Bez Torba Market Çantası İmalatı

  Bez Torba – Market için oldukça uygundur. Üzerine dilediğiniz görseli bastırarak kendiniz için ya da hediye olarak düşünebilirsiniz. Bu çantaların en güzel özelliği günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Bez Torba - Market, üzerine takılabilecek aksesuarlar, etiketler;  baskılar, figürler ya da temalarla şık, özel bez alışveriş torbası tasarlanabilmektedir.

market-torbasi

Bez çantalar kalın dokumasıyla kişisel her türden eşyamızı hemen her şeyi taşıyabilir, saklayabilirsiniz. Çabuk yırtılmaz; kilolarca malzemeyi, eşyayı rahatça taşıyabilir, pratik ve fonksiyonel bir ürün olarak tekrar tekrar kullanılabilirsiniz. Bez çantalar boyuna asılabilen uzun saplı, elde tutulması için kısa, tahta ya da metal saplı, tek ya da çift omuz askılı saplı türleriyle bulunabilmektedir.  

Market torbası Nereden Alınır

? Kullanıcılar kendi istediği tarzda üretilebilen hediyelik eşyalara yönelmiştir. Bez çanta diğer hediyelik eşyalara göre kişiselleştirilebilir ürün olduğundan tercih edilebilmektedir. Farklı ebat ve renklerde toptan bez alışveriş torbası yaptırabilirsiniz. bez-alisveris-torbasi 

Bez alışveriş torbası

  Doğal hayata ve insan sağlığına zararlı etkileri olan, geri dönüşemeyen poşet torbayı çöp adı altında toprağa, suya atıyoruzYaşanılabilir bir dünya için naylon poşetler yerine bez çanta kullanma kültürümüz olmalıdır. Doğa dostu, çevreci, geri dönüşümlü olan bez çantalar hammaddelerine göre ya doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk malzemeden ya da anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bez alışveriş torbası baskıları kök ve su bazlı boyalar, sağlığa zararlı etkisi olmayan tekstil boyaları ile yapılmaktadır. Kullanılmadığı halde geri dönüşüme bırakılmayan  bez çantalar, doğaya bırakıldığında doğal işleyişte ayrışıp toprağa karışabilir; böylece organik besin olarak fayda sağlayabilir.  Bez çantayı doğaya armağan ediyoruz; sizlere bez torbaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz ve sevdiklerinize değişik modellerini hediye etmenizi öneriyoruz. Bez çantalar önemli tanıtım ürünleridir; firma, ürün, kampanya, etkinlik,  projeleri vb. tanıtımı yapılabilmektedir. Bez çanta siparişleriniz için işteçanta. com web adresimizde ürünlerimizi inceleyebilir,  0212 643 21 00‘u arayarak ya da destek@istecanta.com’ a mail göndererek ürünlerimiz hakkında destek alabilirsiniz. Bizi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresimizde ziyaret edebilirsiniz. Bez Torba Market 

Market torbası Fiyatları

  Bez çanta ucuz market torbası olarak tercih edilen ürünlerden biridir.Bunun sebebi, bez çantanın diğer hediyelik eşyalara göre daha ekonomik bir alternatif olaraksatılmasıdır. Siparişlerde istenilen miktardaki bez çanta üzerine,  tercih edilen baskı yapılabilmektedir.  

Bez alışveriş torbası Fiyatları

  Sipariş sayısına göre fiyatlarımızda indirim yapmaktayız. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize özel adetli ya da toptan bez alışveriş torbası fiyatları ve siparişleriniz için işteçanta .com şirket web adresinden ürünlerimizi inceleyebilir; 0212 643 21 00‘u arayarak ya da destek@istecanta.com’ a mail göndererek destek alabilirsiniz. Bizi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresimizde ziyaret edebilirsiniz. Sizleri bez torbaları kullanmaya ve sevdiklerinize değişik modellerini hediye etmeye davet ediyoruz.