₺ Normal Fiyat 19,95 ₺
Stokta var
SKU
101.07.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 16,35 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 16,25 ₺ indirim 1%
  • 100 adet için birim fiyat 15,95 ₺ indirim 3%
  • 300 adet için birim fiyat 15,45 ₺ indirim 6%

Ham bez çanta kitap boy 25 x 35 cm modeli istecanta.com'da! En uygun baskılı kitap boy ham bez çanta fiyatları ürün sayfasında inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra ham bez çanta üzerine baskı yapılacak tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size onay için önizleme şablonu ileteceklerdir. Ham bez çanta baskı detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Baskılı Ham Bez Çanta 25x35 cm

Ham bez çantalar içerisinde kitap boy çanta modeli olarak da bilinen ham bez çanta 25x35 cm boyutlara sahiptir. Üzerine çeşitli baskılar yapılabilen bu modeli kullanıcı çok sevecek ve her yere götürmek isteyecektir. Küçük boyutta üretilmesi ve katlanabilir özelliği ile valizinizde çok yer kaplamayacak ve her yere sizinle gelebilecektir. Ham bez çanta 35x35 cm boyutlara sahip bu çanta ham bez çantalar içerisinde en küçük boyutlara sahip kol çantasıdır. 

Baskılı ham bez çanta 25x35 cm bu çanta modelini sizlerle daha detaylı şekilde inceleyim. Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmiş çantalardır. İşte Çanta ürettiği her çantanın doğa dostu olmasına önem vermektedir. Bu nedenle çantaların üretimini son derece özenle gerçekleştirir. İşte Çanta ürettiği çantaların kullanıcılarını da düşünür ve onlara kolaylıkla temizleyebilecekleri çantalar üretir. Ham bez çantalar ılık suda elde yıkanarak temizlenmeye uygundur ayrıca ılık ütü ile ütülenebilir özelliğe de sahiptirler.

Toptan Baskılı Ham Bez Çanta 25x35 cm Fiyatı

Ham bez çanta 25x35 cm boyutlu çantaları promosyon ürün olarak tercih edebilirsiniz. Özelleştirilebilir özelliğe sahip bu çantalar sizlerin isteklerine uygun şekilde tasarlanmaktadır.

İşte Çanta ürettiği ham bez çantaları toptan olarak satışa sunmaktadır. Ayrıca İşte Çanta müşterisine en iyi hizmeti verebilmek için çoklu satın alımlarda ekstra indirim uygulamaktadır. Adet fiyatı almak istediğiniz adede göre değişen ham bez çanta 25x35 cm boyutlu çanta modelini çoklu satın alımlarda %7'ye varan indirimler uygulnmktadır.

Bu yazımızda ham bez çanta 25x35 cm boyutlu çantaları detaylı şekilde inceledik. Sizlere ham bez çanta modeli hakkında bilgiler sunduk. Keyifli okumalar dileriz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 25 x 35 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ