×

Ham Bez Çanta 30x35 cm - Kısa Kulp (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 16,95 ₺ Normal Fiyat 19,95 ₺
Stokta var
SKU
101.02.0102.B
 • 20 adet için birim fiyat 16,85 ₺ indirim 1%
 • 50 adet için birim fiyat 16,75 ₺ indirim 1%
 • 100 adet için birim fiyat 16,45 ₺ indirim 3%
 • 300 adet için birim fiyat 15,95 ₺ indirim 6%

Ham bez çanta, baskılı olarak istecanta.com'da! Ham bez çanta baskı ölçülerini ve detaylarını açıklama kısmından inceleyebilirsiniz. Baskı tipine göre fiyat değişmektedir. Aşağıda ölçü şablonlarını bulabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Herhangi aksi bir durumda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Baskılı Ham Bez Çantaların Özellikleri 

 • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
 • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
 • 140 gram ham bez kumaştan dikiliyor
 • Körüksüz
 • Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk
 • Ham bez çanta boyutları 30x35 cm (+- 0,5 cm değişiklik gösterebiliyor)

Ham Bez Çanta Baskıları 

Ham bez çantaların körüksüz modellerinde ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan bez çantalar, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen çantalar, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Çantalar, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz. 

Bakımı ve Temizliği Oldukça Kolay 

Ham bez çantaların bakımı oldukça kolay. Elde rahatlıkla yıkanabilen bez çantaların temizliğinde soğuk veya ılık su tercih edilebiliyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar ve sabunlar ile temizlenebilen ürünlerin baskıları yıkamayla zarar görmüyor. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor. 

Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları 

Ham bez çanta, sade kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı belirgin ve net bir şekilde gösteriyor. Uzun ömürlü olan ham bez çanta ürünleri, kullanıcılar tarafından her kullanımda sizin reklamınızın yapılmasını sağlıyor. Bu çantalar sayesinde markalar, kullanıcılarına yıllar boyu onlara eşlik edecek bir armağan vermiş oluyor ve marka ile tüketici arasındaki sadakat pekiştiriliyor. Ayrıca bu çantalar, üstlerinde yapılan organizasyonun adını taşıdığında yapılan etkinliğin anısını da somutlaştırıyor. 

 • Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
 • Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. 
 • Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz. 

 

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Baskılı Kısa Kulp Ham Bez Çanta 30x35 cm

İşte Çanta sitesinde pek çok model barındıran ve yaptığı işi kaliteli yapan bir firmadır. Özenle ürettiği çantaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Baskılı kısa kulp ham bez çanta 30x35 cm boyutlarına sahip modeli şimdi sizlerle detaylı olarak inceleyeceğiz.

%100 pamuktan üretilen ham bez çanta organik ve doğal içeriği ile kullanıcılarını memnun ediyor. 140 gram ham bez kumaştan dikilen bu çanta körüksüz bir modeldir. Ayrıca bu çantalar yıkamaya ve ütülemeye uygun olan çantalardır. Elde ılık veya soğuk suda yıkanabilen çantalar asılarak kurutulmaya ve de ılık ütü ile ütülenmeye uygundurlar. Üzerine sizlerin istediğine göre tasarımlar yapılabiliyor ve sizler için özelleştiriliyor. İster promosyon ürün olarak isterseniz de kendiniz ve sevdikleriz için ham bez çanta 30x35 cm modeli tercih edebilirsiniz. Peki, ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip çantaların fiyatları nasıldır? Bu sorunun cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Toptan Baskılı Kısa Kulp Ham Bez Çanta 30x35 cm Fiyatı

Ham bez çanta 30x35 cm boyutalar sahip çantalar toptan olarak İşte Çanta sitesinde satışa sunulmaktadır. Bu çantalardan ister 20 adet isterseniz de 300 adet alabilirsiniz. 1 adet ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip model için fiyat 13,95 tl olarak belirlenmiştir. İşte Çanta toptan verilen siparişlerde çok miktarda ürün alan müşterilerine indirim uyguluyor. Bu indirimler şu şekilde aşağıda verilmiştir.

 

 • 20 adet satın almak isteyen kişilere %1 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 13,85 tl’ye düşüyor.
 • 50 adet satın almak isteyen kişilere %1 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 13,75 tl’ye düşüyor.
 • 100 adet satın almak isteyen kişilere %4 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 13,45 tl’ye düşüyor.
 • 300 adet satın almak isteyen kişilere %7 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 12,95 tl’ye düşüyor.

Bu yazımızda ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip modelimizi sizlere detaylı şekilde açıkladık. Siz de bu çanta sahip olmak ve hemen sipariş oluşturmak için İşte Çanta sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 30x35 cm - Kısa Kulp (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ