×

Kanvas Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 23,45 ₺ Normal Fiyat 25,90 ₺
Stokta var
SKU
105.01.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 23,35 ₺ indirim 0%
  • 50 adet için birim fiyat 22,95 ₺ indirim 2%
  • 100 adet için birim fiyat 22,75 ₺ indirim 3%
  • 300 adet için birim fiyat 21,95 ₺ indirim 6%

Kanvas baskılı bez çanta siparişlerinizi istecanta.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Hemen baskılı kanvas bez çanta ürününü sepetinize ekleyip kredi kartı ile ödeme veya havale/eft ile ödeme seçenekleri ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz onay amaçlı olarak size önizleme çalışması ileteceklerdir.

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Kanvas Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ