×

Tela Çanta Promosyon

Stokta var
SKU
atr-tela-canta

Tela çanta her promosyon amacınıza uygun üretilmektedir. Minimum 1000 adet olmak üzere istediğiniz ölçüde tela çanta siparişi verebilirsiniz. Tela çanta üzerine baskı görseline bağlı olmak üzere emprime veya ofset baskı uygulanır. Logonuzu/tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek tela çanta siparişi gerçekleştirebilirsiniz.

Tela Çanta Ürün Bilgisi:

Materyal: Tela Ölçü: 35x40x10x10 cm
Kulp : Materyal: Tela; En 2.5 cm (çift kat); Uzunluk 60 cm (omuzdan asmaya uygun).
Körük: 10 cm alt ve 10 cm yan körükler
Kullanım alanı: Promosyon, Fuar, Etkinlik 

Yurt Dışı gönderimler için detaylı bilgi alınız.

Tela Çanta Üretimi

İhtiyaçlarınza yönelik özel baskılı ve özel ölçülü tela çantalar üreten firmamız çevre dostu ve geri dönüşümlü çantalar üretmektedir. Yüksek üretim kapasitesi ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. 15 milyondan fazla çanta üreten firmamız başta türkiye olmak üzere bir çok ülkeye tela çanta üretimi gerçekleştirmektedir. Yüksek kaliteli ürün ve kısa sürede teslimat ile tela çanta teradiğinizi sağlamaktayız. 

Tela Çanta

Üretim badımızda 60 dan fazla model ile sizlere hizmet vermekteyiz. istediğiniz ebat ve baskı deseninde tela çanta üretimi yapmaktayız. geri dönüştürülebilir kumaşlardan üretilen bu çantalar ile marka farkındalığı oluşturmakla beraber çevre bilincinde farkındalık oluşturabilirsiniz. fuar çantası ve promosyon çanta olarak sıkç akullanılan bu çantalar Alışveriş çantası veya etinlik çantası olarak da kullanılmaktadır. sizde tüm talepleriniz ve sorularınız için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 0212 643 2100 numaralı hattan veya destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi
Promosyon Çantalar Fuar Çantası, Mağaza Çantası
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Tela Çanta Promosyon
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ