×

Aylık Arşivler: Nisan 2020

 1. Elyaf Çanta

  Elyaf Çanta

  Elyaf Çanta Nedir?

  Elyaf, gerilebilme ve bükülebilme, birbiri üzerine yapışabilme yeteneği olan renkli ve renksiz lif topluluğuna denir. Elyaflar; çantalarda, yastık kılıflarında, yorganlarda, pike gibi çeşitli yerlerde kullanılabilmektedir.

  İşte Çanta sizler için elyaf çantalar üretmektedir. Elyaf çantalar son derece yumuşak yapıda olan ve de kullanışlı çantalardır. Özellikle reklam ve tanıtım amacıyla fuarlarda sık sık kullanılan çantaları kullananlar çok sevmektedir. Çeşitli modellerde ve renklerde tasarlanmış çantalar herkesin zevkine hitap edecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca elyaf çantalar doğa dostu olup geri dönüşüme uygundur. Elyaf çantaları tanıtım ve reklam amaçlı kullanmak isteyen firmalar çevre dostu çantaları tercih ederek marka değeri üzerinde pozitif katkı sağlayabilirler.

  Son dönemlerde herkesin elinde görülen elyaf çanta modelleri idea

  Daha fazla »
 2. Unicorn Bez Çanta Boyama - Unicorn Nasıl Çizilir

  Unicorn Bez Çanta Boyama - Unicorn Nasıl Çizilir

  Unicorn Nasıl Çizilir ve Boyanır

  Öncelikle 35x40cm ebatlarında ham bez çantamızı düz bir zemine yerleştiriyoruz. Ardından size sunduğumuz "unicorn" desenini bez çanta içine yerleştiriyoruz.

  Yukarıdan hafif ışık gelmesi işinizi kolaylaştıracaktır.

  Dikkatlice ve acele etmeden şablonun etrafından taslağımızı çiziyoruz.

  Ardında  ortaya çıkan gökkuşağı ile bezenmiş sihirli atımız Unicorn ortaya çıkıyor.

  Ve sırada sadece Unicornumuzu dilediğinizce keçeli kalemler ile boyamak kalıyor. Keçeli kalem ile boyadığınız bez çantaları yıkadığınız zaman çiziminiz kaybolacaktır.

  Eğer çizdiğiniz desenin kalıcı olmasını istiyorsanız, sitemizde bulunan tekstil kalemlerini kullanabilirsiniz.

  Videolu olarak anlatımı sizler için hazırladık. İyi Eğlenceler. 

  Unicorn Boyama Şablonuhttps://bit.ly/3b6FB5G

   

  Daha fazla »
 3. Bez Maske Yapımı - Evde Maske Nasıl Yapılır?

  Bez Maske Yapımı - Evde Maske Nasıl Yapılır?

  Maske Nasıl Yapılır?

  Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı'nın önerdiği evdeki malzemeler ile evde maske yapımı ile ilgili bilgilendirmeyi yazımızdan takip edebilirsiniz. Kapalı alanlarda maskesiz bulunmanın yasaklandığı bu günlerde, evde kolayca kendi maskenizi yapabilirsiniz. Size bu yazı dizimizde "Evde 8 aşamada  maske nasıl yapılır?" anlatmaya çalıştık. Maske alamayan ve kendi maskesini yapmak isteyen kişilere yararlı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Yıkanabilir kendi maskenizi yapmak için adımları dikkatlice takip ediniz. Maske satışının yasak olduğu bu günlerde siz de kendinize özel maskeler yapabilirsiniz.

   

  Maske İçin Gerekli Malzemeler

  Araçlar

  • İğne
  • İplik
  • <
  Daha fazla »
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.