×

 

 

Kurumsal Hediye Bez Çantalar

Firma çalışanlarınız ya da müşterileriniz için, hediye sahibine yüzlerce deneyim arasından dilediğini seçme şansını sunar. Kurumsal logo baskılı %100 Doğal ve Pamuk olan bez ürünlerimizi kurumsal hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Fuar zamanlarında firmanınız tanıtımını yapıcı ürünlerimizi baskılı olarak hediye edebilirsiniz. Hediye seçeneklerini son derece geniş bir model yelpazesi ile siz müşterilerimize sunuyoruz. Dilerseniz tercihinizi logo baskılı bez ürünlerden yana yapabilirsiniz.


 

Kurumsal Hediyelik Clutch - El Çantaları
 

Baskılı olarak firmanıza özel tasarlanmış, astarlı ya da astarsız olarak el çantalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede demode olan promosyon ürünlerinin yanı sıra, hem kullanışlı hem de doğal olan ürünleri tercih etmiş olursunuz. Kurumsal logo baskılı el çantaları ile hediye setleri oluşturup, firmanız için orjinal ve yenilikçi bir tanıtım yapmış olursunuz. Şirketinizin marka bilinirliğini arttırmak için kullanabileceğiniz hediyelik el çantaları ile özel mesajlar da verebilirsiniz. Daha önce çalışmasını tamamladığımız baskılı el çantalarına kategorilerimizden inceleyebilirsiniz.


 

 

Kurumsal Hediye Olarak Bez Keseler

Kurumsal logo baskılı, farklı ebatlardaki bez keseler ile özel günlerde müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye paketleri oluşturmada kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile özelleştirebileceğiniz bu ürünler, firma tanıtımı için hem ekonomik hem de organik bir çözüm olacaktır. Bez keselerin içlerine firmanızı tanıtıcı ürünler koyabilir, tanıtımını uzun ömürlü bir reklam tablosuna dönüştürebilirsiniz.


 

 

Logolu Bez Kalemlik-Clutch Çanta Modelleri
 

Genel geçer promosyon ürünlerinden farklı olarak logo baskılı bez kalemlikler en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Hem kadınlar, hem de erkekler tarafından kullanıma uygun olan bu ürünlerde özel mesaj ve sloganlarınızı sergileyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünler, çalışma alanlarında, toplantılarda firmanızın tanıtınımı yapabileceğiniz ürünlerdendir. Logonuz ile kişiselleştirilmiş kalemlikler, mükemmel işçilik ve baskı kalitesi ile firmanızın kimliğini güçlendirecektir.


 

 

Kurumsal Hediyelik Defterler
 

Promosyon ürün olarak ajandaların sıklıkla kullanıldığı bu dönemlerde, şirketinizin farklı bir ürün ile tanıtım yapmasını tercih ediyorsanız, doğal ve organik yapıya sahip, logo baskılı kanvas defterleri tercih edebilirsiniz. 2 farklı ürün tipi bulunan hediyelik defterlerimiz, kanvas defter kabı, ve kanvas defter olarak ayrılmıştır. Kanvas defter kaplarını dilediğiniz defter için kullanabilirsiniz. Şirket çalışanlarınızı motive etmek ve onları mutlu etmek için özel baskılı defterlerimizi tercih edebilirsiniz.


 

 

Logo Baskılı Postacı Çantası
 

Baskılı postacı çantaları ile logalarınızı çantaları taşıyanlar ile gözler önüne serebilrsiniz. Logonuzla kişiselleştirilmiş %100 pamuk ve doğal olan farklı renklerden imal edilmiş postacı çantaları, fuar ve tanıtım ve diğer organizasyonlarınızda müşterileniz ya da çalışanlarınız için çok amaçlı bir hediye olacaktır.


 

 

Logo Baskılı Promosyon Ürünler
 

Firma çalışanlarınız ya da müşterileriniz için, termos, defter, sırt çantası, kalem, anahtarlık ve matara gibi firmanıza özel logo baskılı promosyon ürün hizmetleri sunmaktayız. Kurumsal logo baskılı promosyon ürünlerimizi kurumsal hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Firmanızda çalışanlarınız için veya müşterilerinize hediye seçeneklerini son derece geniş bir ürün yelpazesi ile siz müşterilerimize sunuyoruz.


Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.