×

Ham Bez Çanta 30x35 cm - Uzun Kulp (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 18,45 ₺ Normal Fiyat 19,95 ₺
Stokta var
SKU
101.03.0102.B
 • 20 adet için birim fiyat 18,35 ₺ indirim 1%
 • 50 adet için birim fiyat 18,25 ₺ indirim 1%
 • 100 adet için birim fiyat 17,95 ₺ indirim 3%
 • 300 adet için birim fiyat 17,45 ₺ indirim 5%

Ham bez çanta, baskılı olarak istecanta.com'da! Ham bez çanta baskı ölçülerini ve detaylarını açıklama kısmından inceleyebilirsiniz. Baskı tipine göre fiyat değişmektedir. Aşağıda ölçü şablonlarını bulabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Herhangi aksi bir durumda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Baskılı Ham Bez Çantaların Özellikleri 

 • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
 • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
 • 140 gram ham bez kumaştan dikiliyor
 • Körüksüz
 • Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk
 • Ham bez çanta boyutları 30x35 cm(+- 1-2 cm baskı sonrası presleme ve fırın operasyonundan dolayı  değişiklik gösterebiliyor)

 Ham Bez Çanta Baskıları 

Ham bez çantaların körüksüz modellerinde ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan bez çantalar, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen çantalar, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Çantalar, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz. 

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 600 adet  hambez çanta uzun kulp 30x35 cm sığabilir. Koli ağırlığı 24,25 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Bakımı ve Temizliği Oldukça Kolay 

Ham bez çantaların bakımı oldukça kolay. Elde rahatlıkla yıkanabilen bez çantaların temizliğinde soğuk veya ılık su tercih edilebiliyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar ve sabunlar ile temizlenebilen ürünlerin baskıları yıkamayla zarar görmüyor. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor. 

Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları 

Ham bez çanta, sade kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı belirgin ve net bir şekilde gösteriyor. Uzun ömürlü olan ham bez çanta ürünleri, kullanıcılar tarafından her kullanımda sizin reklamınızın yapılmasını sağlıyor. Bu çantalar sayesinde markalar, kullanıcılarına yıllar boyu onlara eşlik edecek bir armağan vermiş oluyor ve marka ile tüketici arasındaki sadakat pekiştiriliyor. Ayrıca bu çantalar, üstlerinde yapılan organizasyonun adını taşıdığında yapılan etkinliğin anısını da somutlaştırıyor. 

 • Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
 • Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. 
 • Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz. 

 

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Baskılı Uzun Kulp Ham Bez Çanta 30x35 cm

İşte Çanta birbirinden güzel ham bez çantalar tasarlamakta ve bu ürünleri %100 pamuktan imal etmektedir. Doğa dostu olan bu ürünler doğaya zarar vermeden son derece özenle üretilen ürünlerdir. Ham bez çantalar genellikle şirketler tarafından promosyon ürün olarak tercih edilmektedir. Şirketler marka bilinirliğini artırmak amacıyla çanta üzerine logolarını, adlarını baskı yolu ile tasarlayarak müşterilerine sunabilir. İşte Çanta sizlere tam da bu imkanı vermekte ve tamamen sizlerin isteğine göre tasarımlar yapmaktadır. Özelleştirilebilir ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip uzun kulplu model ile siz de promosyon ürünlerinizi oluşturabilirsiniz. Tabi ki ham bez çanta 30x35 cm boyutlu çantaları sadece şirketler tercih etmiyor. Sevdiklerine veya kendine hediye almak amacı taşıyan kişiler tarafından da bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip çanta modelini bu yazımızda sizlerle daha detaylı şekilde inceleyim…

Toptan Baskılı Uzun Kulp Ham Bez Çanta 30x35 cm Fiyatı

Ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip çantalar ortalama bir ebatta üretilmiştir. Her an her yerde kullanıma uygun olan bu ham bez çantalar özellikle günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz çanta modelleri içerisinde yerini alıyor. Bu çantalar İşte Çanta sitesinde toptan olarak satışa sunulmaktadır. Adet fiyatı 14,45 tl olarak belirlenmiştir. İşte Çanta müşterilerine özel çoklu satın alımlarda ekstra indirim uygulamakta ve de şu şekilde fiyat listesi oluşturmaktadır:

 

 • 20 adet satın almak isteyen kişilere %1 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 14,35 tl’ye düşüyor.
 • 50 adet satın almak isteyen kişilere %1 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 14,25 tl’ye düşüyor.
 • 100 adet satın almak isteyen kişilere %3 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 13,95 tl’ye düşüyor.
 • 300 adet satın almak isteyen kişilere %7 indirim uygulanıyor ve birim fiyat 13,45 tl’ye düşüyor.

Bu yazımızda ham bez çanta 30x35 cm boyutlara sahip çanta modelini ele aldık. Ham bez çanta 30x35 cm boyutlu uzun kulplu çanta hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara yer verdik.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 30x35 cm - Uzun Kulp (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ